sobota, 19 listopada 2022

Zmiany będą ogromne

 oryginał tłumaczenia https://www.youtube.com/watch?v=01-mKLbXN18

Kochani, są rzeczy, które powinny się wydarzyć i o których powinniście wiedzieć. Już doświadczacie intensywności globalnej zmiany w swoim życiu. Dowiecie się nie tylko prawdy o tym co się dzieje i jak to wpływa na Waszą codzienności, ale jednocześnie przypomnicie sobie swój życiowy cel, swoją prawdę i wkrótce zrozumiecie swoją rolę.

 Wasze życie już niebawem stanie się znacznie bogatsze niż obecnie - pewnego dnia spojrzycie wstecz na ten czas i powiecie: "wtedy to się zaczęło to co najciekawsze" bo każdy z Was obecnych tutaj ma swoją misję i Wasze życie było przygotowywaniem do tej misji. 

 Nie zdając sobie sprawy ze szczegółów "wpakowaliście się" w pewne miejsca z odpowiednimi ludźmi aby odnieść sukces - część z Was zawsze znała prawdę a część działała korzystając z tej wiedzy.

  Macie talenty i doświadczenie, aby wraz z mieszkańcami Ziemi móc dokonać udanej transformacji (przejścia). 

 Zmiany będą masowe - mieszkańcy Ziemi nie są przyzwyczajeni do myślenia o tym, jak ich działania w szerokiej skali wpływają na całą populację - ten rodzaj myślenia został nam narzucony.

 Gdy tylko prawda wyjdzie na jaw to stanie się oczywiste, że wszystko było kłamstwem i w ogóle społeczeństwo zostało stworzone aby być posłusznym poprzez zastraszenie. Są to atrybuty niezdrowego społeczeństwa, które zostało zmanipulowane aby pozostawać w chorobie. 

 Instytucje medyczne czy edukacyjne stworzone rzekomo dla dobra społecznego faktycznie czynią coś zupełnie przeciwnego. One są nakierowane na uzależnianie a nie na uwolnienie, zorientowane są na choroby a nie na żywotność ludzi. Sprawy te doszły już "do ściany" i absurdów w wyniku kopiowania, konkurencji, niewolnictwa i zadłużenia.

W miarę tego jak manifestuje się i obnaża skala zawładnięcia (podboju) Ziemi przejawia się także Wasz cel - zostaje on nagle ponownie aktywowany. Wasze życie gwałtownie się zmieni - Wasz umysł nigdy nie doświadczy nudy lub otępienia.

  Zamiast tego do użytku włączona zostanie nieużywana dotąd część Waszego mózgu aby działać na rzecz wynalezienia nowych alternatyw, których potrzebują wszystkie obszary: żywność, handel, transport, medycyna, finanse, budownictwo, wiara i edukacja. To nie jest kompletna lista ale tylko powierzchowny opis tego, co się będzie zmieniać.

  Społeczeństwo się zmieni, gdy w nim żyjecie - ten proces zajmie trochę czasu, ale Wy to ujrzycie. Jesteście nowymi ludźmi i jesteście tutaj aby rozpocząć ten proces dokładnie w tej chwili.

  I nie będzie to uciążliwe, ale radosne - zdolności, które posiadacie nie są Wam jeszcze znane. Jak tylko otrzymacie do nich dostęp to poczujecie się lekko, poczujecie satysfakcję i radość.

  Przybyliście aby zmienić świat i nastał czas aby zacząć. Czeka na Was taka pełna rozkoszy uczta i będzie ona warta każdego dokonanego kroku.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 czytanka po polsku: https://www.youtube.com/watch?v=1kukDPnsooo