niedziela, 31 marca 2024

25 000 lat temu ciemne siły stworzyły kwarantannę na Ziemi i wzięły ludzkość jako zakładnika.

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=U1enaZ05L_w

Witam drodzy słuchacze i abonenci kanału Żiciel TV  25.000 lat temu moce Ciemności utworzyły kwarantannę na Ziemi i wzięły ludzkość jako zakładnika.

   Stworzyły one system zarządzania wirtualną rzeczywistością, żeby nikt nie mógł stąd uciec - aby zasilać ten wirtualny twór złapały w pułapkę istoty Światła, które mają połączenie ze źródłem.

   Ten system zarządzania wirtualną rzeczywistością w pewnym stopniu nadal istnieje i jest zwykle nazywany matrix. Na płaszczyźnie fizycznej kontrola wspierana jest przez niewolniczy system  finansowy typu Oriono - babilońskiego w oparciu o dług i poprzez programowanie intelektualne za pomocą transmisji mass-mediów.

  Na płaszczyznach eterycznej, astralnej i mentalnej kontrola utrzymywana jest przez kamery elektromagnetycznego zniekształcenia czasu i przestrzeni, podobne do tych jakie zostały użyte w eksperymencie w Filadelfia.

  Te kamery tworzą iluzję zamkniętego systemu, który wydaje się wieczny i dlatego  tak niewielu istotom udało się uwolnić - udało się osiągnąć oświecenie.

 Matrix jest zarządzany przez istoty zwane Archontami - nazwa wiedzie się od imienia greckiego władcy. To istoty, które przybyły z galaktyki Andromedy i postanowiły doświadczyć ciemności. One odmówiły ponownego nawiązania kontaktu ze Źródłem i za pomocą inżynierii genetycznej w ciągu tysięcy lat stworzyły rasę smoków i gadów aby używać ich jako wojowników-niewolników. Wszystko to po to aby rozszerzyć swoje mroczne imperium.

   Planeta Ziemia jest ostatnią, która jest wyzwalana z tego ciemnego imperium. Na Ziemi pozostało bardzo niewielu archontów - na płaszczyznach eterycznej i astralnej są oni znani jako Władcy Karmy. To właśnie oni w dużej mierze wyznaczają ścieżkę życia każdego wcielonego człowieka.

 To oni wybierają naszych rodziców i w pewnym stopniu określają warunki naszego życia. Ten system programowania jest znany jako karma - odbywa się to tak, że przy użyciu zaawansowanej technologii generują formy falowe na płaszczyźnie astralnej i za ich pomocą manipulują astralnymi potokami energii planetarnej, wykorzystując ją w celu zamierzonych wpływów astrologicznych.

  Oni podtrzymują zniekształconą strukturę czasoprzestrzeni za pomocą implantów, dzięki którym stworzyli anomalne czarne dziury w czaso-przestrzeni, które sprawiają, że ludzki umysł i emocje się gubią.

  Implanty to programowalne kryształy, które za pomocą elektronicznych urządzeń zostały umieszczone w ciałach mentalnym, astralnym i eterycznym każdego człowieka na Ziemi. 

Na poziomie eterycznym oraz niższym poziomie astralnym ich administratorzy Drako podtrzymują technologię sztucznej inteligencji, która podtrzymuje stabilność Matrixa.

   Posiada on system powiadamiania, Dlatego też, jeśli przebudzona istota za pomocą swojego światła tworzy dziurę w tej matrycy to Drako przysyłają reptiloidnego niewolnika - wojownika aby wywierać nacisk na psychologicznie słabe miejsca tej istoty w celu zmniejszenia jej wibracji i aby w ten sposób zamknąć tę dziurę.

  Ponadto gady, niewolnicy, wojownicy stale wywołują nacisk na umysł i emocje ludzi wcielonych na Ziemi, aby powstrzymać ich duchowy wzrost i aby stłumić ich walkę o wolność. Jeśli to nie wystarczy to również wysyłają amebo podobne elementale - żywiołaki zapewniające dodatkową presję.

  Wszystkie te negatywne stworzenia zwykle ukrywają się w fałdach zniekształceń struktury czasoprzestrzennej na płaszczyznach astralnej i eterycznej. Ich siła polega na strachu i ukrytych celach, one tracą wszelką moc w obliczu Światła Prawdy i odwagi.

  Jeśli uświadomimy sobie wszystko bez strachu to światło naszej świadomości wyprostuje te fałdy czasoprzestrzennej struktury i wszystkie te negatywne istoty zostaną usunięte z płaszczyzn astralnej i eterycznej  naszej planety.

  Na płaszczyźnie fizycznej archonci wcielają się w organizacje Jezuitów i kontrolują duchowo swoich administratorów czyli Drakonian i Iluminatów będących menedżerami systemu finansowego, gadzich wojowników i najemników, którzy ochraniają Iluminatów i swoich ludzkich niewolników którzy dla nich pracują.

  Za pośrednictwem Jezuickich społeczności i masonów trzydziestego trzeciego stopnia ujednolicają strukturę Iluminatów.  W obecnej chwili te struktury się ostatecznie rozpadają i widzimy to wszystko w tym chaosie jaki ma miejsce na świecie.

  W słynnej historii ludzkości miały miejsce trzy główne najazdy Archontów. Ich pierwsza inwazja miała miejsce około 3600 roku p.n.e  Ciemne istoty weszły przez portal przestrzenny na Kaukaziecelem było zniszczenie wszystkich religii, które czciły Słońce.  U wszystkich narodów Słońce jest głównym bogiem.

 Na przykład Promienny Bóg Helios wśród starożytnych Greków,  DarzBóg i Jariło wśród Słowian.  

 Drugi najazd Chazarów wydarzył się około 393 r. n.e. Istoty Mroku wykorzystały ten sam portal na Kaukazie. Celem tej inwazji było zniszczenie szkół mistycznych, Chrześcijańskich grup gnostyckich i Rodzimowierczych czcicieli przyrody i zastąpienie ich katolickim, kultowym programowaniem umysłu.

  To programowanie zostało wzmocnione dzięki stworzeniu w wirtualnej rzeczywistości na niższej płaszczyźnie astralnej piekła, które następnie było używane przez kościół do wzmacniania swojej pozycji.

  Trzecia inwazja miała miejsce w Kongo - wydarzyło się ono w 1996 roku, mroczne stworzenia weszły poprzez rozdarte wojną Kongo, Rwandę i Ugandę.  Główne skupienie tego najazdu miało miejsce na płaszczyźnie eterycznej i na niższym poziomie astralnym.

  Ta inwazja miała na celu zniszczenie nowego stulecia - zniszczenie ruchu Wniebowstąpienia i umacniania matrixa, który już zaczynał się rozpadać w 1995 w wyniku masowego przebudzenia na Ziemi.

  Ale większość istot nic nie wie o tej inwazji ponieważ ich wspomnienia o świecie istniejącym na Ziemi do 1996 roku zostały usunięte w wyniku intensywnych sesji implantacyjnych pomiędzy latami 1996 i 1999, stąd pochodzi teoria o tym, że pamięć ludzkości została wymazana latach dziewięćdziesiątych i że żyjemy w wirtualnej rzeczywistości.

  Dlatego widzimy, że brak jest jakiegokolwiek rozwoju - nawet moda powraca do lat dziewięćdziesiątych, wszystko jest "zakręcone" na latach 90 -tych i stąd wynika efekt Mandeli.  

 Archonci z płaszczyzny astralnej będą kontynuowali wywieranie presji na słabe psychicznie miejsca kluczowych graczy na Ziemi aby tworzyć podziały i konflikty między nami - to służy ich celowi czyli odwróceniu naszej uwagi i przekierowania jej na drobne kłótnie - odwrócenie naszej uwagi od naszej głównej intencji zniszczenia Kabały.

  Musimy uwolnić te konflikty i natychmiast się przeorientować. Strumień świadomości  jest wystarczająco silny, aby pokonać wpływ archontów, ale on wciąż jest wystarczająco silny, aby tworzyć niepotrzebne opóźnienia.

  Masowe aresztowania Kabały to nie tylko fizyczne operacje - one potrzebują duchowego wsparcia, aby masy ludzkie nie wpadły w panikę kiedy one nastąpią.

  Ostatni z Archontów nie będą mieli się gdzie ukryć, brak będzie portali, sprzętu i czegokolwiek. Oni zostaną wyprowadzeni i rozpocznie się planetarne wyzwolenie.

   Starajmy się panować nad sobą i nie poddawać się panice chaosu, która ma miejsce na całym świecie i oczywiście pomożemy siłom światła w każdy sposób dlatego obserwujemy wydarzenia.

  Subskrybujcie nasz kanał, jeśli spodobało Wam się to wideo to dajcie kciuk w górę, kliknijcie dzwonek to będziecie otrzymywać powiadomienia o naszych nowych filmach. Dziękuję wszystkim sponsorom kanału, dzięki Waszemu wsparciu mogę nagrywać nowe filmy i pomagać innym ludziom, a także dziękuję wszystkim tym, którzy nie boją się publikować swoich myśli w komentarzach pod filmem.

   Zawsze czekam na Was w komentarzach pod filmami. Wszystkiego dobrego i dbajcie o siebie.

https://www.youtube.com/watch?v=idOWbVeViBs