wtorek, 3 stycznia 2023

W roku 2023 energia rozrachunku (rozliczeń) dotknie wszystkich

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=CZiE8UBIouE

 kochani, ostatnie trzy lata były ciężkie dla wszystkich. Widzieliśmy, jak na świecie dzieją się rzeczy o których nikt z nas nigdy by nie pomyślał. Byliśmy świadkami energetycznego rozłamu między ciemnością a światłem a w 2023 roku stanie się on jeszcze większy.

   Bardziej wyraźna separacja ciemności i światła jest potwierdzeniem postępu - jest to rozpad trójwymiarowej macierzy (matrycy) którego ubocznym produktem jest chaos.

  I wszędzie wokół widzimy świadectwa jego istnienia ponieważ główną energią starej matrycy jest władza i kontrola. Jest to dosłownie domek z kart, który może się zawalić pod najmniejszym powiewem przebudzenia i prawdy powodując chaos i i uwalniając miejsce dla światła.

 To jest sprzeczne z tym co wielu ludzi nazywa wniebowstąpieniem. Myśleliśmy, że to będzie łatwą wycieczką do krainy jednorożców i czarodziejskiego pyłu a zamiast tego mamy odrzucenie, separację i pełne ujawnienie ciemnego świata - istnienia którego nawet nie podejrzewaliśmy.

  Staliśmy się znacznie mądrzejsi i bardziej dojrzali niż dawniej. Nasza naiwność może zniknąć, ale dojrzeliśmy duchowo i uzyskaliśmy większą świadomość zarówno światła jak i ciemności.

  Możemy z tęsknotą spoglądać wstecz na te dni, kiedy ignorancja była błogosławieństwem, ale przyswoiliśmy cenne lekcje. 

 Nowy paradygmat 2023 roku jest wyzwoleniem od wszelkich zobowiązań karmicznych bo już nie ma potrzeby zachowywania światła dla tych, którzy wyraźnie zdecydowali, że jest im o wiele bardziej komfortowo w ciemności.

  Nie możecie kontrolować tego co ludzie myślą czynią lub mówią - a nawet nie powinniście tego czynić. Tak więc bądźcie gotowi uwolnić się z tych ostatnich więzów karmy i łańcuchów, które wiążą Was z życiem w cierpieniu, bo to już nie jest częścią misji naszej duszy.

  Teraz mamy dostęp do energetycznego aspektu, z którym nie mogliśmy zestroić się wcześniej i jest to punkt zerowy - czysta obecność tam, gdzie przeszłość, teraźniejszość i przyszłość łączą się w jedno w doskonałej harmonii.

 Przeszłość staje się odskocznią do teraźniejszości a przyszłości rozwija się z celowym zamiarem wraz z każdym wyborem jakiego dokonujemy.

Jesteśmy teraz gotowi na nowy paradygmat radości, pokoju, miłości i rozkwitu. Już teraz następuje oddzielenie ziaren od plew. Nie ma już neutralnego lub złotego środka. 

 Ludzie muszą dokonać wyboru - to jest częścią ich energetycznej suwerenności nawet jeśli uważamy, że czynią najgorszy z możliwych wyborów. Jest to wybór z którym oni są związani -  energia rozrachunku (konieczność rozliczenia się) dotyka wszystkich.

  Widzimy jej wpływ wszędzie wokół, gdzie ujawniają się wydarzenia ostatnich 3 lat - jakie tajemnice ujawniają się światu. To nie będzie korzystne dla tych, którzy mają mroczne plany.

 Rok 2023 to siódemka - wibracja duchowej inicjacji, liczba energetycznego wyrównania i mistrzostwa. Jeśli jesteście zmęczeni i czujecie się oszołomieni to dlatego, że dużo pracowaliście i przyszły rok będzie czasem nagrody.

  Byliśmy świadkami największego energetycznego oczyszczania w naszym życiu - to jeszcze nie koniec, ale począwszy od następnego roku wszystko co najgorsze mamy już za sobą.

 To nie będzie prawda dla wszystkich, ale jeśli tego słuchasz to jest to właśnie Twoja prawda. Spirala wniebowstąpienia nie zatrzymuje się a więc patrzcie przed siebie.  

 Projektujcie wielkie zamiary i przestańcie się martwić o to co czynią inni. Każdy czyni to co jest lepsze i właściwsze dla niego. 

 I jeśli zadajecie sobie pytanie: "czy jestem na właściwej drodze?" ponieważ uważacie, że Wasze życie nie odzwierciedla obfitości świata, radości i miłości,  które Waszym zdaniem powinny być to musicie uzbroić się w cierpliwość.

I wiedzcie, że Wasza świadomość wprowadza energię w ruch. Przestańcie marudzić i zacznijcie błyszczeć. Przeprowadźcie inwentaryzację i znajdźcie szczeliny przez które ucieka bogactwo i energia Waszego życia.

  Następnie zacznijcie myśleć o tym czym pragniecie je wypełnić, wykonajcie krok w kierunku swojego punktu zerowego - do punktu swojego potencjału i śmiało podążajcie naprzód.

   Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=T0EvDGe66Bg


 

Zaplanujcie różne scenariusze

 oryginał tłumaczenia jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=038TrS-ElgM

 Kochani, ufajcie swojemu ciału, które Was prowadzi przez ciężkie czasy. w 2023 roku przyspieszajcie swoje życie i osiągajcie to co chcecie. Nie czekajcie, aż to przyjdzie do Was, podążajcie za tym.

   Zaplanujcie różne scenariusze: na przykład w wypadku braku prądu generatory jako ratunek. Miejcie plany ewakuacyjne i pomyślcie o możliwościach czy możecie się tam dostać z punktu A do punktu B bez pomocy z zewnątrz.  

 Wyobraźcie sobie, że cała energia została wyłączona i trzeba dostać się do innego miejsca docelowego. Wyobraźcie sobie, w jaki sposób będzie można udać się w podróż. Czy macie benzynę, co musicie spakować jedzenie, woda, rzeczy osobiste.

   Nie bójcie się, to po prostu tematy do rozmyślań. Trzymajcie gotówkę pod ręką - jakąś odpowiednią dla Was kwotę, trzymaj zapas jakichś niezbędnych dla Was medykamentów. Utrzymujcie spokój ducha - zawsze niech on Wam towarzyszy.

 Utrzymujcie miłość do siebie. Rozwiążcie swoje problemy. Nie chowajcie urazy - przedyskutujcie wszystko, podejmijcie ugody. Ważne jest budowanie relacji niż grzęźnięcie w nieistotnych drobiazgach. Ufajcie sobie - nikt nie zna Ciebie lepiej niż ty sam. 

  Ludzie mają swoje interesy a jeśli Was przekonają, to wtedy poprowadzą was korzystną dla nich drogą. Wy musicie iść własną drogą - za wszelką cenę pozostańcie na swojej drodze bez wypadków.  

 Media przekazują kompletne bzdury. Wszystko jest sfabrykowane. Wyłączajcie je, nie słuchajcie ich. 

  Powyższa lista jest jedną z możliwości a nie konkretna i zdefiniowania. Przyszłość zawsze się zmienia w zależności od tego dokąd podąża zbiorowa świadomość.

  Ale wszystko co im potrzeba aby stworzyć falę możliwości to strach. W ten sposób mogą sprowokować działania w pożądanym dla siebie kierunku. 

  Bądźcie przebudzeni, czujni i świadomi. To Wy sami tworzycie własną rzeczywistość. Nie dajcie się wciągnąć fali. Możecie się przemieszczać po powierzchni jakakolwiek burzy. Nic nie powinno mieć wpływu na Was. 

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę

 https://www.youtube.com/watch?v=3I8Vy4HNyc0