niedziela, 9 kwietnia 2023

20 kwietnia Świat przewróci się do góry nogami

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=DiJzrFBvQpg

 Moi Drodzy, 20 kwietnia, spodziewamy się słonecznego a 5 maja księżycowego zaćmienia, które poważne wpłyną na losy ludzi.

Ten korytarz zaćmień może wywrócić wszystko do góry nogami. W tym czasie świat przechodzi z jednej przestrzeni do drugiej co powoduje niestabilność i utratę wsparcia.

  W korytarzu zaćmień zachodzą nadzwyczajne wydarzenia dlatego lepiej nie podejmować poważnych decyzji - chociaż wszystko będzie do tego prowokować.

 Jest to szalony czas, kiedy odpracowujemy zadania karmiczne. Słońce jest związane ze świadomością - jeśli zauważymy nieoczekiwane wstrząsy to szczere i otwarte rozmyślanie pomoże zrozumieć naszą rolę w bieżących wydarzeniach - bez względu na to jak przypadkowe i niemożliwe do kontroli by się one nie wydawały na pierwszy rzut oka.

   Zaćmienie Słońca przypomina nam o tym, że panujemy nad naszym życiem i podporządkowujemy się siłom będącym poza naszą kontrolą odgrywając swoją rolę najlepiej jak potrafimy - uczciwie i świadomie.

  Nasza moc będzie wykorzystana w najszerszym zakresie i z największym skutkiem - wszystko inne należy pozostawić zrządzeniu Losu i zaakceptować, gdy się pojawi.

  Wahania energetyczne będą miały wpływ na interakcje społeczne - drażliwość i złość wyjdą na plan pierwszy. Zaćmienie Słońca obnaży głęboko ukrywane problemy społeczne, które w tej chwili gotowe są wybuchnąć.

  Doprowadzi to przyspieszenia wydarzeń na świecie, ludzie zaczną nazywać rzeczy po imieniu i brać sprawy w swoje ręce. W obliczu kłamstw nie da się wykluczyć przemocy, ale zawsze najlepiej polegać na energii miłości.

 Określone odkrycia, pozytywne nowe horyzonty, odnowione poczucie wiary i ufności pomogą nam nie tylko wierzyć, ale także wiedzieć, że tworzymy lepsze dni i że na końcu tunelu świeci światło.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=OiAsHbErb0Y


 

Czerwona pigułka dla ludzkości

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=jzzimw1-rIk

 Moi Drodzy, Toczy się walka o kontrolę nad naszą planetą, kontrolę ludzkiej świadomości a także kontrolę nad ludzkim ciałem i DNA. Gracze bywają ludźmi i nie -ludżmi, a władza i kontrola sięgają znacznie dalej niż rządząca elita tej planety.

   Oni próbują przeszkodzić ludzkości w podążaniu w stronę Światła. W miarę tego jak wysokie częstotliwości zmieniają świadomość, ciemny program, staje się coraz wyraźniej widoczny.  

 Ludzie zaczynają dostrzegać przestępstwa dokonywane wobec ludzkości. Ci, którzy zostali umieszczeni we władzy, zgodzili się z tym negatywnym programem w zamian na władzę, zasoby i tymczasowe przedłużenie życia obiecane im przez moce ciemności, które będą kontynuowały prześladowania ludzkości tak długo aż nie przestaniemy ich karmić. 

  One nie mogą żyć na wysokich wibracjach, one pasożytują i potrzebują do swojego istnienia energii ludzi. Zabieramy im naszą duchową suwerenności, ale w tym celu trzeba zrozumieć, kim oni są, dlaczego oni tu są i w jaki sposób sprawują nad nami kontrolę. 

  Po to jesteśmy tutaj w tym okresie naszej historii. Nie możemy uzdrowić naszej planety, dopóki się nie dowiemy w jaki sposób została zepsuta. To będzie główna czerwona pigułka dla ludzkości. 

 Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=hIqhfX-zISs