piątek, 7 października 2022

Świat się zmieni, wszystkie uszkodzenia zostaną naprawione

 link do rosyjskojęzycznego oryginału https://www.youtube.com/watch?v=ZQiGC_29hYA

Drodzy moi, wielu ludzi nadal wierzy Matrixowi, kontynuują życie w strukturze, która przestraszyła ich na śmierć. Nadal kontynuują życie w strukturze ekonomicznej eksploatacji  opartej na strachu.

  Semestry "nauczania" zaczynają się rozchodzić a ludzie wolą pozostać przy sposobie myślenia, które jest dla nich najwygodniejsze, które daje większy komfort. Niektórzy lubią zmiany i chcą widzieć pozytywne zmiany na Ziemi. Inni znów zbytnio się boją aby cokolwiek zmienić w swoim życiu i wchodzą w spory z każdym, kto może stanowić groźbę takich zmian. 

  Wielu z nas przez to przechodzi. ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi - wiedzcie, że nie jesteście osamotnieni. Niektórzy ludzie mogą się zmienić ale nie próbujcie ich kontrolować, nie próbujcie im mówić w co wierzyć. Oni muszą to zobaczyć sami - jeśli w ogóle mają taki zamiar. 

 Najlepszy sposób na radzenie sobie z nimi to pozwolić im dokonać swojego własnego wyboru. Ziemia w ciągu wielu stuleci stała się bardzo materialistyczną planetą. Problem z życiem fizycznym w ciele polega na tym, że niektórzy stają się tak  bardzo uzależnieni od tego co można w nim czynić, że zapominają o tym co może czynić ciało niefizyczne, czyli duch. 

  I zapominają o tym powiązaniu grzęznąc we wszystkich atrybutach życia na Ziemi. Niektórzy nie są zdolni do dalszej ewolucji. Żyli od wieków w ramach zdeformowanego systemu materializmu i dostosowali do niego swoją częstotliwość.

  Nie są teraz w stanie po prostu wskoczyć i zaakceptować idei duchowości w możliwym zakresie. Ktoś tam jest bardziej zdolny do zaakceptowania nowego duchowego paradygmatu a ktoś inny nie jest w stanie tego uczynić. 

  Oni będą reinkarnować w innym trójwymiarowy świecie i tam będą kontynuować swój osobisty rozwój. To dobra lekcja dla wszystkich, którzy próbują przekonać innych do zaakceptowania swojego sposobu myślenia: oni nie mogą tego dokonać! 

  Musieliby wykonać zbyt duży skok częstotliwości aby zaakceptować nasze idee i sposób życia. Oto dlaczego oni nie są w stanie tego pojąć. Jeśli mogą się zmienić, jeśli są w stanie się douczyć, to jest to dla nich kolejny krok.

  Jeśli tego nie rozumieją nie słyszą, nie mogą pojąć to dlatego, że ich częstotliwość jest za niska i potrzebują przyswojenia dużo większej ilości średnio zaawansowanych lekcji aby to zrozumieć.

  Jedyne wsparcie, którego potrzebuje ten materialny świat to skupienie się na  podtrzymaniu go w równowadze. Poszukiwanie równowagi to wybór Waszej duszy. Brak równowagi to wybór Waszej osobowości. One mówią Wam coś o was samych i i o tym czego Was uczy Wasza dusza. 

 Świat się zmieni - to zajmie trochę czasu, ale wszystkie uszkodzenia zostaną usunięte. Ludzie o niższej świadomości nie będą w stanie przeżyć w nowych warunkach i przejdą na inne planety, na których się nauczą co muszą zmienić na drodze do bardziej duchowego myślenia. Wszystko to jest miłością, wszystko jest światłem i nauką.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą.

 czytany tekst po polsku tutaj https://www.youtube.com/watch?v=GerbHs1XteI