wtorek, 29 listopada 2022

Oczyszczanie jest kontynuowane zgodnie z Planem Stwórcy

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=A8r7T7utnxk

Kochani, świadomość Ziemi już przeszła na wyższy poziom, ale świadomość większości ludzi nadal żyje w rozpadających się wibracjach trzeciej gęstości podtrzymując bardzo silny dysonans, który prowadzi do wzrostu ilości klęsk żywiołowych oraz ich mocy.

  Nasza planeta jest w gorączce, którą już osiągnęła punkt krytyczny i wielu ludzi zadaje to pytanie: "dlaczego współtwórcy nie mogą od razu usunąć wszelkiego zła z Ziemi?"

  Oni tylko mogą stworzyć warunki do rozwoju i wyeliminować groźbę wojny nuklearnej oraz inne niebezpieczne momenty, w których pojawia się zagrożenie zniszczenia cywilizacji, ale nikt nie ma prawa ingerować w karmę - to jest zakazane przez Stwórcę.

  Każda dusza musi wyciągnąć wnioski i spłacić długi przed ponownym wcieleniem się. Podjęto wszelkie niezbędne środki aby ułatwić kwantowe przejście jakie teraz trwa.

  Dusze aktywnie napełniane są nową energią na tyle ile są w stanie przyjąć poprzez zmianę struktury genów i świadomości. Czas przyspiesza, światy astralne zostały wyzwolone aby ludzie mogli jak najszybciej uwolnić się z kajdan mocy ciemności.

  W obecnej piątej rasie dojrzewa i powstaje nowa cywilizacja i powstaje świat piątego wymiaru. Planeta Ziemia już żyje w  nowej gęstości ale ludzie wciąż jeszcze są unieruchomieni w gęstszych wymiarach co jest bardzo zauważalne poprzez ich promieniowanie.

  Trójwymiarowy świat przestaje istnieć, czas i wszystkie procesy na Ziemi znacznie przyspieszyły. Pobierane są (ładowane) programy aktualizacji ludzkiego DNA, ich świadomości i intelektu.

  Jeśli będziecie uważnie monitorować procesy zachodzące w Was, jeśli będziecie śledzić swoje odczucia i reakcje to zauważycie, jak się zmieniła się Wasza świadomość - już nie możecie dłużej żyć po staremu, ale wciąż nie wiecie jak żyć w nowy sposób.

  To normalne na tym etapie, nie przyjmujcie informacji z mass - mediów, obserwujcie niezwykłe zjawiska występujące na niebie, nauczcie się dostrajać do nowego wymiaru, słuchajcie swojej duszy i ufajcie swojej intuicji.

 Wasz osobisty światopogląd może być zupełnie odmienny od światopoglądu innych ludzi - szukajcie osób podobnie myślących, jednoczcie się - w tym tkwi Wasza moc.

  Wszyscy, którzy przekazują swoje wibracje do nowego świata są pod specjalną kontrolą. Chrońcie światło swojej Duszy. Bądźcie latarnią dla innych, zachowajcie spokój i wiedzcie, że oczyszczanie trwa i wszystko się toczy zgodnie z planem Stwórcy.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=BJS1UyQwL-4