wtorek, 24 października 2017

Uzdrawianie Praniczne - Ireneusz Opara


"Mum Bi" przysłała link do ciekawych wykładów. Nazwisko już kiedyś słyszałem (bądź czytałem). Bardzo ciekawy człowiek! W komentarzach pod filmem ktoś poczynił zarzut panu Ireneuszowi, że traktuje swoich słuchaczy jak debili ale ja tak nie uważam. Owszem - prelegent bardzo często zadaje zebranym na sali pytania bardzo podstawowe ale nie uważam, że ktokolwiek może poczuć się dotknięty. Wszystkie 3 wykłady są swoistym abecadłem ale też w telegraficznym skrócie przekazane jest BARDZO dużo wiedzy. Wszystko zgodne z tym co opowiada choćby Iwan Carewicz (Lewszunow) czy kilku innych nauczycieli.
   Mam trochę opory przed używaniem słowa "mistrz" a taki przydomek nadano panu Opara przy filmach na You Tube. W naszej publikacji zmieniłem na samo imię i nazwisko- sam pan Ireneusz przestrzega (około 15 stej minuty 2- giej części, do tego momentu w tej chwili "wchłonąłem" wykład) przed nadawaniem komukolwiek i czemukolwiek "nazw" oraz "zabarwień" energetycznych. Nasz Iwan carewicz powiada, że w nowej epoce dobrze jest nauczyć się nie popadać w huśtawki emocjonalne, żeby nauczyć się być stoickim. Tego też naucza nasz dzisiejszy gość - ładnie tłumaczy, że ...a zresztą sami się zapoznajcie.
    Biegnę na małe śniadanie oraz do prac gospodarskich a na popołudnie będę miał ucztę związaną z dalszą częścią tej wiedzy jaką prezentuje pan Ireneusz.
    Mum Bi znalazła gdzieś, że koszt uczestnictwa w warsztatach czy innych zajęciach pana Opara jest bardzo rozsądny a to też mi osobiście dużo mówi.


część 2. W tej części (4-ta minuta 40 sek.) bardzo ważna uwaga na temat tego dlaczego przychodzą do nas niepełnosprawne dzieci- nauczyciele: https://www.youtube.com/watch?v=rgg2I8_zR-Y

część 3. https://www.youtube.com/watch?v=hB7ZDGFzfWg