wtorek, 25 kwietnia 2023

Świat w obecnym kształcie w końcu się zawali

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=ug1Ydwu0QqM

 Moi Drodzy, jesteśmy w trakcie przemiany na planecie Ziemia - przemiany, która oczyszcza z ciemności i negatywnych energii. Ludzie się budzą i zaczynają rozumieć, co się tak naprawdę dzieje. 

  I wielu tych, którzy zaczęli podnosić swoje wibracje i poziom świadomości, przygotowuje się na wielkie zmiany. Długo oczekiwane ujawnienie teraz wydaje się jak rzeczywistość, nie jak coś nie do pomyślenia. 

  Ten przełom całkowicie zmieni nasze wyobrażenie o sobie i naszym nowym świecie. Kiedy coś się dzieje na wyższych poziomach to czujecie to na poziomie fizycznym.

   Ale tym razem, to co się dzieje za kulisami, będzie tak silne, że będzie bezpośrednio wpływać na wiele kluczowych decyzji. W wielu miejscach na naszej planecie ludzie będą się jednoczyć.

   Poza tym wszystko nastrojone jest (przygotowane) na światowy reset finansów za pomocą nowych narzędzi i metod, a więc wszystkie stare metody zarządzania ekonomią i gospodarką zostaną zniesione.

  Pojawi się wreszcie wiele nowych technologii, które zostały stłumione. Plan jest dobrze przygotowany i jesteśmy coraz bliżej finału uwolnienia Ziemi od niewolnictwa.

   Ciemne siły są pod kontrolą istot demonicznych, które ingerują w naszą ewolucję, aby ludzie nie mogli przejść do następnego poziomu - podczas gdy one będą rozkwitać  karmiąc się strachem, złością i smutkiem. 

  Tym razem walka trwa już na powierzchni i będzie podjętych wiele ważnych decyzji. Trójwymiarowy świat w swoim obecnym kształcie w końcu się zawali, bo stał się przeżytkiem  a nowa Ziemia nabiera kształtów. 

  Jest dużo niepokoju z tego powodu. Jesteśmy wzywani aby wznieść się ponad strach i przestać oddawać swoją energię starej historii, koncentrując się na tym, co wiemy o sobie i swojej boskiej naturze jako potężnych twórcach. 

  Nadszedł czas  fantastycznych niespodzianek, gdy energie staną się jeszcze bardziej intensywne.

   Rozpoczyna się nowa era. Przygotujcie się na doświadczenie potężnej zmiany paradygmatu, która przyniesie ze sobą nowy początek dla Ziemi i wszystkiego co żyje na niej. 

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę. 💐

 https://www.youtube.com/watch?v=i8yvO4fsF7w