czwartek, 18 maja 2023

Zbliża się chwila, kiedy coś musi się wydarzyć

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=TRuE3w0U6WM

 moi Drodzy, jest coś niepokojącego w emocjach każdego człowieka wcielonego teraz na Ziemi. Ten dyskomfort jest wynikiem wiedzy naszego wyższego ja o tym, co powinno nastąpić.

 W rzeczywistości niepokój, który nasila się w naszych czasach jest oczekiwaniem tego co powinno się stać. Kiedy tworzyliśmy projekt naszego wcielenia to wiedzieliśmy co nas czeka w tym obecnym życiu.

  Nawet jeśli Wy nie pamiętacie to Wasza wyższa wersja z niecierpliwością czeka na te chwile, które wkrótce nastąpią.

 Nie ma potrzeby żeby ktoś przyszedł i powiedział, że wkrótce wydarzy się coś wspaniałego. Nasza dusza to wie - serce, które jest portalem duszy z góry odbiera emocje ponieważ ono również wie i nasza świadomość, która nie pamięta planu, popada w zamieszanie i zamienia wszystko w oczekiwanie.

  To oczekiwanie jest wielkie i ludzie postrzegają je na różne sposoby. Niektórzy są podekscytowani, inni zniechęceni, niektórzy zdesperowani i nawet bardzo wściekli.

  Przebudzeni ufają i wiedzą, że wszystko czynią jak należy - zgodnie z celem swojej duszy

  Zniechęceni są ci, którzy są zbytnio przywiązani do swojego starego systemu, i nie chcą się zmieniać.

 Oni wolą aby wszystko było tak jak wcześniej, a to jest niemożliwe bo Ziemia przechodzi przemianę i nie będzie czekać na tych, którzy pozostali z tyłu.

  W rozpaczy są ci, którzy zdają sobie sprawę, że nie są w stanie postąpić inaczej, ale nalegają na kontynuację starych wierzeń.

   Materialiści wolą ignorować cele duchowe - oni nie wierzą, że jesteśmy nieśmiertelnymi duchami. Oni myślą, że wraz ze śmiercią ciała wszystko się kończy dlatego trzeba trzymać się wszystkiego, co może przynieść komfort i wartości za życia.

  Wściekli należą do klasy rządzącej - oni nie wiedzą, jak żyć bez kontrolowania wszystkiego -  są częścią systemu, który podbił ludzkość długami i niewolniczą pracą.

 W obecnym czasie wszyscy aktualnie wcieleni ludzie czują nadchodzącą chwilę - jest to prawdziwe oczekiwanie, które wielu ludzi myli z niepokojem.

 To jest tak intensywne, że nawet sny są inne. Z każdym dniem stają się one coraz wyraźniejsze - a to dlatego, że ciężko pracujemy w nocy, podczas gdy ciało śpi.

  W duchu już widzieliśmy co powinno się wydarzyć i na tyle na ile rozumiemy otrzymujemy niezbędne informacje.

  Wszystko będzie się działo bardzo szybko - to co było wczoraj, dzisiaj może nie istnieć. Oto dlaczego tak ważny jest dystans.

  Miejcie ufność, że wszystko idzie ku lepszemu - nikt nie zrealizuje swojej misji wyłącznie poprzez sam fakt wcielenia się, wszyscy przyszli tu z narzędziami stosownymi do misji, którą postawili przed sobą w tym wyjątkowym wcieleniu kiedy to przyszliśmy doświadczyć planetarnego przejścia.

   Błogostanu wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę. 💐

https://youtu.be/DJzlWTmkRmQ