niedziela, 28 sierpnia 2022

KONTRAKTY DUSZY

 oryginalny film tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=QYQdoOt83os

Witajcie drodzy słuchacze i subskrybenci,

Jak tylko zaczyna się rozmowa o „kontraktach duszy” to wielu ludzi w komentarzach pisze: „ja niczego nie podpisywałem!”, .”ja o niczym takim nie wiem”, „nic w ogóle nie rozumiem!”, „jakie ja mogę mieć kontrakty z moją matką/moim bratem/najlepszym przyjacielem?!”.

A odnośnie kontraktów pomiędzy żonami/mężami/dziewczynami/chłopakami czyli w kontaktach bardzo osobistych. U wielu ludzi ten wątek budzi ogromną agresję dlatego przypatrzmy się temu.

Kontrakty duszy są bardzo przydatne w miłosnych relacjach międzyludzkich. One pomagają tworzyć wzrost, transformację i bezwarunkową miłość. Wiedza o kontrakcie duszy jaki zawarliście pomoże wam stworzyć dużo lepsze relacje.

Jednak kontrakty dusz i doświadczenia mogą być bardzo bolesne. Dlatego też gdy kontrakt dusz zamyka wam drogę do czegoś to może być to bardzo bolesne i niemiłe. Znałam wielu ludzi, którzy starali się z sukcesem prowadzić swoje interesy albo na przykład znaleźć swoją prawdziwą miłość i nic im się nie udawało – oni dosłownie uderzali w niewidoczną, przezroczystą ścianę.

Ludzie nie rozumieli dlaczego nic im się nie udaje i co im stoi na przeszkodzie. Jak już się domyśliliście był to kontrakt duszy.

Poniżej wymienię niektóre kontrakty duszy jakie możecie u siebie napotkać.

1. KONTRAKT MĘCZEŃSTWA.

Czy uważasz, że łatwiej powiedzieć „tak” niż powiedzieć „nie”? Być może odkładasz swoje osobiste potrzeby i pragnienia aby pomóc innym? Aby pomóc każdemu człowiekowi, który prosi ciebie dosłownie o jakąś drobnostkę? Czynisz to nawet jeśli to dla Ciebie niewygodne? Nawet gdy poświęcasz swój czas – miałeś zupełnie inne zamiary ale niezręcznie jest odmówić, twoja dusza przeżywa ogromne rozterki. Jesteś zmęczony(na), masz dość, czujesz się dobrym człowiekiem kiedy poświęcasz swoje potrzeby aby inni byli szczęśliwi.

Jeśli cały czas tak czynicie to czujecie rozczarowanie w swoim życiu, czujecie się niedocenieni, czujecie się zmęczeni i wyczerpani.

Oto w jaki sposób przejawia się ten kontrakt duszy. I wiecie co? To jest nieprawidłowe! Zerwanie tej umowy dusz pozwoli wam podejmować lepsze decyzje abyście mogli pomagać kiedy poczujecie, że przyszedł właściwy moment. Zaczniecie się troszczyć o siebie oddając innym, to pozwoli wam żyć bardziej harmonijnym, zrównoważonym życiem.

2. Drugi kontrakt duszy to wierność. Z kontraktem „wierność” zawsze, we wszelkich kwestiach wspieracie swojego życiowego partnera, swojego rodzica, szefa. I nie ma znaczenia jak oni traktują was – czujecie, że nie macie innego wyboru poza wspieraniem ich. Ten kontrakt dusz tworzy scenariusze w których wasi bliscy zupełnie was lekceważą, im wszystko się udaje a wam nie – oni was wykorzystują zupełnie otwarcie. Wy to widzicie ale nie potraficie temu przeciwdziałać – nie możecie opuścić swojego ukochanego, wyjść z toksycznych relacji.

I na przykład wiecie, że ten człowiek was zdradza już od wielu lat. Nie potraficie zerwać stosunków z waszymi rodzicami, nie potraficie porzucić pracy, której już macie dość i gdzie widzicie, że was otwarcie wykorzystują, plują na was. Chcieliście coś zmienić i zerwać te relacje ale nie daliście rady ponieważ nie chcieliście ich utracić.

4min

Jak tylko puścicie ten kontrakt dusz, uwolnicie się od niego, gdy będziecie pewni, że dacie radę polepszyć swoje relacje – nawet jeśli staraliście się wprowadzić te zmiany w ciągu wielu lat, na przykład porzucając swojego partnera lub rzucić pracę. Wieloletnia władza tych ludzi nad wami zostaje zdjęta.

3. Trzecim jest kontrakt samotności. Jeśli jesteście osobami, które przez całe życie szukają swojej drugiej połówki to wasze relacje będą się ciągle zmieniać. To prowadzi do niepowodzeń, żalu i smutku, próbowaliście już wszystkiego – od randki w ciemno do randek internetowych.

Być może na drodze do miłości stoi wiele kontraktów ale ten kontrakt samotności jest jednym z najtrudniejszych.

Pomimo, że czasem czujecie, że znaleźliście kogoś interesującego to i tak jest w was uczucie samotności. Mimo wszystko nie czujecie tego wsparcia, czujecie pewien dystans do tej osoby, pewne wyobcowanie. Czujecie, że to chyba jednak nie to i że chyba trzeba nadal szukać.

Kiedy uwolnicie się od tego kontraktu to wreszcie poczujecie wsparcie i miłość na jaką zasługujecie.

4. czwarty kontrakt duszy to lęk. Jeśli jesteście osobami, które nieustannie odczuwają lęk, trwogę i niepokój to dusza trzyma was w tym kontrakcie. Jeśli niepokoicie się o jakieś sprawy to gdy tylko te sprawy się zakończą to zaraz szukacie czegoś innego co budzi wasze obawy.

Kiedy uwolnicie się od tego kontraktu duszy to odkryjecie, że macie wielką więź ze sobą i z intuicją. Teraz już wiecie co tak naprawdę się z wami dzieje i nie musisz się już niepokoić i denerwować.

5. Kontrakt – kiedy łódka się kołysze. Jeśli cały czas się lękasz, nawet boisz się pokazać publicznie – przecież nie łamiecie zasada ale nawet nie chcecie aby inni wiedzieli, że oglądacie moje filmiki.

Cecha tego kontraktu jest wspólna dla nas wszystkich jako ludzi. Jest to kontrakt ochrony samego siebie. Kiedy ostatecznie uwolnicie się od tego kontraktu duszy otworzy się przed wami bardzo wiele, będziecie podążać swoją własną drogą bez żadnego lęku, będziecie sobie torować swoją własną drogę.

Jak się uwolnić i oczyścić z kontraktów duszy? Przede wszystkim musicie zrozumieć, że nie możecie rozerwać sobie ot – tak jakiegoś kontraktu duszy, tak to nie działa. Najpierw musicie zrozumieć w jaki sposób ten kontrakt przeszkadzał lub też służył wam, najpierw musicie zrozumieć problem aby móc go rozwiązać.

Drugim krokiem jest zrozumienie w jaki sposób ten kontrakt duszy przejawia się w waszym życiu. Nie spieszcie się lecz przyjrzyjcie czy nie mają na was wpływu także inne z wymienionych kontraktów duszy.

Gdy udoskonaliliście część świadomości to pojawi się nowa część. Uświadomienie sobie kontraktu duszy przynosi moment jasności .

Za każdym razem gdy ma miejsce jakieś wydarzenie to zauważycie – zauważycie niewielką pauzę zanim dacie swoją odpowiedź.

Dlatego też nie spieszcie się, podejmijcie decyzję. Za każdym razem gdy czujecie, że macie kontrolę nad tym kontraktem to rozumiecie gdzie on się przejawia i w jaki sposób wpływa na wasze życie.

Po tym jak popracowaliście nad podjęciem decyzji możecie przyspieszyć proces – na przykład pisząc o tym. Automatyczny zapis może faktycznie być pomocny.

Z reguły nie ma tu dobrego czy złego wyboru, wyboru czegoś co nie da efektu. Jest to proces uświadomienia sobie, że istnieje kontrakt duszy – uświadomienia sobie zasady oraz tego po co ona się pojawia w waszym życiu, a następnie podjęcia działań aby się od niego uwolnić.

Wielu z nas zostało zmuszonych kłamstwem, poprzez poczucie winy do podjęcia kontraktu duszy zanim się wcieliliśmy w ludzkie ciało. Jest to część wszechświatowego systemu regeneracji duszy, który zmusza nas aby ciągle tu powracać w celu odpracowania długów karmicznych. Nasze fizyczne ciała wykorzystywane są jako bateryjki z których się czerpie energię.

Najprostszym sposobem na odblokowanie i oczyszczenie kontraktu duszy to fizyczne oświadczenie zapisane na kartce, że nie zgadzacie się więcej z żadnymi kontraktami zawartymi przez was gdy byliście jeszcze poza ciałem fizycznym (przed wcieleniem). Następnie albo porwijcie to na miliony kawałków albo spalcie w bezpiecznym miejscu.

Ja znalazłam u siebie 3 z pięciu wyżej wymienionych kontraktów – dlatego zaraz pójdę pisać to wszystko na papierze aby się uwolnić od tych nieprzyjemnych kontraktów duszy.

Subskrybujcie kanał, włączcie dzwonek. Dziękuję wszelkim sponsorom pomagającym w publikacji kolejnych filmów a tym samym pomagają innym ludziom.

W komentarzach pod filmem napiszcie o swoich kontraktach duszy i o tym jak je rozerwaliście. Dzielmy się doświadczeniem i swoimi przemyśleniami.

Na tym się dziś w Wami żegnam, wszystkiego dobrego – zdrowia!

tu mój film z dźwiękiem po polsku https://www.youtube.com/watch?v=SmMeN-hXkJA