środa, 4 stycznia 2023

Przebudzenia nie da się powstrzymać i oni się tego boją

 oryginał jest tu https://www.youtube.com/watch?v=YXVb2KnJpfg

Kochani, istnienie na Ziemi jest niewiarygodnie surowe (trudne), ale zaczynamy łączyć się ze źródłem -  ze swoim wyższym "JA". Jesteśmy tutaj, aby zmienić doświadczenie zaprogramowanej ludzkości - zmienić je dla naszego gatunku.

 System zamierza rzucać w nas wszystkim, co ma do dyspozycji i widzimy to teraz. Jest to desperacka próba utrzymania władzy poprzez strach, wojnę i choroby, ale nadchodzi kres ich dominacji.

   Ludzie, których łatwo kontrolować za pomocą strachu boją się, że mają coś do stracenia. Bojaźń Boża jest doskonałym przykładem kontroli umysłu poprzez strach, złowrogi sposób trzymania ludzi w ryzach poprzez kontrolę.

  Symbolicznie wyrywamy się ze stanu umysłu gąsienicy do wyższego stanu świadomości i zaczynamy latać.

  Manipulatorzy myślą, że posiadają wszechmoc ale to nie jest tak - ludzie byli łatwo podatni na kontrolowanie bo byli utrzymywani na tak niskim poziomie częstotliwości, że nie mieliśmy dostępu do wyższego stanu świadomości i całej wiedzy oraz informacji, które są z nim związane.

 Ten sztuczny, gadzi system umieścił ludzkość w tak niskim stanie wibracji świadomości - dokonali tego, wpuszczając nas w rzeczywistość przytłaczającą naszą świadomość, całą wiedzę, informację i zrozumienie.

  Utrzymywało to wszystko na niskim poziomie dzięki niskiej częstotliwości wibracji i manipulowanie naszą świadomością.

  Obecnie kontrolerzy żyją w skrajnym strachu obawiając się przebudzenia ludzkości rozszerzającego naszą świadomość. A to dlatego, że tracą wszystko, co oznacza pełną kontrolę nad ich imperium.

 Kiedy ludzkość zda sobie sprawę, że możemy poszerzyć swoją świadomość, przenikliwość i wiedzę do poziomu, którego ten "elitarny" system osiągnąć nie jest w stanie to nie da się nas powstrzymać.

  Oni się tego boją - to prawdziwy dowód naszej źródłowej natury i naszej mocy w czasie przebudzenia ludzkości, które właśnie ma miejsce.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=LyLy2FYIy68