czwartek, 26 stycznia 2023

Do tego czasu wielu ludzi opuści Ziemię

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=Z_ETacF-nsI

Kochani, strach przed śmiercią jest jednym z najbardziej aktualnych idei w naszej kulturze,  oparty jest on na idei pojedynczego, fizycznego istnienia, którego nikt nie chce utracić.

  W ten sposób strach przed śmiercią w pewien sposób świadczy o duchu pozbawionym korzeni oraz jego mocnym oddaleniu się od źródła. Strach przed śmiercią wzrasta, ponieważ większość ludzi nie ma połączenia ze źródłem.

  To jest praprzyczyną wszystkich lęków - kto ją wyeliminował ten pokonał wszelkie inne lęki. Lęk przed śmiercią był stałym towarzyszem człowieka ale teraz to się zmienia.

 Przebudzenie ludzi oznacza, że otwiera się zupełnie nowa perspektywa - prowadzi to do tego, że każdy kościół lub religia, która rozkwitała na tym lęku staje teraz przed poważnymi problemami. Tracą swoją jurysdykcję i stają się bezużyteczni dla ludzi.

  Coraz częściej ludzie postrzegają siebie jako istoty duchowe posiadające ludzkie doświadczenie ponieważ światło otwiera ludzkie umysły na większe postrzeganie.

 Sprowadzenie życia do narodzin i śmierci - a między nimi do tego co zwykliśmy nazywać swoim życiem staje się nie do przyjęcia dla coraz większej liczby ludzi.

  Ten czynnik wprawia w ruch wiele rzeczy, które były wcześniej niewyobrażalne. Kiedy człowiek jest połączony ze źródłem wszystkich rzeczy to wiele mechanizmów strachu tej matrycy nie ma już podstaw działania.

Dużo łatwiej jest znieść straty, a uzyskanie czegoś również nie przyprawia o ból głowy. Gdy mechanizmy władzy i strachu tracą swoje oddziaływanie, gdy Ziemia znajdowała się najdalej od centrum tego Wszechświata to ciemność była w pełnym rozkwicie.

  Światło do nas prawie nie docierało. W tej izolacji od Boskości, uwięzieni w tej iluzji, mogliśmy doświadczyć ekstremalnych doświadczeń.

  Teraz, gdy Ziemia zbliża się do słonecznego centrum Wszechświata ta kwarantanna jest zniesiona. Cząstki światła centralnego słońca przenikają do naszych serc i możecie się obudzić.

  Z tym związane są wszystkie zmiany, których obecnie doświadczamy. Śmierć traci swoje żądło i życie, które dla wielu było walką o przetrwanie i egzystencję ulegnie zmianie.

  Sprawiedliwość zwycięży, gdy tylko ludzie pozbędą się swoich lęków. Ludzkość będzie pozwalała oślepiać się mrocznym magom tej matrycy nie obudzi się określona liczba ludzi i nie obudzi całej ludzkości.

  Do tego czasu wielu ludzi opuści tę Ziemię, która wkrótce stanie się nie do zniesienia dla wszystkich, którzy nie chcą i nie mogą zintegrować się z coraz bardziej wzrastającymi wibracjami istnienia.

  Przejście w nowy wymiar jest dla przebudzonego człowieka niezwykle harmonijnym i spokojnym procesem. Dla osoby nieprzytomnej ta przemiana powoduje doświadczenia bólu.

  Nikt oprócz nas samych nie odpowiada za to co się nam przytrafia - łatwo zrzucić winę za swoje problemy na matrix. A może by tak wziąć za to odpowiedzialność na siebie?

  Bo tylko z takiego podejścia rodzi się w nas moc do zmiany. Posiadamy wszelką potrzebną moc, aby poruszyć coś na zewnątrz lub wewnątrz. Wtedy Wasza bezsilność się rozpuszcza i nie da się już wam wmówić, że zjawiska zewnętrzne są odpowiedzialne za wasze niezadowolenie.

  Przebudzić się to uświadomić sobie swoją odpowiedzialność. To jest prawdziwe poszerzenie możliwości i ono prowadzi prosto do wolności.

  Potrzebna jest rewolucja nie na ulicach ale ewolucja w sercach ludzi. Gdy nie  tylko staniecie się świadomi swojej wewnętrznej zależności od tego systemu ale również go rozpuścicie to przywrócicie swoja moc.

   Strach jest wynikiem bezsilności - naprawdę wolny i posiadający siłę człowiek nie zna strachu. Zrozumcie znaczenie samodzielnego życia. Dzięki tej świadomości wszystko staje się możliwe. Wasze oczekiwanie się skończy i będziecie wolni.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=nWwgP9eBvCw

U progu wielkich zmian

 ORYGINAŁ JEST TU: https://www.youtube.com/watch?v=uZnKTi1qiMo

 Kochani, całe życie się przygotowywaliśmy do zmian i jesteśmy teraz pośród nich. Jesteśmy u progu największych zmian, które nastąpią na tej Ziemi w całej naszej historii.  

 W tym czasie ludziom nie przebudzonym, będzie dużo trudniej zrozumieć co się dzieje i dlaczego Prawda i Światło świecą teraz po przez ciemność. Nie da się tego dłużej powstrzymywać tak jak to było przez wiele tysięcy lat, wszystko jest świadomością i wibracją - nie ma nic więcej. 

  Życie zaczęło się od wibracji i to właśnie ona nadal wspiera ruch całego wszechświata. Wibracje i świadomość stale się zmieniają dlatego nie da się powiedzieć kiedy coś się wydarzy. 

  I w każdej nowej chwili pojawia się nowa zmiana wibracji, która przynosi nową zmianę świadomości. I w tej chwili życie mocno się zmienia. Ono się dostosowuje i rozwija dzięki Wam - tym, którzy dzielą się światłem wszędzie. To właśnie przez Wasze istnienie ciemność przegrywa - i nie tylko bitwy, ale i wojnę, którą sami rozpoczęli a kończycie ją Wy - Wy już wygraliście.  

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=tarU8efWpiE