środa, 24 lutego 2016

Kariera Kobiety

   Powiada się, że aby pozbawić mężczyznę mocy trzeba pozbawić mocy jego kobietę. Jak pozbawić kobietę mocy? Konieczne jest odciągnięcie jej uwagi od najważniejszych spraw. Koniecznym jest by porzuciła swoje kobiece środowisko (rodzinę, ognisko domowe )  i zajęła się sprawami drugoplanowymi - na przykład  w pełni poświęciła się karierze.

   Dom pozbawiony kobiecego ciepła i komfortu z biegiem czasu pustoszeje i biednieje. Mąż pozbwiony kobiecego wsparcia staje się bezsilny. Rodzina w której kobieta nie przejawia się w swoich naturalnych rolach (jako żona, jako matka) ale przejawia się w roli nienaturalnej (jako karierowiczka u której brakuje czasu dla rodziny) przestaje być przyjazna, silna i harmonijna.

    Zrozumiałym jest, że kobiety mogą uczestniczyć w życiu społecznym, mogą chodzić do pracy ale w jakim przypadku przyniesie to korzyści? Tylko w takim jeśli w jej rodzinie wszystko jest w porządku, jeśli relacje w jej rodzinie nie cierpią z powodu jej działalności na zewnątrz.

   Lecz jeśli relacje w rodzinie nie są zharmonizowane, jeśli w domu jest bałagan to komu przyniesie szczęście  i radość działalność kobiety na rzecz jej kariery? Czy mąż będzie kochał i cenił żonę za to, że odniosła sukces na zewnątrz podczas gdy w rodzinie zupełna ruina a wszyscy jej członkowie są niezadowoleni i nieszczęśliwi?

  W kobiecych rączkach jest klucz dla stworzenia szczęścia w swojej rodzinie. W kobiecej mocy jest scalenie rodziny, stworzenie w domu komfortu i harmonii aby zarówno mąż jak i dzieci były zadowolone, pełne spokoju i szczęśliwe. To rzecz pierwszoplanowa i najważniejsza w jakiej realizować powinna się kobieta. Dopiero potem praca i wszystko inne. Dlaczego tak?

  Jeśli priorytety wyznaczone są prawidłowo to dzięki temu wygrywają wszyscy. I prawdziwą radość niesie kobiecie widok swojego męża odnoszącego sukcesy, pełnego męskiej mocy, siły i szlachetności a dzieci mądre, uczciwe i kochające a całą rodzinę silną i przyjazną. Rodzina połączona jest miłością, miłość stanowi natchnienie dla męża, dzieci zrodzone są w miłości i w niej wychowane  - w miłości twórczej i przepięknej, która pochodzi z serca Mądrej Kobiety nakierowującej serca kochanych osób ku wyżynom Ducha

źródło: http://pravotnosheniya.info/CHto-lishaet-muzhchinu-sili-2467.html