czwartek, 20 kwietnia 2023

Naucz się zachowywać spokój

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=sgYtmp3yLck

 Witajcie Drodzy słuchacze, Bez wątpienia żyjemy w niespokojnych czasach jednak nadchodzą lepsze czasy i one nadejdą bez względu na wszelkie próby interwencji sił Ciemności. 

  A więc nie dajcie się wciągnąć w sytuacje, które ciągną Was w dół i w razie potrzeby uciekajcie od nich. Ludzie potrafią być niezwykle dobrzy, jeśli im na to pozwolić -  dla większości jest to naturalny styl życia.  

 Jeden z głównych problemów z jakimi stykają się ludzie to zachowywanie cierpliwości i panowanie nad swoim temperamentem. Bez wątpienia przeżywamy bardzo trudne czasy i bądźcie pewni, że poczujecie się lepiej, jeśli będziecie w stanie lepiej kontrolować swoje odczucia (zmysły). 

  Częścią Waszego doświadczenia jest nauczenie się zachowania spokoju, gdy wszystko wokół Was może być w zamieszaniu. Czyniąc to, pomożecie uspokoić sytuację i być może nie pozwolicie jej wymknąć się spod kontroli. 

  Jednocześnie przewodnicy są zawsze z Wami. i udzielą wam wszelkiej pomocy kiedy jesteście zdeterminowani.

   Ci, którzy przeżywają ciężki czas powinni pamiętać że nie przydziela się nam zadań, ponad nasze możliwości z którymi nie jesteśmy w stanie sobie poradzić.

 Nasz plan życiowy omawiany jest przed wcieleniem się, a my wyrażamy na niego zgodę. Każdy wysiłek, który dołączasz dla osiągnięcia sukcesu pomoże ci osiągnąć swój cel. 

  Kiedy jesteście spokojni, zapewniacie efekt uspokajający, gdziekolwiek jesteście i często z tego powodu przyciągacie do siebie ludzi. 

  Z czasem coraz więcej dusz uświadomi sobie potęgę myśli. To działa zarówno w stronę polepszenia jak i w stronę zmiany na gorsze.

  Dlatego jesteśmy proszeni o czuwanie nad naszymi myślami. I pamiętajcie, jeśli życzycie komuś źle to do was wróci.

 Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę. 💐

 https://www.youtube.com/watch?v=2F8dvis9YMo