środa, 23 listopada 2022

Trwa oczyszczanie na wszystkich poziomach istnienia

 oryginalny film tu: https://www.youtube.com/watch?v=fdXC584bvew

 kochani, fałszywy świat stanie się jeszcze bardziej szalony i zdesperowany. Naszym celem nie jest uczestnictwo w tym szaleństwie i chaosie ale zaakceptowanie z jednoczesnym wypatrywaniem przebłysków prawdziwej rzeczywistości, które pojawiają się na horyzoncie. Jednocześnie nie możemy pozwolić się wciągnąć w religijne, polityczne i ideologiczne nonsensy.

 Wszystko to jest histerią fałszywego, umierającego świata - epicka inscenizacja pod tytułem: "ludzkie doświadczenie zbliża się do końca".

  Trzeba nauczyć się pływania przy silnym wietrze i nie czekać aż wszystko się uspokoi. Trójwymiarowy świat to poligon dla przepracowania naszych lęków i negatywnych programów.

  W dowolnym momencie możemy zmienić swoją reakcję na wydarzenia i wtedy one nas ominą lub ich wpływ na nas będzie minimalny. 

Dziś ważne dla nas jest, abyśmy przestali użalać się nad sobą i innymi, przestali narzekać na władzę lub wrogów -  to nie ma żadnego sensu. Ważne aby odfiltrować nasze sieci społecznościowe od tych, którzy narzekają, boją się, atakują i ubolewają, to są bardzo niskie wibracje.

  Jeśli jesteśmy spokojni lub przynajmniej odnosimy się neutralnie do tego, co się dzieje to wszystko jest u nas w porządku - stare zasady trójwymiarowej logiki już na nas nie działają. Przemieszczamy się do wielowymiarowości, gdzie już samo nasze myślenie będzie tworzyć rzeczywistość.

  Nawet pozostając w trójwymiarowości bardzo dużo zależy od tego, jak będziemy myśleć. Ale już wystarczająco się baliśmy, wystarczająco skumulowaliśmy w sobie i byliśmy wystarczająco agresywni. 

 To trwa już od tysiąca lat widzimy do czego to doprowadziło. Dziś ważne jest nauczyć się reagować inaczej -  nasza rzeczywistość będzie inna. Nasza neutralność i pozytywne nastawienie są teraz najbardziej potrzebne naszej planecie.

 To właśnie zgodnie z tymi stanami Wszechświat realizuje oczyszczanie na wszystkich poziomach. Musimy kontynuować pracę nad sobą - każdy ma teraz  szansę.

 Kiedy zmienimy nasze nastawienie do tego co się dzieje to automatycznie zmienia się także rzeczywistość, albo też spokojniej i łatwiej doświadczamy wszystkich zdarzeń.

  System po prostu nie jest już w stanie "zaczepić nas" używając strachu, żalu, nienawiści czy agresji. 

  Mylą się ci, którzy myślą, że unikną "przesiania" - oprócz wojny i kataklizmów niebawem będzie miało miejsce jeszcze coś innego.

  Zakończyło się jednocześnie kilka wielkich cykli - na poziomie galaktyki, układów słonecznych czy na Ziemi - wszędzie trwa gruntowne sprzątanie. Usuwane są dusze, które uległy znacznej degradacji, wielu opętanych jest również wypędzanych z naszej planety. 

 Podczas oczyszczania pozostają tylko ci, którzy są w stanie i są gotowi do dalszego rozwoju - ci, którzy odłączają się od programów Matrixa i przechodzą na własne zasoby energetyczne, ci, którzy wzięli odpowiedzialność za swoje życie w swoje ręce, ci którzy pozbyli się egoizmu i zaczęli przywracać integralność -  najpierw w sobie - w swojej duszy, w duchu, w świadomości, ci, którzy służą i działają na korzyść innych.

 Globalne przebudzenie postępuje z trudem - separacja światła i ciemności jest kontynuowana w świecie fizycznym, wśród ludzi - świadomie i nieświadomie poprzez wybranie jednego lub drugiego bieguna.

  Każdy wahająca się dusza doprowadzana jest do punktu ostatecznego wyboru aby kontynuować transformację lub pozostać w trójwymiarowości. 

 W tym celu stosowane są wszystkie metody i scenariusze - jest to test dla rozumu, człowieczeństwa i świadomości, to oddzielenie żywych ziaren ducha z martwych plew.

  Tak zachodzi przygotowanie Ziemi i jej mieszkańców. Im głębiej zanurzamy się w siebie, tym bardziej patrzymy z wysokości obejmując więcej poziomów i więcej wymiarów. Nasze horyzonty stają się znacznie szersze.

  Ci którzy wybrali znane dotychczas, zwyczajne życie najmniej dostrzegają ale najwięcej się spierają i potępiają. System stał się przeżytkiem, rozpada się i nadszedł czas, aby zrozumieć, że możemy zginąć pod jego gruzami. Dlatego też wstrząsają nami burze abyśmy się w końcu obudzili.

  Na naszych oczach świat się kompletnie zmienił, stare zasady prawa i praktyki przestają istnieć - wszystko co wiedzieliśmy, na czym polegaliśmy, czym się posługiwaliśmy powinno pozostać w przeszłości.

  Ktoś tam się boi tych słów a ktoś inny z lekkością i swobodnie idzie dalej nie przytłoczony przeszłymi doświadczeniami.

  Jeśli nie wystarczyło nam lekcji z przeszłości w trzecim wymiarze, jeśli się nie nauczyliśmy i pragniemy jeszcze życia w trójwymiarowych zasadach i trójwymiarowym porządku poprzedniego świata to przejdziemy te lekcje ponownie w innych miejscach. Tutaj już nie ma sprzyjających ku temu doświadczeniu warunków.

Wybór należy do nas -  możliwości Nowego Świata stały się większe i praca stała się o wiele łatwiejsza. Wystarczy zacząć działać tak, jak chcemy - zapomnijcie o problemach, które dotąd tak bardzo spędzały nam sen z powiek, o tym, jak dobrze żyć i co inni będą o tym myśleć.

  Transformacja dowolnych programów zachodzi poprzez zmienianie nas tu i teraz a nie poprzez rozkopywanie przeszłości. Nie musimy żyć według cudzych zasad i ostatecznie cierpieć. Możemy wreszcie wsłuchać się w siebie i czynić to co sprawia nam radość, co nas napełnia - żyć tym, co ciekawe i przyjemne bez względu na to co pomyślą inni i jak na to zareagują. To ich prawo do myślenia i reagowania - my nie musimy nieść odpowiedzialności za ich wybory. Odpowiedzialność za nasze życie ciąży w tej chwili wyłącznie na nas.

Jeśli się na to nie zgadzacie to nikt i nic nie będzie więcej nad Wami dominować i wpływać na Was.

 Zacznijcie żyć wolni od jakichkolwiek informacji które wcześniej dominowały nad Wami. Chcieliśmy być wolni i pozbyć się problemów - zaproponowano nam tę unikalną, wyjątkową możliwość. Zapomnijcie o przeszłości, zaprezentujcie się takimi jakimi się jeszcze nie znaliście słuchając siebie i polegając polegając wyłącznie na swojej intuicji. Teraz jest idealny czas na odłożenie na bok wszystkich śmieci i rozpoczęcie nowego życia.

Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=i6XCY8dw3mM


 

Idziemy na nieznane terytorium

 oryginalny film:  https://www.youtube.com/watch?v=w-UOSvCKPkE

Moi Drodzy, zmiana świadomości lub inaczej wniebowstąpienie nie przypadkiem zachodzi z taką ilością ludzi. Doświadczamy rozdzielania się linii czasowych - coraz więcej jest tych, którzy wybrali linię czasową Wniebowstąpienia.

Następuje aktywacja DNA i  pamięć komórkowa poprzednich wcieleń przenosi się do naszego ludzkiego doświadczenia. Jesteśmy tutaj, aby położyć podwaliny pod nową rzeczywistość. Dlaczego rezonujecie z tym materiałem nagraniowym chociaż wielu ludzi wokół nie jest nim zainteresowanych? Wszystko zależy od tego, gdzie się znajdujecie według częstotliwości. Jesteście energetycznymi liderami tego procesu. 

 Na początku przebudzenia wielu ludzi przechodzi przez ciemną noc duszy, która jest demontażem trójwymiarowej tożsamości. Dla wielu może być to trudne a niektórym udaje się trochę przez to prześlizgnąć. Załadowują nam ogromne ilości informacji i ludzki umysł potrzebuje czasu aby to zrozumieć. Jesteśmy w okresie "szkolenia w biegu". 

 Istnieją dwa poziomy przebudzenia: są tacy, którzy się budzą pośród okropności na naszej planecie wspieranych przez negatywną obecność istot pozaziemskich które rządziły naszym istnieniem przez tysiąclecia.

  Są też przebudzeni, którzy widzą poza to i przynoszą ostateczną rzeczywistość, wiedzę i mądrość. Ta najwyższa wiedza istnieje w każdym - trzeba tylko pokonać psychiczne ograniczenia i oprogramowanie, które utrzymuje nas w stanie przygnębienia.

  W tej chwili przechodzimy przez proces rozpakowywania i przyjmujemy dużo wyższą częstotliwość. Wniebowstąpienie nigdy wcześniej nie miało miejsca w fizycznym stanie gęstości. My dosłownie przyciągamy wyższą mądrość, to jest to co dzieje się z wieloma ludźmi, którzy walczą z tym i opierają się komplikując swoje zadanie.

  Jesteśmy prowadzeni fizyczne, duchowo i psychicznie na nieznane terytorium. To co się dzieje z ludźmi jest zaskakujące -  jesteśmy obserwowani, kontaktują się z nami, właśnie dlatego obserwujemy niesamowitą aktywność galaktyczną nad naszymi głowami.

 Ziemia przechodzi monumentalną przemianę (transformację) i my podróżujemy przez nieznaną przestrzeń kosmiczną próbując to wszystko rozgryźć, ale pamiętajcie o tym, że każdy z nas znajduje się dokładnie tam gdzie ma się znajdować.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=UEYiRqPh8-U