czwartek, 16 marca 2023

Dlaczego jest tak wiele objawów bez powodu

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=YknHQhTEIn4

 kochani, nigdy nie czuliśmy tak wielu symptomów i  niedomagań zdrowotnych nie tylko fizycznie ale emocjonalnie - chociaż niektóre mają swoje przyczyny to, to co obserwuje się teraz to lawina objawów bez wyraźnego powodu.

  Nastał czas aby zrozumieć nowe energetyczne koncepcje częstotliwości - wszelkie nasze sfery doświadczają energetycznej korekty gdyż światło z centrum galaktyki dominuje teraz nad wszystkim - wszystko postępuje za falą energii kosmicznej, która nastraja częstotliwości równoważąc energie wszystkiego, co istnieje.

  Dla ludzi jest to dość trudne, bo mamy wolną wolę - każdy może wybrać sposób budowania swojego ewolucyjnego przejścia i właśnie taki świadomy wybór określa kiedy i jak nastąpi korekcja energii i aktywacja naszego DNA.

  Prosta myśl może to przyspieszyć lub odwlec - wiedza i uwaga poświęcana takim zmianom ma również niezwykłe znaczenie. Wszystko zależy od świadomości, przede wszystkim trzeba wierzyć, że mają miejsce przemiany i dlaczego tak wiele jest objawów i dolegliwości bez przyczyny, które odczuwamy w ostatnim czasie.

  A wszystko to dlatego, że zmienia się energia naszej planety - a ponieważ powody są niefizyczne to zaleca się wziąć pod uwagę zmiany energetyczne aby pomóc sobie złagodzić te objawy.

 Jest na to wiele sposobów: nauczcie się używać świadomego oddychania, istnieje wiele tego typu technik. Spożywajcie naturalną, świeżą żywność ponieważ ona przynosi codzienne odnowienie energii, pijcie czystą wodę, odpoczywajcie,  śpijcie więcej, jeśli to konieczne.

   Natura bardzo pomaga w tej równowadze - bądźcie z nią w kontakcie, kiedy to tylko możliwe. Chodźcie boso po domu jeśli nie możecie wyjść na zewnątrz - przytulajcie drzewa, kryształy i kamienie są narzędziami leczniczymi.

  Medytujcie - wydajcie rozkaż swoim komórkom aby karmiły się nowymi częstotliwościami, świadomie wysyłajcie te częstotliwości poprzez oddychanie.

  Poczujcie jak oddech przechodzi poprzez ciało, wypełniając je nowymi energiami i zabierając stare. Biorąc prysznic poświęćcie chwilę aby oczyść nie tylko skórę, ale i energię.

  Weźcie głęboki oddech wchłaniając w siebie światło, które dociera do Ziemi i każcie mu przepływać poprzez ciało oczyszczając je ze wszystkich starych energii.

  Wypuśćcie te energie przez pory skóry i poczujcie, jak przechodzą do wody z wraz z wodą płyną do kanalizacji.

  Poczujcie jak ciało szybko wypełnia się światłem, pamiętajcie, że słońce jest największa elektrownią, źródłem światła i energii, której potrzebuje każde stworzenie na naszej planecie.

   Nieustannie zaopatrujcie się w to światło - trochę wysiłku zawsze pomaga, wiedza o tym pomaga jeszcze bardziej.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=whLink2rghw