poniedziałek, 20 marca 2023

Zmiany, których ludzkość nie jest w stanie sobie nawet wyobrazić

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=eXv4qg5WM8M

Kochani, 23 marca 2023 roku Pluton przenosi się w obszar Wodnika tylko na kilka miesięcy potem wraca do Koziorożca, a potem znów przechodzi do Wodnika. Jest to planeta śmierci i odrodzenia z popiołu. Ona reprezentuje bardzo potężną energię transformacji i oznajmia sobą czas zmian jakich ludzkość nie może sobie nawet wyobrazić.

   Zmiany te są porównywalne z rewolucją we Francji, kiedy to upadła monarchia. To nowy i bardzo transformujący czas dla całego świata. Jednym ze sposobów na zrozumienie co może przynieść Pluton w Wodniku to cofnięcie się o 248 lat wstecz, kiedy Pluton obudził świadomość Wodnika. 

  Zbiegło się to z epoką rewolucji, kiedy kraje na całym świecie powstawały i rzucały wyzwanie panującej władzy. Należą do nich duże polityczne i społeczne rewolucje na wszystkich kontynentach. 

  Jeśli cofnąć się o kolejne 248 lat to poprzedni pobyt Plutona w Wodniku doprowadził do tego, że protestancka Reformacja rzuciła wyzwanie autorytetowi kościoła katolickiego. 

  Za każdym razem kiedy Pluton przechodzi przez Wodnika, to status quo i to co się uważa za ustanowione, przewracane jest do góry nogami - wkrótce zobaczymy, co nas czeka tym razem. 

  Możemy mieć nadzieję, że zobaczymy dążenie do lepszego, bardziej sprawiedliwego społeczeństwa. 

  Na poziomie osobistym, Pluton może przynieść śmierć czegoś starego w Waszym życiu i narodziny czegoś absolutnie nowego lub też wyniesienie czegoś od dawna ukrytego. 

 Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=VSbv2E7SNEw