czwartek, 10 listopada 2022

Niebawem wszystkich czekaja duże niespodzianki - będzie to coś bardzo pozytywnego.

 oryginał rosyjskojęzyczny https://www.youtube.com/watch?v=wqEqMbowgQA

 Kochani,

 Przez chwilę jesteśmy jeszcze w ciemnym tunelu, ale już niedługo wszystkich czekają wielkie niespodzianki. Będzie to coś bardzo pozytywnego dla tych, którzy się otworzą, dla tych, którzy zostawią za sobą przeszłość.

  Jesteśmy w okresie Apokalipsy! To słowo oznacza objawienia wszelkiego rodzaju, wszyscy widzą to co straszne a niewielu dostrzega piękno. Ludzie, którzy dostatecznie wyrośli będą w stanie to pojąć - ostatecznie spojrzą na Wszechświat i zaakceptują to co się wydarzy w płaszczyźnie niematerialnej. Nastąpi całkowita zmiana życia i istnienia ale to się nie stanie z dnia na dzień. 

 Wszystko będzie się działo stopniowo i różnie w zależności od każdej istoty. Tak więc bądźcie pewni! Decyzja o tym kiedy to się stanie zależy tylko od Was.

Jeśli jutro wszyscy powiedzą: „Nie chcemy już być dłużej marionetkami, nie chcemy aby nami manipulowano, chcemy się rozwijać w braterstwie i miłości” to zmiana może się zdarzyć prawie natychmiast!

  Ludzkość musi zrozumieć że jest manipulowana przez potężne okultystyczne moce, że gdy nie będzie lęku to te moce nie będą miały się czym żywić, one nie będą mogły już działać i stracą całą swoją moc! Gdyby ludzkość uświadomiła sobie moc tkwiącą w każdej ludzkiej istocie to wszyscy, którzy tym zarządzają - czy to ludzie czy też istoty nie-ludzkie -  a nawet energie ciemności rozpadłyby się jak domek z kart. Istoty Światła pomagają nam odzyskać wolność, która została nam odebrana!

 Jednak niższe energie są nadal potężne. Wszyscy widzą działanie świata ciemności  i to zasmuca - ale światło Źródła jest silniejsze, niż kiedykolwiek wcześniej na tym świecie! Świadome Istoty zdają sobie sprawę z tego co się dzieje na tym świecie - wszystko podlega transformacji - cały nasz układ słoneczny i galaktyka. W naszym świecie zachodzą głębokie zmiany i przeżywa je każdy z nas. Zmieni się nasza struktura molekularna i będzie miała dużo większą wibrację - będzie wibrować o wiele wyżej.

 Ci, którzy tego nie zaakceptują w taki czy inny sposób opuszczą ten świat. Jest to układ słoneczny w którym dusze są odbudowywane (przestrajane) - one się transformują aby ulepszyć swoją świadomość.  Zachowujcie pewność -  nawet w tym zamieszaniu i niezrozumieniu! Nie pogrążajcie się w to! Postarajcie się w maksymalny sposób pozbyć tego co chcą Wam narzucić! 

  Niezbędne jest przetrwanie tej sytuacji, która nie potrwa długo! Niech każdy nauczy się pokonywać lęki, które nie tylko osłabiają, ale też zakłócają widzenie własnego światła i światła wokół.

  W tym celu jest nam wysyłana częstotliwość wibracji, która pomoże wyjść poza granice strachu.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą.

 czytanka po polsku https://www.youtube.com/watch?v=hSc2NYAeypkDzieje się o wiele więcej, niż zdaje sobie z tego sprawę ogół społeczeństwa

oryginalny film https://www.youtube.com/watch?v=6Yduu3hF8wI

Moi Drodzy, wszystko jest tak jak być powinno, aby ci, którzy nadal są przywiązani, do systemu przekonań trzeciego wymiaru zaczęli się otwierać na wyższe sposoby postrzegania. 

  Wiele z tego, co pokazano w mediach nie jest do końca prawdą. One częściowo podkolorowują wydarzenia aby dodać im dramatyzmu. Duchowo skoncentrowany obserwator nie wpada w pułapkę współgrania z nisko  rezonującą energią tych "dramatów".

  Pozwalajcie na prowadzenie Waszej intuicji i wycofanie się, jeśli odkryjecie, że zaangażowaliście się emocjonalnie w  jakieś wydarzenie lub wiadomość. Niech negatywne emocje, które mogą pojawić przejdą przez Was bez zatrzymywania się.

  W miarę jak uczycie się ufać swojej intuicji i polegać na niej to ustalenie kłamstwa mającego na celu manipulację ludźmi staje się łatwiejsze.

  Większość z was już otrzymuje intuicyjne informacje o różnych rzeczach, ale nadal wątpi i porównuje je z tym co myślą inni. Im bardziej ufacie swojej intuicji i polegacie na niej - tym staje się ona mocniejsza i bardziej precyzyjna. 

  Wielu tych manipulatorów będzie ujawnionych i będzie widać jak na dłoni kim oni są. Pozwólcie na zachodzenie tych procesów bo Wy wiecie, że dzieje się coś więcej niż jest w stanie pojąć szeroka publiczność. 

  Energia trójwymiarowego świata szybko się zmienia i na zewnątrz wygląda to jak chaos. Ci, którzy nie rozumieją co się dzieje, wierzą, że wszystko powinno wrócić do dawnego stanu - tak jak było kiedyś, ale to niemożliwe, ponieważ energia, która utrzymywała trójwymiarowe kreacje w ich dotychczasowej formie już nie istnieje. 

 Dlatego właśnie trzeba pozwolić na ten proces. Świat wszedł w ewolucyjne przesunięcie i próby zatrzymania tego będą daremne.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą.

 czytanka po polsku https://youtu.be/TV5Ru23hNus