niedziela, 18 grudnia 2022

Na Ziemię docierają niezwykle silne energie

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=cup3btikGd0

 Moi Drodzy, większość ludności nie ma pojęcia o tym co dzieje się z Ziemią, i nie rozumie lub nie chce rozumieć, co to oznacza. Ci ludzie nie będą podążać w kierunku wniebowstąpienia, ponieważ muszą dalej kontynuować pracę na dużo niższych wibracjach tak długo aż się rozwiną i będą gotowi, aby przejść dalej.  

 Są też tacy, którzy nie chcą uwierzyć w zmianę dla Ziemi i nadal chcą żyć w swojej strefie komfortu. To ich wybór i nikt nie może wątpić w to ponieważ ich dusza zdecydowała że potrzebują więcej czasu dla rozwoju duchowego ku wyższym wibracjom. 

  W kolejnych miesiącach na Ziemię zostaną wysłane bardzo silne energie, Ważne jest, aby nauczyć się żyć w tych energiach. Jest to krytyczny czas odnośnie tego gdzie jesteśmy w naszej duchowości i wibracji - wielu jest już bardzo zmęczonych.

   To będzie niepokojący czas - przygotujcie się, wkrótce nastąpi fala objawień, które nie niosą pokoju ale potrzebują Waszej uwagi odnośnie tego z czym trzeba się uporać w pewnym okresie czasu. 

  Jednak bądźcie pewni, że ten czas był z góry określony, dla większości ludzi to nie powinno być czymś nowym. Ziemia jest w okresie przejściowym do wyższego wymiaru a to oznacza, że ​​wielu ludzi podąży za tym wniebowstąpieniem w nowy wymiar i w nową erę.  

 Ludzie, którzy nie dołączają się do tego, bo nie mogą albo nie chcą pozostaną w niższych wibracjach nic nie zauważając. To dla ich stałego rozwoju duchowego.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=Pck1NKv6lIU