czwartek, 29 września 2022

PRZYSPIESZAJĄ ENERGETYCZNE PROCESY NISZCZĄCE

 oryginał rosyjskojęzyczny tu https://www.youtube.com/watch?v=nusATMvtPmE


Kochani, pojawia się coraz więcej nietypowych objawów - wszystkie one spowodowane są przepływem potężnych energii przychodzących na Ziemię i

przekształcających istoty piątej rasy w świetlistą, wysoko wibrująca szóstą.

Z każdym dniem coraz więcej energii wpływa na świadomych i nieświadomych mieszkańców trzeciego wymiaru. W tej chwili ma miejsce nie tylko rozdzielenie matrycy 3D i matrycy wielowymiarowej, lecz także ludzie dzieleni są na dwie rasy, które coraz bardziej oddalają się od siebie.

Następuje podział na tych, którzy nie chcą opuścić trójwymiarowości i na tych, którzy są gotowi do przejścia albo już znajdują się w wielowymiarowości. Ludzie dziś w różny sposób odbierają i asymilują przepływy kwantowe.

U tych, którzy rozwinęli tę zdolność za pomocą duchowej praktyki i rezonują z nowymi energiami energia ta przekształca serce i mózg. Natomiast u innych, dla których łatwiej jest umrzeć niż się zmienić wyzwala zniszczenie ciała fizycznego i przyspieszone wyjście z obecnego wcielenia.

W ten sposób przyspieszane są energetyczne procesy niszczące na płaszczyźnie fizycznej i na płaszczyznach subtelnych.

Zgodnie z programem karmicznym wszyscy teraz otrzymują przyspieszoną porcję lekcji karmicznych. Komuś przynosi ona zakończenie obecnego wcielenia duszy a ktoś inny otrzymuje pomoc do przejścia na nowy „krąg życia”.

Wzrasta obciążenie wszystkich struktur mózgowych i potrzebuje on pomocy – w tej chwili lepiej nie przeciążać sobie głowy niepotrzebnymi informacjami czy też nadmiernymi pracami intelektualnymi.

Warto wsłuchać się w to czego chce nasz organizm – wyspać się, zrelaksować,

wybrać się na spacer na świeżym powietrzu, posiedzieć, poleżeć, pobyć w samotności.

Proces, który w tej chwili zachodzi ma charakter globalny. Otrzymujemy stopniowo coraz większą dawkę wibracji, izolacja i oderwanie się od świata pomaga w adaptacji wielu ludziom.

Oni patrzą na wszystko, co się dzieje jak film w kinie, w którym wszyscy są aktorami i już nie inwestują swych sił w tę mydlaną operę.

Gęstość wibracji codziennie wzrasta i tylko ci, którzy odpuszczają wszystko i wszystkich są w stanie przyjąć wysokie częstotliwości.

Wielu zauważa, jak krewni lub przyjaciele gwałtownie zmieniają swoje relacje z miłości na zerwanie, i nagle pojawiają się ci, których dawno nie było.

Pojawia się coraz więcej niezwykłych objawów, ciało coraz bardziej dźwięczy, wibruje i pulsuje, uczucie niepokoju, ciężkości w ciele, ból, kłucia i mrowienie w różnych części ciała. Wieczorem wydaje się już, że do tego przywykliśmy, a rano znów wszystko się zmienia.

I tutaj jest łatwiej tym, którzy już się nauczyli akceptować stany dyskomfortu bez pragnienia naprawienia ich. Energie prowadzą nas w górę, pamiętajcie, że codziennie wszystko się zmienia, nauczcie się przyjmować z pokorą i ze spokojem duszy to co przychodzi do naszego życia.

To jak łagodnie przystosowujemy się do nowych energii zależy od naszych reakcji, naszych działań, emocji i naszego stanu - jutro będzie jeszcze więcej energetycznych potoków.

Oto dlaczego tak ważne jest, aby teraz słuchać siebie i swoich pragnień. Dusza wie najlepiej co pomoże nam poczuć się bardziej komfortowo w tym procesie, a ponieważ rozpuszcza się uczucie dyskomfortu to możemy ujrzeć jak dobre jest nasze połączenie z duszą.

Jeśli coś powiększa dyskomfort to znaczy, że poszliśmy nie w tę stronę. Wiosenne energie mogą stać się łagodniejsze i przyzwyczaimy się do nich.


Błogosławieństwo (błago – dariu) dla wszystkich, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

CZYTANKA W JĘZYKU POLSKIM DOSTĘPNA TU: https://www.youtube.com/watch?v=0wSbSy-PgiM