środa, 17 maja 2023

Wydarzenia będą działy się bardzo szybko

     https://www.youtube.com/watch?v=10hwAKSZsk8

powyższy lin prowadzi do oryginalnego filmu.

 

 Kochani, obserwujcie słońce - nastąpi seria rozbłysków słonecznych i wyrzutów masy koronalnej (plazmy), po których będzie miał miejsce duży potok światła ze źródła wszelkiego stworzenia.

   Wykorzystajcie ten czas mądrze. 

 Ci, którzy żyją w lęku, którzy chowają w sobie poczucie winy, tyrani wraz ze swoimi imperiami nie podołają temu.

 Strach, poczucie winy i wstyd będzie nie do zniesienia - wielu z tych, którzy dopuszczali się niegodziwych czynów będą jednymi z pierwszych, którzy doświadczą niemal natychmiastowej karmy.

  Czas przyspiesza i reakcje na ich działania będą szybkie. Powaga lekcji życiowych będzie rosnąć wykładniczo. 

 Wszystko co nie opiera się na prawie uniwersalnym zostanie zniesione - to nie jest scenariusz przyszłości, to się stanie bardzo szybko.

  Chaos, który teraz widzicie to proces uzdrawiania - to co kiedyś było ukryte, teraz zostaje ujawnione. Wszyscy będą widoczni, takimi jacy są - będzie widoczna ich prawdziwa natura i motywy.

  Przygotujcie się na wiele upadających bożków (idoli) - stary system musi się zmienić lub upaść.

  Wasze uzależnienie od tego systemu zadecyduje o Waszym losie. Poruszamy się w czasie osobistej odpowiedzialności - to czas wybaczenia sobie i innym, wyzwolenie od przeszłości i ustanowienie osobistej więzi z Twórcą - Duchem.

  Nieważne jest jakiej jesteś kultury, wiary lub religii - w Bogu nie ma żadnych podziałów, one są stworzone wyłącznie przez następujące z biegiem czasu religijne interpretacje przesłań od Najwyższego Boga.

  Najpierw pojawiali się mistrzowie, religie były później - nie ma żadnych pośrednich połączeń, które nawiążą łączność z Bogiem za Was.

 Ci, którzy głoszą strach, winę, niegodność i podziały są rozdzielaczami.

  Nadszedł czas, aby wyjść poza wszelkie kulturowe i religijne granice aby uświadomić sobie jedność. Nie jesteście tylko ciałem i osobą - jesteście duszą i duchem.

 Ten duch jest wielowymiarowy z rozszerzonym stanem świadomości będący w drodze powrotnej do źródła.

  Wszyscy jesteśmy duchową rodziną - zrodzeni z jednego stwórcy.

  Nadszedł czas, aby odpowiednio działać.  Jedyny powód, z jakiego pojawiają się u nas problemy polega na tym, że myślimy, iż jesteśmy tylko ludźmi.

 Jesteśmy dużo więksi - a kiedy zdajecie sobie z tego sprawę to odpada separacja i większość problemów.

 Zdarzenia będą następować bardzo szybko - energii naprawczych nie da się powstrzymać.

  Czyńcie to co uważacie za słuszne w swoim  sercu.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=xf60T5h5Zrs


 

Życie nagrodzi cię cudami, o które nawet nie prosiłeś.

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=2DFb8Pm7Cn4

 Moi Drodzy, Wszystkie bieżące wydarzenia na naszej planecie zachodzą aby pomóc dokonać transformacji świadomości. Ludzkość przygotowuje się do cudów, ponieważ zaczyna opuszczać płaszczyznę karmy. 

  Lata pracy nad transformacją dają o sobie znać, wytrwałość i nakierowanie na cel  przynosi obecnie bogate owoce. To co niewyobrażalne wejdzie w Wasze życie.

   Nie myślcie, że liniowy rozwój będzie kontynuowany. Ta gra nie może trwać tak jak zwykle! Nikt nie wie tego lepiej niż ci, którzy ją rozpoczęli i przywiązali ludzi do koła karmy.  

 Dlatego teraz doświadczamy chaosu i szaleństwa, ponieważ siły cienia nie akceptują utraty planety i ludzkości jako źródła energii. Wszystkie działania, które wywołują teraz tyle niepokoju i sieją strach wśród ludzi, podlegają temu pragnieniu sił mroku.

   Pozostańcie niezłomni na ścieżce światła! Przygotujcie się na nadejście cudów! Usuńcie zasłonę karmy, odrzućcie wszystko co należy do "ciemności". Pozwólcie otworzyć się światu i ludziom, upewnijcie się że nie utknęliście w jednym punkcie świadomości.  

 Wtedy wykonaliście wszystko i jesteście gotowi na cuda, które się teraz tak czy inaczej otwierają.

   W tym momencie ilość ludzi przebudzonych lub gotowych do przebudzenia jest wystarczająca aby odwrócić grę i spowodować cuda tak bardzo potrzebne dziś w naszym życiu.

  Pozostańcie wierni ścieżce serca i niezrażeni kontynuujcie swoją drogę miłości! Życie nagrodzi Was cudami o które nawet nie prosiliście.  

 Dzięki wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=33i1V2CryS0