czwartek, 31 października 2013

Nie karmić pasożytów

Witajcie,
Powody tego wpisu znów są rozmaite. Zaczyn dała nieustająca dyskusja o szkodliwości szczepień ( Atena ma nowe konto. Niedawno zlikwidowano jej poprzednie. Pasożyty społeczne nie próżnują http://www.youtube.com/user/1Atena7777 ) , rozmowy o pasożytach pośród ludzi ( tu znów nawiązuję do poprzedniego wpisu - adminach na forum itp.) czy też  współczesne "uśrednianie" naszej aury poprzez mieszanie się ludzi nie dbających o siebie  z tymi co chcą coś zdziałać ( wspaniały wykład Lewszunowa niebawem - kwestię tą wiele razy poruszał Trehlebov). Nawiązuję też niniejszym do wpisu poprzedniego bo "uzależnienia energetyczne" mają bezpośredni związek ze stanem chorobowym w jakim obecnie znajduje się ludzkość.

  Jako tytuł niniejszej gawędy postanowiłem dać zdanie z wykładu Wielesława Czerkasowa. Materiał tłumaczony już dość dawno - budził trochę kontrowersji (szczegóły w opisie filmu na You Tube) ale ogólnie nie znajduję na dziś nic wielce szkodliwego w tej wypowiedzi. Czerkasow podczas swojej wypowiedzi daje taką właśnie radę jaka widnieje w dzisiejszym tytule. http://www.youtube.com/watch?v=7rC_x2oB_2Q .

               
     Kroplą, która przeważyła decyzję o spisaniu niniejszych myśli była kolejna rozmowa z pewną koleżanką i jej powoływanie się na (skąd inąd wspaniałą ) książkę "Radykalne wybaczanie".  Nasze Kobiety nieustannie dają się okłamywać i robić sobie wodę z mózgów w pięknych głowach. Psychika kobieca  we wspaniały - naturalny sposób promieniuje opiekuńczością i miłosierdziem. One, te nasze prawdziwe Kobiety ( nie mówię o zagubionych "kobietonach" ścigających się z mężczyznami, wbijających same gwoździe itp. Prawdziwego mężczyzny nie pociąga taki sposób bycia. To może fascynować niedojrzałych chłopców - są tacy mający nawet i po 60 lat ).....te nasze prawdziwe Kobiety chcą się zaopiekować całym światem. Wziąć w ramiona wszystkie nieporadne zwierzątka, uleczyć je , nakarmić. ech... Tu pojawia się niebezpieczeństwo. Jeśli taka Kobieta żyje samotnie i nie ma w najbliższym otoczeniu mężczyzny, którego ona obdarza autorytetem ( znów sytuacja na wiele wpisów do blogu) to Kobieta taka chcąca "przychylić nieba" pieskowi, kotkowi czy własnemu dziecku ostatecznie hoduje małego egoistę -istotę społecznie szkodliwą a więc pasożyta. Kobiecą rolą jest miłosierdzie a męską sprawiedliwość. Prawdziwa miłość to sprawiedliwość. Mądry ojciec konsekwentnie wymierzy dziecku karę za przewinienie. Nie piszę o karach cielesnych - to jest ostateczność. Podróżując "w parach" ( we dwoje) przez życie staramy się utrzymywać równowagę na rodzinnej łodzi aby eksperymentujący nieustannie mężczyzna nie przesadził z innowacjami i nie wywrócił tej łódki. Z drugiej zaś strony jeśli ma ona gdzieś dopłynąć to pewne ryzyko jest niezbędne. Ładnie to ujmują Wedy - rozwinę innym razem. Ojciec wie, że tylko w ten sposób (poprzez konsekwencję, która jest przecież wszędzie w otaczającej przyrodzie) jego ukochany syn czy córka zapamięta daną lekcję i wyciągnie wnioski na przyszłość. Tym samym mądry i przewidujący ojciec chroni dziecko wyposażając je w kolejne narzędzie, mogące mu pomóc na tej drodze. Życie jest szkołą a poszczególne zdarzenia w nim egzaminami. Stopień po stopniu doskonalimy się . Blog niniejszy traktuje o Słowiańskich zasadach. PODSTAWĄ  dla nas jest odrodzenie właściwej roli ojca  w rodzinie , roli mężczyzny w społeczeństwie.  Dziś jest ona zupełnie wypaczona. Cała władza znajduje się w rękach kobiet a one nie wiedzą co z nią zrobić. Brak jest równowagi w przyrodzie - na tym żerują pasożyty systemowe używając kobiet do swoich gier, zastraszając je reklamami w TV czy gazetach a tym samym pogrążając nas jako ludzkość.

Collin Tipping w w/w pracy "Radykalne wybaczanie" ładnie o tym pisze pouczając by nie nosić wewnętrznej urazy - kochać trzeba cały świat. Jednak dziś zdanie to tłumaczone jest na opak. Myli się miłość z pobłażaniem ( jak znajdę to omówię taką fajną wyliczankę - jest więcej takich mylonych pojęć) . Tipping pisze wyraźnie, że wybaczył swojemu wydawcy ale ..... POZWAŁ GO DO SĄDU. Jedną rzeczą jest mieć miłość  w sercu i kochać nawet Demony (one spełniają swoją rolę we wszechświecie) a inną postępowanie według reguł tego świata.

Tu się zatrzymam nieco bo to też podstawa Słowiańskiego światopoglądu. Katolicyzm wmawia nam, że "tylko dobro jest godne miłości". Skażono nam psychikę powodując wręcz schizofrenię bo przecież każdemu zdarzyło się popełnić błąd i pewnie nie raz się zdarzy. Zamiast traktować to z wdzięcznością jako lekcję popadamy tylko w psychiczny dołek tworząc żerowisko dla pasożytów głoszących jakieś bzdury o "grzechu pierworodnym".
Słowianie zawsze obdarzali szacunkiem obie strony mocy ( Sławianin = sław Yan Yin ) . Przecież zło jest lewą ręką tego samego Boga. Jeśli zboczymy z drogi życiowej to nas zaboli - zwykły mechanizm.

           Wracając do reguł naszej matrixowej rzeczywistości: Jeśli nie ma innej rady i wszelkie inne środki zawodzą to można  z miłością nawet i zastrzelić szaleńca by nie narobił więcej głupstw. Widzisz wariata, który niszczy swoją duszę popełniając masową zbrodnię to robisz to samo co ogrodnicy na grządkach wiosną. W naszym ogródku ma rosnąć to co przynosi nam korzyść. Pasożyty kochamy ale niech sobie rosną gdzieś z dala od nas. najlepiej na innej planecie.  http://www.youtube.com/watch?v=w8GzH3WhD4w


Może tyle na razie. Dopracowuję jeszcze konwencję niniejszych wpisów. Jest jakiś środek w opracowaniu takich tekstów. Albo będą się ukazywać rzadziej i stanowić dość skondensowany zestaw przemyśleń albo będą bardziej rozproszone, częstsze i lżejsze. Mile widziane podpowiedzi czytelników by rozmowa i wymiana energii była jak najbardziej komfortowa dla wszystkich.Myślę, że ta druga opcja będzie ciekawsza bo i codzienność nas angażuje i łatwiej dać jakąś odpowiedź pod artykułem gdy treść nie jest nadmiernie "przepakowana". Co prawda w opcji krótkich wpisów tkwi niebezpieczeństwo rozproszenia się ale jakoś z Waszą pomocą - naprowadzającymi komentarzami i radami - damy radę. O to tu przecież chodzi. Wszystko zależy też od natchnienia - a więc energii jaką uda się tu zaprosić.  Dobrego dnia !!