czwartek, 1 kwietnia 2021

Dharma Kobiety, Nagość.

 Kopii z blogu "Kultura Aryjska" ciąg dalszy, tak jak w poprzednich wpisach kolorem niebieskim są dodane moje wyjaśnienia):

 Dharma kobiety.cz.1.

Poniższe zasady wymieniał już kiedyś Trehlebov - nie pamiętam czy na jakimś wykładzie czy w książce.

Kobieta to materia. Ewoluuje tylko gdy podporządkowuje się świadomości(mężczyźnie). Jeżeli pamiętać że kobieta to przedstawiciel materii i Maji (iluzji), wiadomo jaka jest jej dharma. Musi zadowalać (zaspokajać?) uczucia (zmysły- ros. "czuvstva" to zmysły) męża. Kiedy mężczyzna ma zaspokojone uczucia (zmysły), jego umysł może być spokojnie skierowany na działalność(cel), który jest wiodący (główny) w rodzinie. Pole działania, realizacji kobiety to dom, rodzina. Do pracy kobieta chodzi na odpoczynek. Musi podtrzymywać atmosferę spokoju i błogości w domu. 2 ważny aspekt -> rodzenie dzieci (nadawanie materialnej powłoki dla świadomości). Organizm musi być przygotowany do poczęcia, ciąży, porodu. Intymne mięśnie muszą być wytrenowane i pod kontrolą., pod kontrolą -> jedzenie, sen, obrona, seks. Bez panowania nad tymi 4 strefami życia- o ewolucji  i jodze nie ma mowy. Jeżeli pozwala warna(kszatrini, bramini), wprowadzamy jogę, nie- gimnastykę, taniec brzucha, masaże., adaptowana joga dla kobiet, + ważne- władza nad  energią płciową, (książki Mantak Chia), pamiętając że to 4 obowiązek, który trzeba wziąć pod kontrolę. Nauli, czyste jelita (temat o jedzeniu). Opiekowanie się. Jako przedstawiciel Maji- musi przyciągać i utrzymywać. Gdzie uwaga-tam energia. (energia płynie za uwagą). Kobieta- to pasożyt energii seksualnej (Yang) w skali rodziny. Pozwalając mężczyźnie przejawić zwierzchnictwo - powoduje że pojawia się u niego energia Yang, a u niej- Yin. Słowa kluczowe - PRZYJMOWAĆ, POCIĄGAĆ, WCIĄGAĆ, OPIEKOWAĆ SIĘ. Niektóre kobiety negatywnie odzywają się (traktują) o obowiązkach sprzątania, prania. Otóż. Wszystko w materialnym świecie - to punkty dostępu do naszej "duszy". Sprzątając w domu- sprzątamy własną psychikę, uporządkowując rzeczy- porządkujemy myśli. To nie niewolnictwo, to praktyka duchowa!!!!,, Jeżeli ma się ciało kobiety, to znaczy że taka karma, i dharme (wyznaczone obowiązki) należącą do kobiety trzeba spełniać. Należy lepiej lub gorzej spełniać własną dharmę, niż choćby nawet perfekcyjnie cudzą.
Ważne jest samodzielne przygotowanie jedzenia., gotując- można napełnić je energią którą chce się przekazać mężowi, gościom, więc to prosty sposób do korekcji sytuacji psychologicznych w domu.+ każde umiejętności które tu zdobywamy, są przydatne 100proc. dla dalszej ewolucji, i perfekcyjnie spełniane obowiązki szudry, gwarantują że wajśja będzie bardzo dobry.Nie ważne czy mąż spełnia swoje obowiązki, pierwszą zacząć musi kobieta, jest plastyczną i do niej należy kierowanie atmosferą w domu.
W Kama-Sutra podane 64 umiejętności kobiety-, które w pełni przewidują fałszywe ego męża, niwelują je, poprzez to że kobieta spełnia swoje obowiązki. TO jest edukacja , nauka i praktyka duchowa kobiety, a nie uniwersytet i hatha-joga.cz.1.
1. gotowość iść za mężem (mąż jest igłą a żona nitką)
2. zdolność (umiejętność) do dawania mężowi największej satysfakcji,
3. umiejętność przewidywać i realizować pragnienia męża
4. umiejętność być skupioną w każdej sytuacji
5. Władanie i kontrola nad energią seksualną(płciową, czyli-kobiecą) dla poczęcia i urodzenia silnych i wysokiego ducha przodków męża.
6. czystość
7. znanie miłosnych gier i pieszczot, umiejętność stosowania ich.
8. umiejętność różne pozycje seksualne(mowa o fizycznych możliwościach)
9. umiejętność ładnie się rozebrać
10. umiejętność zainteresowania męża dzięki ubraniom, zachowaniu.
11.umiejętność zaprezentować siebie
12. umiejętność pobudzić męża
13. umiejętność zostawić w łóżku męża, nie przeszkodziwszy
14. znać sposoby zasnąć po mężu
15. umiejętność spania w każdej pozycji
16. umiejętność robienia różnych typów masażu, podtrzymania zdrowia
17. leczenie znachorskie:zioła, siła życiowa, mantry
18. wiedza w sprawach domowych, obrzędowych, przesądów.
19. znanie podstaw astrologii, znanie (wiedza) pozytywnych, negatywnych dni.

20. umiejętność kontaktu z żywiołami 

21.umiejętność korzystania ze swoich włosów, zaplatania, fryzury.
22. Znanie różnych charakterów
23. Umiejętność przejawić każdy charakter
24. Umiejętność wyrazić swoje uczucia oraz ukryć je
25. Umiejętność obrony swojej godności, honor
26. Umiejętność logicznego myślenia, widzenia przyczyn, wyciągania wniosków
27. Umiejętność pięknie mówić
28. Znanie gier, rozwijających umysł
29. Umiejętność robienie rachunków,(obliczeń) niezbędnych przy gospodarstwie domowym
30. Znanie systemu podatkowego (:D)
31. Umiejętności dyplomatyczne
32. Umiejętność udowodnić swoją racje
33. Umiejętność rozpoznać cechy i możliwości człowieka
34. Umiejętność tłumaczenia snów, znaków
35. Umiejętność osiedlenia się w mieszkaniu, stworzenia komfortowej atmosfery
36. Umiejętność lepienia z gliny zabawek
37.
Umiejętność pracy z tkaniną, ozdabiania, znajomości symboli, ozdób. 38. Przygotowanie farb (naturalnych), znajomość nauki o barwach
39. Znanie właściwości kamieni i umiejętność
korzystania z nich
40. Kulinaria, przygotowanie napojów
41. Weda dzikich roślin, wykorzystanie ich w sprawach domowych, w leczeniu
42. Umiejętność uzyskanie dobrej „produkcji rolnej”
43. Znajomość hodowli ( o hodowli zwierząt mowa)
44. Umiejętność gry, komunikacji ze zwierzętami, ich tresura
45. Grafologia, umiejętność poprawnego pisania, ładnego pisma
46. Umiejętność pokazać przy pomocy ilustracji, obrazu swoje widzenia świata, stan wewnętrzny
47. Florystyka, ikebany, ich
znaczenia
48. Znajomość bajek, powiedzeń, pieśni narodowych
49. Umiejętność robienia lalek do zabaw, obrzędów, rytuałów
50. Pisanie wierszy, pieśni i ich wykonanie
51. Podstawy muzykologii
52. Plastyczność w tańcu, umiejętność tańczyć pod różną muzykę
53. Umiejętność orientacji w nowej miejscowości
54. Umiejętność żonglowania
55. Umiejętność oszukiwania( spryt, żarty, zręczność)

 Nagość jest święta.

 Ludzie, praktykujący jogę, zaczynają rozumieć że nagość ma znaczenie sakralne. Każdy, nawet najbardziej tępy, rozumie to podczas Dharany(koncentracji).

Ciało człowieka, to jedynie projekcja tego, jak istota rezonuje z Żywiołami.  I kiedy demony przez media propagują że kontemplacja nagiego ciała to grzech, niegodziwość, coś niegodnego, wiadomo że to kłamstwo i dywersje czyli ich główna broń. Oni przeciwstawiają się pomysłom Wszechmogącego we wszystkim. Chociaż sami adepci Lewej Ręki są diabelsko piękni, a adepci Prawej Ręki – niebiańsko piękni.

Ci, którzy nie zastanawiają się dlaczego ich pociąga nagość , mają tę pamięć na poziomie genetycznym, ale dostęp do niej jest zablokowany zombowaniem (praniem mózgów, zamianą w zombie). Człowiek nie zdaje sobie sprawy z tego, nie myśli dlaczego go to pociąga. Spisuje to na hormony w lepszym wypadku, albo w gorszym – uważa siebie i sobie podobnych za zboczeńców. Wszystko to dzięki mass-mediom.
Joga uwalnia umysł od klisz, jeżeli prawidłowo opracowana jest Jama-Nijama. Dlatego  „ kto poza jogą ten nie jest rozumny” – mówi Kriszna do Ardżuny w Bhagawadgicie. Można wyzwolić się od emanacji kłamstwa i dowiedzieć się jaki świat jest piękny i doskonały bez pokrycia demonicznymi kłamstwami. Każdy, kto oblewa nagość brudem – to nieludzie (hybrydy ludzkie- klony), jak również ci, którzy na nich pracują.
W ciele człowieka wszystko jest przeznaczone do zbierania i akumulacji energii życiowej. Czym bardziej doskonałe ciało, tym bardziej jest przystosowane do tych celów.

Nagość cz.2

 

 Płeć to instrument dla rozwoju, a dokładniej płciowe stosunki. Alieni (obcy- najeźdźcy) wnoszą już kilka wieków dywersje że nagie ciało to grzech, brak kultury, nieprzyzwoitość. Doszło do tego że ludzie nie mają wiedzy o funkcjonowaniu i budowie własnych organów płciowych. Jak to się nazywa?? WOJNA.
Ciało to instrument, wciskają do głowy że podstawowa część instrumentu – do wyrzucenia, że nie warto jej trenować, poznawać by wykorzystać PRAWIDŁOWO do celów przeznaczonych. O jakim zdrowym potomstwie(silnych duszach) może być mowa?
Proszę spojrzeć na pół-bogów, na rzeźby, na obrazy - >przedstawiane są nagie, nie miały czego się wstydzić, przyrody się nie wstydzi, instrumentu się nie wstydzi. Wstydzić się i walczyć przeciwko przyrodzie to f-je (fobie?) alienów i zombi z przemytym mózgiem.

Nogi od od stop do kolan- pokazują fizyczne przejawienie energii, jaki jest kontakt z żywiołem Ziemi, nogi od kolan do anus- jak rezonuje człowiek z żywiołem Woda. Pupa, brzuch, genitalia- jak się ma z Ogniem, akurat w brzuchu ogień trawienia modyfikuje jedzenie w siłę płciową. NIE amulety itd. są głównymi arkanami, ale CIAŁO – to NAJGŁÓWNIEJSZy i najbardziej mocny arkan dla przyciągnięcia różnych energij kosmosu. Tylko istoty nienawidzące człowieka mogą zabronić przedstawiania części ciała. .
Piękno piersi i twarzy to arkan dla przyciągania żywiołu Powietrze, czym ładniejsze, tym lepsze władanie żywiołem. I włosy, w rosyjskim nazywane czasem KOSMY, tj. rezonowanie z Kosmosem, czyli Eterem. Czym dłuższe i proste, tym lepiej. Włosów nikt nie dotyka, są zaplecione zawsze w warkocz, oprócz wypadków, które już opisywałam.

To ludobójstwo, kiedy jedni dorośli panie i panowie nakazują innym panom i paniom co robić ze swoim nagim ciałem. Zakaz żeby Yang patrzył na Yin to patologia.
Tam gdzie człowiek nie zna siebie i zasad które działają – wprowadza się dywersje, nakierowane na systematyczne/stopniowe niszczenie instrumentu (narzędzia), lub wykorzystywanie go w niewłaściwych celach.