wtorek, 6 lutego 2024

Pozwólcie Wszechświatowi wykonać ciężką pracę za Was.

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=5yQBYX1znn0

kochani, społeczeństwo uczy, że trzeba dużo pracować, żeby osiągnąć to, czego chcemy. Nauczyli nas nawet, aby być z tego dumnym - ale  istnieje dużo prostsza droga, istnieje sposób, aby zezwolić Wszechświatowi wykonać całą ciężką pracę za Was.  

 Wyobraźcie sobie, że jesteście na łodzi, macie wiosła i możecie płynąć z prądem lub przeciwko niemu.

 Pierwsze jest zdecydowanie łatwiejsze od tego drugiego, gdy wybieramy płynięcie z nurtem to pozwalamy wszechświatowi wykonywać ciężką pracę. W tym celu trzeba się nauczyć kierować swoimi myślami i emocjami.

  Kiedy doświadczamy negatywnych emocji i postanawiamy pozostać w tych emocjach to płyniemy pod prąd, lecz kiedy wykorzystujemy nasze negatywne emocje jako znak to możemy zmienić kierunek.

 Nasze negatywne emocje są wskaźnikiem tego, że nie mamy łączności z naszą siłą wyższą - one mówią nam, że brak nam harmonii z tym jak nasze wyższe aspekty widzą rzeczy.

  Kiedy postanowiliśmy skupić się na przeciwieństwie tej negatywnej emocji to zmieniamy kierunek naszego poruszania się. 

  Kiedy czujemy gniew, to możemy użyć tego jako wskaźnika, że tak naprawdę chcemy doświadczyć radości, akceptacji i współczucia – o to na czym się teraz należy skoncentrować.

  Podziękujcie więc swojemu gniewowi za to, że stał się wskaźnikiem swojego istnienia a następnie spójrzcie w przeciwnym kierunku.

   Oczywiście nie jest to łatwe, ale kiedy pozostajemy w gniewie, urazie, strachu lub zazdrości to doświadczamy jeszcze więcej zmagań i przyciągamy jeszcze więcej sytuacji, które zachęcają do takich negatywnych emocji.

  Czy kiedykolwiek widzieliście łososie płynące pod prąd? Czasami w górnej części rzeki czekają na nie niedźwiedzie.

 Ludzie nie powinni sprzeciwiać się nurtowi, kiedy to czynimy, to czeka nas coś nieprzyjemnego.

 Zamiast tego idźcie dużo prostszą drogą na której nie będziecie musieli zbyt mocno walczyć. Pozwólcie na to aby wszechświat walczył - chociaż dla Wszechświata nie jest to walka.

 Gdy podążamy w kierunku naszych pozytywnych emocji to pozwalamy wszechświatowi organizować i koordynować dostawy wszystkiego, co chcemy zamanifestować w naszym życiu. Wybierajcie właściwy kierunek.

Wdzięczność wam wszystkim.

https://www.youtube.com/watch?v=uQGO_m0szPY