poniedziałek, 17 czerwca 2024

Jak mieszkańcy Italii za darmo "zaliczają" Ukrainki - film z kanału "Szczęśliwa rozwódka"

oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=u-1dhBZpn24

Na Ukrainie są rzeczywiście bardzo piękne dziewczyny, ale one mają dwa problemy. Po pierwsze są bardzo miłe, a drugi ich problem jest taki, że bardzo chcą się wydać za mąż - a jeśli jest to obcokrajowiec to w ogóle wydaje im się, że złapały szczęście za nogi.

 Opowiem Wam pewną historię z mojego życia. W roku 2018 przyleciałyśmy z  siostrą do Kijowa. To był lot Mediolan - Kijów. W Boryspolu wzięłyśmy taksówkę i pojechałyśmy do hotelu. Wdałam się w rozmowę z taksówkarzem - to był miły mężczyzna i powiedziałyśmy mu, że właśnie co przyleciałyśmy z Włoch.

  On nam na to mówi: "Mam wielu stałych klientów i są to Włosi. Oni mówią, że przyjeżdżają regularnie co 3 miesiące". Ja mówię: "nie dziwię się, Kijów to  piękne miasto, jest co pozwiedzać". A on mi mówi: "nie, nie rozumiesz, oni przyjeżdżają w celach seksualnych",  mówię: "a po co im tu przyjeżdżać aż z Włoch? Tam u nich pełno tego "dobra" i niedrogo. On na to: "ale tam muszą za to płacić". Ja się zdziwiłam i dopytałam o szczegóły.

  Ogólnie schemat jest taki: siedząc tam we Włoszech nawiązują znajomość z trzema lub czterema dziewczynami z Ukrainy - one są z różnych miast, taki Włoch pisze do nich i obiecuje się ożenić. No cóż: "trzeba przyjechać i spotkać się z nimi". I oto on leci do Kijowa. A u nas jak to u nas, stół zastawiony i witają go całą rodziną bo przyjechał zagraniczny pan młody

 Nakarmili go, powozili na wycieczki i do tego jeszcze córkę położyli z nim spać w jednym pokoju. On się ugościł 4 dni i mówi: "muszę w celach zawodowych pojechać do innego miasta". No i jedzie do Czerniowca lub Łuska i dalej - robi sobie wycieczkę po Ukrainie. W ten sposób za darmo spędza cały swój urlop bo prawie za nic nie płaci i wraca do siebie do domu. Za pół roku znowu poznaje nowe dziewczyny w internecie i znów rusza na wycieczkę po Ukrainie.  Opowiadam to wszystko aby przestrzec: dziewczyny - nie ufajcie Europejczykom.

 Witam, cóż, Ukrainki w końcu otwierają oczy. Powiem tak, ta sztuczka działa nie tylko na ukraińskie kobiety lecz na większość kobiet w krajach Wspólnoty Niepodległych Państw, ponieważ europejscy mężczyźni - ale nie tylko oni, wszyscy ci Turcy, Arabowie i inni zdali sobie sprawę, że nie trzeba zbytnio zabiegać o kobiety - nie trzeba jakoś w nie inwestować. Można natomiast wybrać się na wycieczkę po czyjejś ojczyźnie, aby pożreć sobie gratis, aby za darmo sobie pociupciać.

  To jest to co w zasadzie dawniej czyniły nasze Nataszki -  - one jeździły za granicę polując tam na różnorakich "zamorskich jeleni" i na te "babskie przygody", a teraz to samo czynią te "zagraniczni jelenie" - oni przejrzeli na oczy i zaczęli działać taktyką Nataszek i ich metodami, a potem babki siedzą i płaczą: "jak to tak?! Jak oni śmią? Ojejej!

  No i okazuje się, że gdy wobec kobiet używają ich broni to są to źli i nieuczciwi ludzie. Moje drogie kobiety - tak się nie zdarza.  W tej chwili czasy się zmieniają, zmienia się porządek świata zarówno w sensie politycznym jak i w sensie społecznym.

  I uwierzcie mi, że niedługo nadejdzie czas kiedy kobieta spokojnie będzie płaciła rachunki na spółkę z mężczyzną, bo zrozumie, że skończyły się czasy, kiedy można było jeździć na jeleniach. 

To już przechodzi do przeszłości a dzisiejsze "jelenie" są właśnie takie, a kobiety będą o nie walczyć. Owszem - jakiś czas jelenie jeszcze będą, nie będę się z tym spierać, że jelenie nie wyginą - ale będzie ich bardzo mało i kobiety będą o nie mocno rywalizować, bo wszystko na co teraz mogą liczyć to podział wszystkiego po równo. Kobiet same doprowadziły mężczyzn do takiego stanu - po prostu trzeba było nie wykorzystywać ich dobroci.

 https://www.youtube.com/watch?v=hdb0Ee9YXyQ