czwartek, 8 czerwca 2023

W czerwcu będą jeszcze wstrząsy i zamieszanie

 oryginał tłumaczenia: https://www.youtube.com/watch?v=OQeyX3gAyM0

 kochani, To nowy miesiąc i nowy paradygmat energetyczny. Czerwiec rozszerza energię,  którą mieliśmy w maju wraz ze wszystkimi obciążeniami energetycznymi, trwającą transformacją, zaćmieniem i potężnym nowiem Księżyca.

  Będziemy mieli letnie przesilenie słońca w 21 dniu czerwca. Retrogradalny Saturn w Rybach, Pluton powraca do Koziorożca oraz potencjał rozwiązania karmy z Merkurym w Bliźniętach.

  W tym miesiącu możecie zauważyć brak zainteresowania tym, co kiedyś wam się podobało. Jest to jeden z pobocznych efektów trwającej nadal destrukcji starego paradygmatu w wyniku napływu nowej energii.

  Stary Matrix się wyłącza i jest wycofywany z eksploatacji. Zastępuje go nowa macierz zdolności i uprawnień które każdy może przyjąć.

  Jest to nowy świat i wielowymiarowa rzeczywistość, która odpowiada naszym intencjom i Boskiej misji, i dlatego sytuacje się kończą - czasem bez Waszego udziału.

  Aby uniemożliwić podłączenie się do nowej matrycy ( a to niemożliwe jest, gdy jest się związanym ze starą) ciemność zaczęła się nasilać i stała się nie  do zniesienia. Istnieją obawy, że będzie za mało światła aby pokonać powtórzenie się naszej słynnej przeszłości.

   W tym miesiącu, przekonamy się na ile łatwo lub trudno jest opuścić swoją strefę komfortu, która niekoniecznie jest wygodna, choć jest znajoma.

To działało dawniej, ale teraz już działać nie będzie.  Wasza dusza jest dynamiczna i nie może urzeczywistnić swojej pełnej funkcjonalności, gdy wy siedzicie na kanapie pogrążając się we wspomnieniach.

  To, co nas powstrzymuje, nie ma już związku z nowymi paradygmatami energetycznymi. Czy nie czas już kupić bilet na loterię i mieć nadzieję na lepszą przyszłość, która może być długo oczekiwanym sukcesem? - wspaniałą, nową pracą, nowym pomysłem, który może stać się fundamentem dla nowej firmy?

   Być może napiszesz książkę, która będzie bestsellerem, a może nastąpi spotkanie z wyjątkowym człowiekiem?

 Szczęście nie jest przypadkiem i zależy bardziej od wiary i intencji niż od kaprysów losu. Kiedy podnosicie poprzeczkę w swoim życiu to otwieracie się na otrzymanie błogosławieństw.

  Wiara jest czynnikiem decydującym, bo jest to podstawa naszej rzeczywistości. Działanie jest ważne, ponieważ ono tworzy przemieszczanie się energii a uzyskanie czegoś jest ostatnim krokiem jej manifestacji.

 Czerwiec rzuci wyzwanie źródłu naszej fizycznej i energetycznej stabilności oraz temu w jaki sposób podtrzymujemy naszą strefę komfortu.

 Czy naprawdę jest nam wygodnie, czy po prostu udajemy, że tak jest?

 Czy mamy dość miejsca aby w pełni rozwinąć skrzydła czy też jesteśmy skrępowani i dusimy się w małej przestrzeni, w której ledwo możemy stać.

   Czy naprawdę jesteśmy szczęśliwi i zadowoleni ze swojej obecnej sytuacji czy też uśmiechamy się na zewnątrz, ale w swoim wnętrzu szukamy wyjścia, które prowadzi do nowych - dużo szerszych horyzontów?

  W najbliższym czasie czeka nas wiele przemian politycznych, gospodarczych i społecznych, i mogą się one bardzo różnić od tego, czego oczekiwaliśmy.

  I jako część tej podróży nadszedł czas aby zrezygnować z fałszywego komfortu i ruszyć pewnie naprzód wiedząc, że wasza energetyczna suwerenność stworzy drogę ku nowym horyzontom, które przyniosą prawdziwą radość z wypełnienia swojej duchowej misji i życiowego celu.

 Błogości wszystkim, którzy wspierają udostępniają tę pracę. 💐

 https://www.youtube.com/watch?v=wLRG60H6yoI