środa, 21 maja 2014

Właściwa droga

Znów kolejny artykuł tłumaczony z portalu społecznościowego "vkontakte".  Nie wiedziałem jak go zatytułować. Zdecydowałem nazwą portalu, który zamiescił ten wpis. Jest w nim jeden niuans do którego biorę nieco dystansu ale ogólnie bardzo mądra i wartościowa treść. Mężczyźni czytajcie i .... mimo wszystko oszczędzajcie nasienie ;)

Jest kilka zdań wstępu świadczących o tym, że tekst spisała lub zamieściła kobieta (lub grupa kobiet)  podpisująca się "Wiedana".

Nastaje czas silnych, męskich, kochających i kochanych mężczyzn. Bez was nic się nie wydarzy. Nasza Dzierżawa i nasz naród- wszystko w waszych rękach. Jesteście najpiękniejsi, najsilniejsi, najpotężniejsi.
Pokładamy wielką nadzieję, że ten tekst pomoże wam pojąć i uświadomić sobie to wszystko. Odkryć w sobie mężczyznę. Wiedana.


------------------------------------
1. Do tego aby pojąć czym jest miłość trzeba rozpalić ogień wewnątrz swojego serca. Pierwszym źródłem miłości u każdego człowieka jest jego matka. Obraza (uraz) żywiona do matki zakrywa źródło - to dosłownie jak kamień i zwalone drzewa, które zrzucił huragan w samo serce źródła.

--------------------------
2. Rozumiesz- w kobiecie żyją dwie Boginie - Ja czyli Łada Miłość i moja siostra Mara niosąca śmierć i zniszczenie. Gdy miłość odchodzi - przychodzi śmierć. Kobieta tak jak daje życie tak też je zabiera. Śmierć - Łada się uśmiechnęła- jest też kobietą. Przyzywasz czasem zniszczenie do swojego życia, ty stajesz się tym młotem i twoje życie również zostanie zniszczone.

---------------------------------
3. Ojciec- ty jako mężczyzna jesteś przejawem wielkiego Ojca Niebiańskiego- Swaroga.
W nim wszyscy mężczyźni są jednością. Twoja dusza przyszła do świata do takiego mężczyzny- ojca, który swoją wibracją odpowiada twojej. Macie wspólne misje, ty przyjmujesz jego siłę i słabość tak jak sztafetę. Przede wszystkim jednak ojciec jest siłą duchową, która wiedzie do doskonałości. Ona daje dobrobyt materialny i siłę do wypełnienia swojego przeznaczenia. Bez wiary w swoją męską siłę jesteś jak zgięte przez burzę drzewo, które nie ciągnie się ku górze opierając się na swoich podstawach i koronie. Odrzucanie ojca jest zanegowaniem siebie jako mężczyzny. Rezygnacja z siły i dążeń. Powinieneś nie tyle wybaczyć mu i przyjąć go co obdarzyć go zaufaniem co do jego siły i twojej miłości. Tylko wtedy będziesz w stanie uzyskać swoją męską siłę.

---------------------------
4. Przypomnij sobie każdą kobietę w swoim życiu do której serca trafiłeś i te które ty kochałeś. Poproś je o wybaczenie i niech one ci wybaczą.

-----------------------------
5. Ogień - rodzi w mężczyźnie siłę. Jeśli mężczyzna nie odkrył jego siły w sobie to nie jest w stanie osiągnąć większych wyżyn w swoim życiu bo będzie słaby i pełen niemocy. I tym bardziej nie będzie w stanie zapanować nad kobietą. Ona oddaje się mężczyźnie w pełni tylko wtedy gdy jego wewnętrzny ogień jest silniejszy od jej potoku wody. W przeciwnym razie ona zawsze będzie uważać go za słabeusza i tylko z litości będzie obdarowywać go swoją miłością. Ale litość rodzi niewiarę mężczyzny w siebie. Kobiety się nie da okłamać: ona czuje siłę tego zwierza jeszcze zanim mężczyzna wypowie pierwsze słowo.

-------------------------------
6. Ja walczyłem z tą swoją wewnętrzną bestią ale jej nie da się zwyciężyć bo sam zostanę pokonany. Tylko uznanie i szacunek, odwaga i determinacja, świadomość i równowaga zmysłów daje możliwość uzyskania tej siły.
----------------------------
7. Prawdziwa miłość kobiety przychodzi wtedy, gdy mężczyzna zaliczył swoje lekcje szacunku i miłości tego, co jest dla niego niewidoczne. Gdy nie próbuje wziąć miłości przemocą lecz zachwyca się nią. Ona wtedy jak promień księżyca - sama kładzie mu się w ręce. Tylko wtedy mężczyzna może dotknąć najbardziej niezwykłej i niesamowicie Boskiej mocy. Po pierwsze należy pokochać duszę kobiety i przyjąć ją. Najczęściej dusza kobiety sama wybiera tego mężczyznę, który jest gotów ją pokochać.

---------------------------
8. Zanim podejdziesz do kobiety, musisz nauczyć się odczuwać piękno tego świata. Ona jest takim samym kwiatem jak i te, które widzisz na łące czy kwietnikach. Jeśli nie byłby napełniony miłością czy byłby tak piękny? Gdy mężczyzna rani kobietę - rani samą miłość. I ona nigdy nie odkryje mu drogi miłości. On nigdy nie stanie się Bogiem. Kiedy mężczyzna jej nie pieści, nie mówi miłosnych słów i nie wyraża zachwytu- ona nie stanie się dla niego Boginią. Jego dobroć dla niej, opiekuńczość, tkliwość i czułość nastrajają na niego wszystkie jej ciała duchowe. Najpierw kocha dusza, potem ciało i świadomość. Zraniona kobieta odda ciało lecz jej dusza będzie chłodna dla tego mężczyzny i nie będzie on w stanie wziąć sił z tej miłości.

---------------------------------
9. Ucz się kochać ciało kobiety. Jakiekolwiek by ono nie było przyjmij je i zachwycaj się nim szczerze, widząc piękno kobiecego ciała nawet w tym co według ciebie mogło by być bardziej doskonałe. Twoja miłość będzie czynić cuda. Ciało się zacznie przeobrażać i z czasem stanie się takim jakie chcesz je widzieć. Zapamiętaj ważną zasadę: Mężczyzna może osiągnąć oświecenie poprzez miłość kobiety. Ale osiągnąć to można tylko wtedy gdy budzi się ona z twoim imieniem na ustach i zasypia z nim napełniona błogością. Ale to jest możliwe tylko wtedy gdy każde wasze spotkanie miłosne przynosi jej nie tylko radość miłości ale to co najważniejsze - kosmiczny orgazm. Do tego by zrozumieć czy nastąpił on czy nie, powinieneś nauczyć się odczuwać jej stan, jak twoja męska siła wpływa na nią, jak płynie w niej rzeka namiętności. Im silniejszy jest jej ogień tym wyższy będzie twój lot w świat Boskości. A kiedy nauczysz się oddychać wraz z nią jednym światłem, to światło pojawi się wewnątrz was obojga i nastąpi oświecenie.

--------------------------------
10. Problem w tym, że kobieta oczekuje od mężczyzny miłości i uwagi ale nie doświadcza tego. Pragnienie kobiety by być kochaną rodzi w jej duszy kwiatek, który rozchyla swoje płatki w promieniach męskiej miłości. Pieszczoty ukochanego pozwalają rozchylić każdy z płatków. Lecz jeśli mężczyzna jest nieudolny to szybko uzyska wyimaginowaną satysfakcję i pójdzie spać. A kobieta nadal będzie leżeć obok niego płacząc z bólu i rozczarowania. Jak wiele jeszcze prób może ona uczynić aby przyciągnąć ku sobie miłość tego mężczyzny ?

--------------------------------
11. Kiedy kobieta przeżywa orgazm jej matka daje siłę mężczyźnie. I on staje się silniejszy i silniejszy. Taki mężczyzna nigdy nie będzie doświadczał męskich chorób. Ale i mężczyzna pozostawiając swoje nasienie w jej wnętrzu ożywia macicę kobiety swoim sokiem zapełniając w ten sposób sobą- swoją informacją. Nie wierzcie tym, którzy twierdzą, że nie należy tracić nasienia - nie należy go tracić gdy nie kochasz kobiety. Ale w takim razie po co w ogóle się z nią kochać?

---------------------
12. Pomyśl ile kobiet w wyniku twojej miłości mogło zostać Boginiami. A wtedy pojmiesz jak bliski jesteś Boskiego oświecenia.


--------------------------
13. Pamiętaj, nigdy nie krzywdź kobiety, bo psując jedną nie dostaniesz tej, która przejawi przy tobie namiętność i miłość. Dopóki nie uleczysz wszystkich kobiet, które cierpiały przez ciebie nie masz prawa otrzymać błogosławieństwa miłości i spijać nektaru szczęścia. A bez tego źródła mężczyzna zawsze pozostanie chłopcem. Jego dusza otwiera się w kobiecie. Kochając ją on dojrzewa jako mężczyzna i przyjmuje do siebie samą Boginię. To najbardziej fascynująca alchemia w jawnym świecie.

-------------------------------------
14. Aby kobieta otworzyła się przed tobą powinieneś przyjąć jej duszę, uczucia, umysł i ciało. Ujrzeć w niej Wielką Ładę-Boginię. Tylko wtedy otworzy ona Tobie wejście do magicznego sadu gdzie żyje źródło miłości. Ale żeby je odkryć i spić wszelką słodycz tego magicznego napoju trzeba umieć rozbudzić to źródło. A gasząc nim swoje pragnienie nie postradać zmysłów i stać się Bogiem i unieść kobietę do siódmego nieba aby ona także mogła stać się Boginią. Ale najpierw trzeba się nauczyć widzieć piękno każdej kobiety i dopiero potem kontynuować.

-------------------------------------------
15, W kobiecie widzieć trzeba przyszłą żonę. Jeśli tak nie jest- nie zatrzymuj przy sobie cudzego szczęścia.
 link do źródła tłumaczenia: http://prekrasana.ru/component/content/article/350-lubov-k-lade