niedziela, 12 marca 2023

To ostateczny test

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=S7wAj-pA9CE

Kochani, stary cykl się kończy, ludzkość nie może nadal używać i nadużywać.

  Na szczęście za kulisami dzieje się magia - cisi bohaterowie na całej naszej planecie budzą się do nowych możliwości i nowego sposobu życia, który bardzo różni się od tego, co znamy.

  Samo życie może mocno różnić się od tego, czego nas uczono - czasy dwoistości i strachu dobiegają końca ponieważ dużo wyższe częstotliwości energii już nie wspierają niskich. Stąd też załamania i wybuchy następują znacznie szybciej niż kiedykolwiek przedtem wydobywając na powierzchnię wszystko, co nie pasuje do tego nowego wymiaru.

 Wraz z tym intensywnym wzrostem częstotliwości energii, jak nigdy wcześniej pojawia się chęć wyrwania się na wolność i czynienia tego, co kochacie.

 Zazwyczaj zdarza się to dzięki katalizatorowi, który przewraca całe życie do góry nogami, kiedy ziemia usuwa się spod nóg i wstrząsa wami - teraz dla wielu ludzi zaczyna się proces wewnętrznego "przestrojenia" (przebudowy). Oni przypominają sobie swoją wewnętrzną mądrość i siłę, którą oddawali systemowi, która trzymała  ich w niewolniczym mechanizmie od wieków.

 Dzięki temu procesowi ludzie dowiadują się wiele o swoim ciele, umyśle i duszy. Oni odkrywają, dostrzegają i obserwują swoje wzorce zachowań i systemy przekonań oparte na strachu i strategiach, które kiedyś wykorzystywali aby otrzymać miłość i zapobiec bólowi oraz odkrywają to jak nie widzieli innego sposobu odczuwania dobrego samopoczucia.

  Proces przebudzenia i wniebowstąpienia jest niekomfortowy - zwłaszcza w fazie głębokiego oczyszczania, gdy wszystkie społeczne programy i rany z przeszłości wychodzą na powierzchnię, aby mogły zostać rozpatrzone i rozwiązane.

  Spotykamy nasze najgłębsze lęki i trzeba być wystarczająco odważnym, aby się z nimi zmierzyć, przepracować je i pozwolić im odejść. To ostatni test przed opuszczeniem płaszczyzny strachu, niedostatku i ego. On sprawdza, czy ufamy naszej intuicji i uniwersalnej obfitości, które są stale dostępne.

  To zachęca nas abyśmy ponownie nauczyli się, że zasługujemy na tę całą obfitość bez jakiegokolwiek wstydu lub poczucia winy - czy to chodzi o miłość, pieniądze lub jakiekolwiek dobra.

  Najtrudniejszą częścią tego wszystkiego jest miłość własna - kiedy mówimy, że kochamy siebie to możemy być oskarżeni o egoizm, ale to właśnie jest to do czego mamy dążyć.

  Zamiast absolutnej miłości do siebie, dobrej samooceny i pewności siebie pojawiają się niewygodne objawy Wniebowstąpienia takie jak załamania emocjonalne i ból w ciele, nadwrażliwość organizmu, zmiany w naszym systemie energetycznym i ciele fizycznym.

  To wszystko razem z poczuciem bezradności może powodować przygnębienie. Podczas rozbłysków słonecznych, burz geomagnetycznych lub masowej paniki uczucia te mogą się nasilić.

  Na początku tego procesu jesteśmy jak dzieci bez systemu odpornościowego, bez filtrów i nasz system energetyczny musi się nauczyć dawać sobie radę z wszelkiego rodzaju energiami, które do nas wpływają.

  Trzeba dużo studiować i obserwować, kiedy uczymy się chodzić w tym nieznanym świecie energii. Wszystko dzieje się dla nas nic nam się przytrafia - zawsze dostajemy dokładnie to, czego potrzebujemy chociaż nasz umysł może się nie zgodzić, kiedy jest wyrzucany ze swojej strefy komfortu.  

 Uczymy się dostrzegać korzyści z każdego doświadczenia bo ono pokazało nam coś nie odpowiadającego naszej istocie, lub potwierdza ono, że ​​płyniemy w nurcie ponieważ naprawdę czujemy się dobrze.

  Kiedy jesteście w stanie miłości do siebie i pewności siebie to nic więcej nie potrzebujecie - jesteście przepełnieni uniwersalną miłością i nie możecie jej zachować tylko dla siebie. Chcecie się nią dzielić, jesteście szczęśliwi i "kompletni" (czujecie się całością), jesteście połączeni z energią uniwersalnej miłościnie ma to nic wspólnego z romantycznym wizerunkiem.

  Jest to nasz naturalny stan, w którym rozkwitamy, jest to piękny stan, w którym nic nie może wytrącić cię z równowagi na długi czas. Sam przeszedłem przez ten proces i dużo się nauczyłem, dowiedziałem się wiele nowego - dzielę się z Wami wiedzą i przydatnymi narzędziami, które pomogą Wam znaleźć najszybszy sposób na rozszerzenie możliwości i szczęście - narzędzia te pomogą wam się upewnić, że możecie zostawić strach i cierpienie i wykonać krok w kierunku swojej prawdziwej mocy, aby stać się latarnią nowego paradygmatu.

  Nie twierdzę że to jest prawda i zachęcam wszystkich do odnalezienia tylko tego, co rezonuje z jego prawdą i mądrością, ponieważ to uniwersalna mądrość.

 nie krępuj się - udostępnij tę treść.

 https://www.youtube.com/watch?v=F8IGY6izXPE