czwartek, 2 lutego 2023

Rok przebudowy całego świata

 oryginał https://www.youtube.com/watch?v=mKwEFtquL8c

 kochani, mroczna faza remontu jest ukończona, punkty kotwiczące są zdefiniowane i wkraczamy w rok możliwości. Dokonano wszystkich przygotowań i pozostało przeskoczyć do nowych linii czasowych, które nie były wcześniej widoczne, ale teraz są otwarte i dostępne.

  Tym nie mniej pozostały świat stara się nadrobić zaległości, nie wszyscy są w stanie dostrzec i doświadczyć tej wyższej wersji Ziemi bo oni wciąż się przemieszczają w starych gęstościach. 

 Nosiciele światła wzmacniają nową Ziemską świadomość i umacniają ją w miejscach, w których wcześniej jej nie było.

 W tym roku nowe energie Ziemi będą się rozprzestrzeniać jak leśny pożar - jeszcze więcej ludzi przebudzi się się z pytaniem: "czy to jest ta rzeczywistość, w której oni chcą zostać?"

 Każdy dokona swojego wyboru: albo bać się starego, albo przejść do nowego. Stare paradygmaty i ideały starego świata nie należą do nowego. Uszczerbku doznała polityka, medycyna, prawa, stare nawyki i styl życia - wiele z nich znajdzie się w tym roku w kryzysie. 

 W miarę rozwoju nowej rzeczywistości będzie wielu takich, którzy będą się trzymali starych paradygmatów i będą odmawiali wprowadzania niezbędnych zmian. Będą to głównie urzędnicy, ale bądźcie pewni, że ostatecznie zapadną właściwe decyzje ponieważ większość świata gotowa jest podążać w kierunku większej jedności i pokoju.

 Wszystko, co powoduje chaos, już nie jest mile widziane i nie znajdują odzewu u większości społeczeństwa. W ten sposób zmiany staną się widoczne, zostanie zaakceptowanych wiele nowych sposobów rozwiązań.

 W tym roku popłynie wiele łez ulgi, ponieważ stare wzorce z przeszłości w końcu popękają. Nowe fale światła będą się rozprzestrzeniać po świecie i będą znacznie jaśniejsze niż kiedykolwiek przedtem.

 Ludzie, którzy nie są gotowi na zmiany, którzy zbytnio polubili stare nawyki będą się stopniowo oddalać. Toksyczni ludzie pozostaną sami na starej Ziemi, będzie to miejsce ich czasowego pobytu przyniesie im przełom, którego potrzebują dla zmiany starych sposobów, a więc nie bójcie się odchodzić od tych ludzi, którzy wprowadzają toksyczność i negatywność do waszego życia.

  Dajcie im błogosławieństwo w nadziei, że zmienią swój styl życia - lepiej zostawić ich w spokoju bo w tym czasie Wasze światło będzie potrzebne gdzie indziej.

  I w miarę jak oczyszczają się stare ścieżki, znikają aspekty chaosu, dysharmonii i choroby ten rok stanie się rokiem restrukturyzacji (przestrojenia) dla całego świata, kiedy coraz więcej ludzi budzi się do światła.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=ye1urIZMuQ4


 

Kiedy to czynisz, oddajesz swoją moc

 oryginalny link https://www.youtube.com/watch?v=HVhRM6HlNP4

Kochani, wkraczamy w nową fazę ewolucyjnego procesu. Bądźcie przygotowani na zmiany i bądźcie gotowi usłyszeć coś, co może Was zdenerwować. Wiele rzeczy wychodzi na jaw o negatywnych działaniach niektórych ludzi - ciemne energie muszą zostać otwarte aby stały się widoczne.

 Istnieją moce, które żywią się energią strachu, bólu i cierpienia i aby jeść dalej przyczyniają się do rozprzestrzeniania fałszywych informacji, które będą służyć podtrzymywaniu strachu i niezgody.

  My wszyscy doświadczamy ciężaru gęstej energii, która powstaje gdy ludzie są zbytnio uwikłani w podobne problemy. Bądźcie świadomi negatywnych przekonań i działań, ale następnie uwolnijcie je i dostosujcie do prawdziwej rzeczywistości.

 Poczucie koleżeństwa a także być może stare energie rozwijają się wśród ludzi, ponieważ wszyscy doświadczają tych samych problemów. Bezinteresowność i poświęcenie zaczyna przenikać do zbiorowej świadomości na dużo głębszym poziomie, ale poświęcenie jest rozumiane niewłaściwie i fałszywie naucza się, że  poświęcenie siebie dla jakiegoś "wyższego celu" jest czynem duchowym.

Odrzucanie  swojego "Ja" w przekonaniu, że ma ono mniejszą wartość niż cudze przedstawia podział w całej swej okazałości. Nie pozwalajcie sobie być winnymi, poddawać się zagrożeniom, naciskom lub wykorzystywaniu przez przez innych.

  Kiedy to czynicie to oddajecie swoją moc - służba powinna być wyborem wolnej woli, który wypływa z kochającego serca, a nie z narzucenia przez niepożądane działania w interesie innych.

  Nie pozwalajcie przestarzałym wyobrażeniom o duchowej powinności i samo-poświęceniu wchodzić w wasze czyny miłości i służby. Prawdziwa bezinteresowność intuicyjnie prowadzi człowieka do uznania jego własnych potrzeb - jest to zrozumienie, że to, co jeden czyni dla drugiego, nie pochodzi z osobistego zapasu energii miłości i idei a raczej płynie przez niego z nieskończonego źródła wewnątrz - ze studni, która nigdy nie wysycha.

  Teraźniejszość wymaga głębszego zrozumienia i poważnej refleksji nad tym jak dalej żyć. Czy będę chciał wrócić do tego samego starego, którego mam dość czy też wystarczy mi odwagi aby czynić to, co sprawi, że moje serce zacznie śpiewać. 

 A wtedy może pojawić się strach, że musicie wrócić do tego, co znacie bo inaczej będziecie cierpieć niedostatek czegoś. Możecie wrócić do tego, do czego jesteście przyzwyczajeni - nie zapominajcie, że jesteście twórcami.

  Bez względu na to, co Wam powiedzą inni nie pozwalajcie marzeniom pójść w zapomnienie wierząc, że są beznadziejne i nie wykonalne. Niech rosną Wasze marzenia i cicho dojrzewają w waszych sercach, dopóki one nie będą gotowe aby urodzić się jako wasz nowy świat.

  Jesteście twórcami tworzącymi swój świat z tego co zawiera Wasza świadomość. Pomyślcie, co w swojej świadomości uważacie za prawdę. 

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=xHy-wwqtFD0