wtorek, 22 listopada 2022

Jak radzić sobie z negatywnymi emocjami

 oryginał rosyjskojęzyczny: https://www.youtube.com/watch?v=epdl07kZcsU

 Kochani, Intensywność wydarzeń jest coraz większa. Słońce jest bardzo aktywne aby pomóc nam poradzić sobie z tymi głębokimi zmianami. Rezonans Schumanna również przyspiesza. 

 Są tacy, którzy osiągnęli przejście od jednej częstotliwości drgań do innej i zakorzenili się na niej. Kontrakty Duszy się kończą. Każdy może się teraz wyrwać z niekończącej się pętli utrzymującej człowieka w ramach starych wzorców zachowania i myślenia. 

 Człowiek jest podatny na zranienie i manipulację z powodu istniejącej dwoistości, biegunowości. Kiedy ktoś zrozumie że może trwać w miłości lub, że może trwać w nienawiści i, że TO ON WYBIERA W JAKI SPOSÓB DZIAŁAĆ to w tej chwili przychodzi uzdrowienie (ros: iscelenie = połączenie w całość). 

 Dla wielu ludzi jest to czas próby aby nie zgubić się w negatywności, która narasta na naszej planecie, aby nie wpaść w pułapkę zewnętrznej rzeczywistości i nie przegapić transformacji, która zachodzi wewnątrz. 

  Kiedy pojawią się u Was emocje, które można uznać za niepożądane to nie próbujcie się ich pozbyć bo one są częścią wszystkiego, ale raczej wnieście coś o przeciwstawnym charakterze.

  Pomyślcie, gdzie trzymacie radość - jaka część ciała ją uruchamia? U wielu ludzi jest to serce i splot słoneczny. Nie przypadkiem powiada się, że serce śpiewa.

  A teraz spójrzcie na przeciwieństwo radości - na strach i smutek. Gdzie znajduje się miejsce jego utrzymywania? Dla większości ludzi jest to brzuch. A teraz zaproście radość do tego miejsca - to bardzo cenne i pouczające narzędzie. Nie chodzi o pozbycie się jednej emocji, ale o to aby zaprosić tę przeciwstawną, a potem dokonać wyboru.

  Mam nadzieję, że ta informacja i narzędzia pomogą Wam poradzić sobie z silnymi emocjami, których wszyscy doświadczamy. Pokochajcie siebie w pełni i bądźcie pobłażliwi dla siebie i innych.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=5BmnoptW_FM


 

Pokój jest bliżej niż wielu ludziom się wydaje

 oryginał tu:  https://www.youtube.com/watch?v=T9vLAYpcKDk

Moi drodzy, prawdopodobnie na planecie Ziemia w tej chwili modli o pokój więcej ludzi niż przez wszystkie minione lata. Miejcie świadomość, że pokój jest bliżej niż niż wielu ludziom się wydaje. 

  Kiedy pojawia się Światło i zaczyna rozprzestrzeniać się nad Ziemią, to ma ono wpływ na umysły ludzi - ludzkość zaczyna się zmieniać, ponieważ jej Świadomość wznosi się.

  To Wy to stwarzacie a siatka energetyczna Ziemi wzmacnia. Kiedy światło zaczyna się pojawiać to ciemność nie jest zadowolona. Kiedy cywilizacja zaczyna się podnosić i podejmuje pokojowe decyzje to istnieją też ci, którzy popierają wojnę i ciągną cywilizację z powrotem, bo pokój burzy ich strefę komfortu - bez względu na śmierć innych ludzi oni chcą wszystko przywrócić do poprzedniego stanu. 

  Być może świat potrzebuje sobie to uświadomić. Macie wolny wybór aby zmienić to, co widzicie w swojej przyszłości. Tworzycie własną rzeczywistość poprzez to, czego oczekujecie.

  Jeśli się boicie czegoś co nadchodzi, jeśli wyobrażacie sobie coś okropnego to programujecie to do swojej przyszłości przez wyobraźnię lub swoje lęki. 

  Przez tysiąclecia konflikty na Ziemi były rozwiązywane poprzez wojny. To stary paradygmat ale teraz następuje zmiana i zaszczepienie nadziei. To różni się od tego do czego tak przywykliśmy i czego nas nauczano. 

  Dziękujcie Duchowi za przyszłość, chociaż nie wiecie jaka ona będzie - ale możecie sobie wyobrażać przyszłość w której nie ma wojen. Wyobraźcie sobie, jak powinno być a zobaczycie, że to nadchodzi, że „jest Światełko na końcu tunelu".

  Zobaczycie rzeczy, których ludzie nie chcą, ale które się teraz wydarzają. Zobaczycie też tych, którzy tego dokonują aby dostać się do tej strefy komfortu, której tak mocno pragną odciągając cywilizację z powrotem do starych czasów.

  Wy tego nie pragniecie więc oczekujcie tego, czego Wy pragniecie: pokojowa planeta, na której jest dostatek, gdzie słońce zaczyna wschodzić ponad wynalazkami, o których dotąd marzyliście, aby rozwiązane zostały odwieczne problemy, I miejcie świadomość, że to nadchodzi. 

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=DaJXa-wwYJY