środa, 19 października 2022

Walka o ludzkie Dusze

 oryginalny film tutaj https://www.youtube.com/watch?v=6HKstfG_O5g

Moi mili,

Matrix potroił swoje wysiłki aby zaczepiać nas za wszelką cenę, aby utrzymać naszą uwagę za pomocą nowości i działań. Ona dusi się z braku życiowej energii którą ze wszystkich sił stara się z nas wypompować.

  Najgorsza dla systemu jest nasza obojętność, brak reakcji i nieugiętość. Próby złamania nas są wciąż takie same - żaden konflikt nie wybucha bez ingerencji z zewnątrz. To dotyczy zarówno drobnych kłótni, złośliwego trollowania i rodzinnych awantur jak i dużych rewolucji i wojen.

  Zawsze istnieje trzecia strona prowokująca ludzi na zasadzie: "Dziel i rządź". Możecie nie wierzyć w istnienie matrixa, ale wystarczy przypomnieć sobie swoje zachowanie podczas wybuchu gniewu lub rozpaczy i zrozumieć, że nasze działania, słowa i myśli nie zawsze należą wyłącznie dla nas.

  Jeśli nigdy nie doświadczyliście takich wybuchów to przypomnijcie sobie tych, którzy wpadali w histerię lub bili się w Waszej obecności, jak zmieniały się ich oczy tracąc ludzki wyraz, jak przez nie patrzyła inna istota, jak zniekształcona była twarz i mimika. Przypomnijcie sobie jak podłe i niszczycielskie, nikczemne czyny popełniają podludzie w takich chwilach. 

 A teraz porównajcie to z zachowaniem władz na całym świecie - w pierwszej kolejności akty agresji przemocy, programy matriksa wypełniane rękami jego wykonawców. Każdy program uruchamiany jest przez niewidocznego beneficjenta, który karmi się i istnieje dzięki energii uwalnianej w momencie emocjonalnego wybuchu.

  Beneficjenci nie czekają na korzystne dla siebie konflikty - oni je tworzą i prowokują, nakierowują i uruchamiają je w dogodnym dla siebie czasie i regionie. Czynią to niemalże jawnie tylko dlatego, że my na to pozwalamy uczestnicząc w ich grach na poziomie naszych działań, myśli i emocji.

 Ludzie sami karmią matrixa (matrycę), choć dawno mogli by już tego odmówić. Czas wreszcie zrozumieć, że nasz  świat i świadomość wielu ludzi już od dawna jest pod kontrolą sił, które nie są istotami ludzkimi. One pozostają niewidoczne dla nas, nie tylko dlatego, że dzięki czemu łatwiej i bezpieczniej jest kierować. One boją się znów stać widoczne, tak jak to było w innych czasach, kiedy to nasze serce, rozum i DNA nie były stłumione przez strach i podział na wrogów i przyjaciół.

  Od dawna trwa walka o dusze ludzi na naszej planecie- włącznie z wojną informacyjną i genetyczną. Obecną, pełną szumu narracją jest nuklearny Armagedon, ale ma ona także dużo większe znaczenie leżące daleko poza granicami interesów ziemskich władców. Polega ono na oddzieleniu ziarna od plew, ludzi wolnych od niewolników, twórców od stada owiec.

 Ten podział trwa w tej chwili i dobrze to czujemy i widzimy. Obecna sytuacja jest nam dana dla aktywacji kodów genetycznych jednocząc nas w jedną całość. Te kody były uśpione od tysięcy lat ale teraz są aktywowane pod wpływem energii kwantowych płynących z centrum galaktyki.

  Nagłe skoki nastroju i stanu zdrowia są wynikiem przebudzenia tych kodów - chociaż mogą być także wynikiem manipulacji systemem. Stara rzeczywistość się rozpada, ale nowa jest jeszcze wciąż zbyt krucha, dlatego ludzie tacy są niespokojni nawet bez nurkowania w wiadomości, których jedynym celem jest zasianie lęków i paniki, aby nie pozwolić się aktywować nowym kodom i aby przeszkodzić w przebudzeniu naszej świadomości.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 wersja polska z lektorem: https://www.youtube.com/watch?v=cHbcF9PwwN8