środa, 21 maja 2014

Właściwa droga

Znów kolejny artykuł tłumaczony z portalu społecznościowego "vkontakte".  Nie wiedziałem jak go zatytułować. Zdecydowałem nazwą portalu, który zamiescił ten wpis. Jest w nim jeden niuans do którego biorę nieco dystansu ale ogólnie bardzo mądra i wartościowa treść. Mężczyźni czytajcie i .... mimo wszystko oszczędzajcie nasienie ;)

Jest kilka zdań wstępu świadczących o tym, że tekst spisała lub zamieściła kobieta (lub grupa kobiet)  podpisująca się "Wiedana".

Nastaje czas silnych, męskich, kochających i kochanych mężczyzn. Bez was nic się nie wydarzy. Nasza Dzierżawa i nasz naród- wszystko w waszych rękach. Jesteście najpiękniejsi, najsilniejsi, najpotężniejsi.
Pokładamy wielką nadzieję, że ten tekst pomoże wam pojąć i uświadomić sobie to wszystko. Odkryć w sobie mężczyznę. Wiedana.


------------------------------------
1. Do tego aby pojąć czym jest miłość trzeba rozpalić ogień wewnątrz swojego serca. Pierwszym źródłem miłości u każdego człowieka jest jego matka. Obraza (uraz) żywiona do matki zakrywa źródło - to dosłownie jak kamień i zwalone drzewa, które zrzucił huragan w samo serce źródła.

--------------------------
2. Rozumiesz- w kobiecie żyją dwie Boginie - Ja czyli Łada Miłość i moja siostra Mara niosąca śmierć i zniszczenie. Gdy miłość odchodzi - przychodzi śmierć. Kobieta tak jak daje życie tak też je zabiera. Śmierć - Łada się uśmiechnęła- jest też kobietą. Przyzywasz czasem zniszczenie do swojego życia, ty stajesz się tym młotem i twoje życie również zostanie zniszczone.

---------------------------------
3. Ojciec- ty jako mężczyzna jesteś przejawem wielkiego Ojca Niebiańskiego- Swaroga.
W nim wszyscy mężczyźni są jednością. Twoja dusza przyszła do świata do takiego mężczyzny- ojca, który swoją wibracją odpowiada twojej. Macie wspólne misje, ty przyjmujesz jego siłę i słabość tak jak sztafetę. Przede wszystkim jednak ojciec jest siłą duchową, która wiedzie do doskonałości. Ona daje dobrobyt materialny i siłę do wypełnienia swojego przeznaczenia. Bez wiary w swoją męską siłę jesteś jak zgięte przez burzę drzewo, które nie ciągnie się ku górze opierając się na swoich podstawach i koronie. Odrzucanie ojca jest zanegowaniem siebie jako mężczyzny. Rezygnacja z siły i dążeń. Powinieneś nie tyle wybaczyć mu i przyjąć go co obdarzyć go zaufaniem co do jego siły i twojej miłości. Tylko wtedy będziesz w stanie uzyskać swoją męską siłę.

---------------------------
4. Przypomnij sobie każdą kobietę w swoim życiu do której serca trafiłeś i te które ty kochałeś. Poproś je o wybaczenie i niech one ci wybaczą.

-----------------------------
5. Ogień - rodzi w mężczyźnie siłę. Jeśli mężczyzna nie odkrył jego siły w sobie to nie jest w stanie osiągnąć większych wyżyn w swoim życiu bo będzie słaby i pełen niemocy. I tym bardziej nie będzie w stanie zapanować nad kobietą. Ona oddaje się mężczyźnie w pełni tylko wtedy gdy jego wewnętrzny ogień jest silniejszy od jej potoku wody. W przeciwnym razie ona zawsze będzie uważać go za słabeusza i tylko z litości będzie obdarowywać go swoją miłością. Ale litość rodzi niewiarę mężczyzny w siebie. Kobiety się nie da okłamać: ona czuje siłę tego zwierza jeszcze zanim mężczyzna wypowie pierwsze słowo.

-------------------------------
6. Ja walczyłem z tą swoją wewnętrzną bestią ale jej nie da się zwyciężyć bo sam zostanę pokonany. Tylko uznanie i szacunek, odwaga i determinacja, świadomość i równowaga zmysłów daje możliwość uzyskania tej siły.
----------------------------
7. Prawdziwa miłość kobiety przychodzi wtedy, gdy mężczyzna zaliczył swoje lekcje szacunku i miłości tego, co jest dla niego niewidoczne. Gdy nie próbuje wziąć miłości przemocą lecz zachwyca się nią. Ona wtedy jak promień księżyca - sama kładzie mu się w ręce. Tylko wtedy mężczyzna może dotknąć najbardziej niezwykłej i niesamowicie Boskiej mocy. Po pierwsze należy pokochać duszę kobiety i przyjąć ją. Najczęściej dusza kobiety sama wybiera tego mężczyznę, który jest gotów ją pokochać.

---------------------------
8. Zanim podejdziesz do kobiety, musisz nauczyć się odczuwać piękno tego świata. Ona jest takim samym kwiatem jak i te, które widzisz na łące czy kwietnikach. Jeśli nie byłby napełniony miłością czy byłby tak piękny? Gdy mężczyzna rani kobietę - rani samą miłość. I ona nigdy nie odkryje mu drogi miłości. On nigdy nie stanie się Bogiem. Kiedy mężczyzna jej nie pieści, nie mówi miłosnych słów i nie wyraża zachwytu- ona nie stanie się dla niego Boginią. Jego dobroć dla niej, opiekuńczość, tkliwość i czułość nastrajają na niego wszystkie jej ciała duchowe. Najpierw kocha dusza, potem ciało i świadomość. Zraniona kobieta odda ciało lecz jej dusza będzie chłodna dla tego mężczyzny i nie będzie on w stanie wziąć sił z tej miłości.

---------------------------------
9. Ucz się kochać ciało kobiety. Jakiekolwiek by ono nie było przyjmij je i zachwycaj się nim szczerze, widząc piękno kobiecego ciała nawet w tym co według ciebie mogło by być bardziej doskonałe. Twoja miłość będzie czynić cuda. Ciało się zacznie przeobrażać i z czasem stanie się takim jakie chcesz je widzieć. Zapamiętaj ważną zasadę: Mężczyzna może osiągnąć oświecenie poprzez miłość kobiety. Ale osiągnąć to można tylko wtedy gdy budzi się ona z twoim imieniem na ustach i zasypia z nim napełniona błogością. Ale to jest możliwe tylko wtedy gdy każde wasze spotkanie miłosne przynosi jej nie tylko radość miłości ale to co najważniejsze - kosmiczny orgazm. Do tego by zrozumieć czy nastąpił on czy nie, powinieneś nauczyć się odczuwać jej stan, jak twoja męska siła wpływa na nią, jak płynie w niej rzeka namiętności. Im silniejszy jest jej ogień tym wyższy będzie twój lot w świat Boskości. A kiedy nauczysz się oddychać wraz z nią jednym światłem, to światło pojawi się wewnątrz was obojga i nastąpi oświecenie.

--------------------------------
10. Problem w tym, że kobieta oczekuje od mężczyzny miłości i uwagi ale nie doświadcza tego. Pragnienie kobiety by być kochaną rodzi w jej duszy kwiatek, który rozchyla swoje płatki w promieniach męskiej miłości. Pieszczoty ukochanego pozwalają rozchylić każdy z płatków. Lecz jeśli mężczyzna jest nieudolny to szybko uzyska wyimaginowaną satysfakcję i pójdzie spać. A kobieta nadal będzie leżeć obok niego płacząc z bólu i rozczarowania. Jak wiele jeszcze prób może ona uczynić aby przyciągnąć ku sobie miłość tego mężczyzny ?

--------------------------------
11. Kiedy kobieta przeżywa orgazm jej matka daje siłę mężczyźnie. I on staje się silniejszy i silniejszy. Taki mężczyzna nigdy nie będzie doświadczał męskich chorób. Ale i mężczyzna pozostawiając swoje nasienie w jej wnętrzu ożywia macicę kobiety swoim sokiem zapełniając w ten sposób sobą- swoją informacją. Nie wierzcie tym, którzy twierdzą, że nie należy tracić nasienia - nie należy go tracić gdy nie kochasz kobiety. Ale w takim razie po co w ogóle się z nią kochać?

---------------------
12. Pomyśl ile kobiet w wyniku twojej miłości mogło zostać Boginiami. A wtedy pojmiesz jak bliski jesteś Boskiego oświecenia.


--------------------------
13. Pamiętaj, nigdy nie krzywdź kobiety, bo psując jedną nie dostaniesz tej, która przejawi przy tobie namiętność i miłość. Dopóki nie uleczysz wszystkich kobiet, które cierpiały przez ciebie nie masz prawa otrzymać błogosławieństwa miłości i spijać nektaru szczęścia. A bez tego źródła mężczyzna zawsze pozostanie chłopcem. Jego dusza otwiera się w kobiecie. Kochając ją on dojrzewa jako mężczyzna i przyjmuje do siebie samą Boginię. To najbardziej fascynująca alchemia w jawnym świecie.

-------------------------------------
14. Aby kobieta otworzyła się przed tobą powinieneś przyjąć jej duszę, uczucia, umysł i ciało. Ujrzeć w niej Wielką Ładę-Boginię. Tylko wtedy otworzy ona Tobie wejście do magicznego sadu gdzie żyje źródło miłości. Ale żeby je odkryć i spić wszelką słodycz tego magicznego napoju trzeba umieć rozbudzić to źródło. A gasząc nim swoje pragnienie nie postradać zmysłów i stać się Bogiem i unieść kobietę do siódmego nieba aby ona także mogła stać się Boginią. Ale najpierw trzeba się nauczyć widzieć piękno każdej kobiety i dopiero potem kontynuować.

-------------------------------------------
15, W kobiecie widzieć trzeba przyszłą żonę. Jeśli tak nie jest- nie zatrzymuj przy sobie cudzego szczęścia.
 link do źródła tłumaczenia: http://prekrasana.ru/component/content/article/350-lubov-k-lade

26 komentarzy:

 1. Ostatnie zdanie podoba mi się szczególnie!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi też , To podstawa. dziś żyjemy jednak w jakims dziwnym czasie. Na szczęście to się w tej chwili szybko zmienia i powracają naturalne -prawdziew więzi rodzinne.

   Usuń
  2. Myślę,że ludzie od zawsze mówili o swoich czasach ,że są dziwne..:):)Rozwijamy się, zmieniamy się.....
   jeśli uznajemy coś za dobre przekazujmy to dalej..nie wszyscy przyjmą to od nas, każdy ma swoje poglądy..ale ni ustawajmy w próbach:):)

   Usuń
  3. weryfikacja obrazkowa przez którą musi przejść komentujący troszkę od wpisywania się odstrasza:):)To tylko moja podpowiedź ale blog Twój:):)

   Usuń
  4. Do wczoraj mógł się wpisywać każdy ale pojawiła się pewna wysłanniczka Bogini Mary :) więc wprowadziłem zaostrzenia.Jak chce rozmawiać to niech to czyni jawnie a nie jako anonim. Domyślam się przez jaką osobę Bogini Mara się tu pojawiła - nie mam wielkich nadziei na wyleczenie tego stanu. Przypadek bardzo ciężki.

   Usuń
  5. Co do: "ludzie od zawsze mówili o swoich czasach ,że są dziwne..:):)Rozwijamy się, zmieniamy się....." - prawda. Jesteśmy tu w szkole i w ostatnich kilku tysiącach lat było dość ciężko ( galatyczna noc) . Przechodziliśmy jako ludzkość rodzaj choroby - swego rodzaju grypy. Kto wypracował odporność na tego wirusa ten przetrwa - kto nie ten zakończy swój ród i utraci ciało. Taka gra w życie. Ostatnie stulecia (1600 lat) dość krwawe zabawy.

   Usuń
 2. Tak to prawda. Wszystko to jest piękne i nawet podświadomie odczuwam tą właściwą drogę. Tak chcę być tym mężczyzną dla tej jednej kobiety. Niestety rzeczywistość jest inna i nawet przytłaczająca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To my sami jesteśmy kreatorami tej rzeczywistości. Nikt inny.

   Usuń
  2. No bo ona nie może się zdecydować...

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Miło mi, że się podoba i że przybywa gości w tej przestrzeni.

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Widzę, że ktoś polecił gdzieś ten tekst i pojawili się nowi czytelnicy. Bardzo się cieszę- sam sobie go przeczytałem po raz kolejny.

   Usuń
 5. Czy mogłabym dostać linka do oryginalnego tekstu po rosyjsku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za to pytanie - faktycznie nie podałem. Teraz znalazłem w necie na jakiejś innej stronie niż ta z której brałem i jest tam jak widzę więcej ciekawych tekstów:

   http://prekrasana.ru/component/content/article/350-lubov-k-lade

   Usuń
 6. Nie dziwi mnie fakt pochodzenia zrodla, wystarczy tam pojechać i zobaczyć, jak tamtejszy mezczyzna patrzy na kobiete. Tam naprawdę można doswiadczyc co to znaczy poczuc się jak najpiekniejsza kobieta na swiecie. Przykro tylko, ze w PL coraz trudniej o takie doznania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś jest w tym o czym piszesz. Tam też już dotarła zachodnia zaraza ale nadal jest tam jeszcze więcej normalności.

   Usuń
 7. Ciekawy tekst. Pozdrawiam Ziomkowie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi, że kolejny tekst zdobywa popularność w sieci- również zdrowia!

   Usuń
  2. Zdziwiłam się, że ten tekst nie jest ujęty w Abecadle, bo ważny...

   Usuń
  3. Racja! Dzięki za zwrócenie uwagi- juz dodaję. Zdrówka!

   Usuń
 8. Świetny tekst ❤❤❤

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo okrągły-żeński(Łada) ten tekst, a żeby trafić do mężczyzny tekst musi być ostry-męski(Pierun) i krótki. Trafić może do mężczyzn, którzy są bardziej "uwrażliwieni"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mężczyzna posiada oba chromosomy - "X" oraz "Y". Według mnie normalny mężczyzna nie ma problemu z przyjęciem tej treści.

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.