środa, 15 marca 2023

Nadchodzi globalna zmiana

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=zTvuSbDQopk

Kochani! zaczęło się już odliczanie do rozpoczęcia nowego okresu ludzkości, nadszedł już czas, przygotowania do zmiany trwały przez wiele dziesięcioleci.

  W tym czasie miała miejsce seria kosmicznych zdarzeń, które spowodowały zmiany energii na wielu poziomach. Zbliżają się globalne zmiany a ich zwiastunami są niezwykłe zjawiska naturalne, które pojawiają się coraz częściej.

 Z ludzkiego punktu widzenia, to co my teraz przeżywamy może się wydawać przerażające, a nawet tragiczne, bo wszystkie warunki społeczne zaczęły się psuć, w wyniku czego zmienił się zwyczajowy styl życia.

 Nowa rzeczywistość nadejdzie tak szybko, że nie każdy będzie w stanie pokonać barierę psychologiczną oddzielającą stare od nowego. Dawny sposób myślenia jest przestarzały, a na jego miejscu zbudujemy lepsze i wydajniejsze społeczeństwo.

 Jesteśmy w środku zbiorowej przemiany energetycznej, która ma wpływ na wiele spraw - na nasze fizyczne ciała i trójwymiarowy świat wokół. Musimy być gotowi na zmiany, które zmuszą wielu ludzi do opuszczenia Ziemskiej sceny i zmuszą do strachu przed takimi wydarzeniami.

  Jednak dusze Światła poinformowane o tym, co dzieje się teraz na Ziemi i od dawna przygotowujące się do przejścia zaakceptują te zmiany, bo zrozumieją, że bez nich przekroczenie granicy pomiędzy starym a nowym światem jest niemożliwe.

  Ludzie zmienią zwyczajowe miejsca i sposoby życia - na miejsce starego systemu finansowego przyjdzie nowy oparty na sprawiedliwej dystrybucji a nie na przywłaszczaniu sobie światowych bogactw przez małą grupę.

  Ten nowy system finansowy przyniesie dobrobyt i będzie atrakcyjny dla tych, którzy go szukają i zniszczy fałszywe obietnice starego, skorumpowanego systemu. 

Władza polityczna w wielu krajach ulegnie radykalnej zmianie a nowymi władcami  państw będą ludzie o nowym sposobie myślenia, którzy będą szanowani za mądrość i zdolności zapewnienia wolności i pokoju wszystkim żyjącym stworzeniom na Ziemi.

  Autorytarna kontrola, ograniczenia i nadużycia odejdą do przeszłości - wszystko to stanie się możliwe, ponieważ wibracje ludzi gwałtownie wzrosną inaczej nie będą w stanie przetrwać.

   Dlatego tak ważne jest, aby wiedzieć i akceptować ten fakt, że nasza rzeczywistość i ta z którą przyjdzie nam się zmierzyć, przewyższy wszystko, co możecie sobie wyobrazić.

  Nowy wymiar to stan, w którym intelekty i emocje, umysł i serce są jednym - w którym możemy żyć w harmonii, w pokoju i miłości ze wszystkimi istotami. Cudowny dzień nadejdzie i musimy być na niego gotowi.

  Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=S0E-74vHqN8