poniedziałek, 11 lipca 2022

13 lipca 2022 r. o 14:38 czasu wschodniego w tropikalnym znaku zodiaku Koziorożec wystąpi „Super Księżyc".

 Rządzi światowymi rządami, korporacjami, dużymi przedsiębiorstwami, operacjami wojskowymi i policyjnymi, strukturami organizacyjnymi, potrzebą dyscypliny i twardych lekcji. Ponieważ Koziorożec jest znakiem ziemi, rządzi również trzęsieniami ziemi, erupcjami wulkanów, huraganami, tornadami i wszelkiego rodzaju burzami. 

 Księżyc charakteryzuje nastrój emocjonalny w stosunku do znaku urodzeniowego osoby. 

 Jednak wykresy astrologiczne można również rysować dla firm, organizacji, krajów, miast, wydarzeń specjalnych - czegokolwiek, a wykres da informacje o tym, jak sytuacja będzie się rozwijać w przyszłości - krótko- lub długoterminowej. Ten znak rządzi zębami i kośćmi. 

 Wszystkie księżyce w pełni potęgują reakcje emocjonalne, ale "Super Księżyc" jeszcze bardziej potęguje uczucia. 

 Na przykład, w konkretnej sytuacji, która mogła się zaognić od dłuższego czasu, można zrobić więcej niż to konieczne i nie zrobiono nic, aby skorygować jakikolwiek postrzegany brak równowagi. Może się to zdarzyć w związkach, finansach, celach zawodowych, sytuacjach rodzinnych, partycypacji społecznej, wydarzeniach narodowych itp. Z Plutonem, planetą wielkich przemian (często bardzo nieprzyjemnych), także w Koziorożcu do 2024 roku, w połączeniu z „Super Księżyc” w tym samym znaku wydarzenia globalne mogą się znacznie zaostrzać. 

 Ponieważ jednak Neptun, planeta, która oferuje duchowe podniesienie, jest we własnym znaku Ryb, co wskazuje na zwiększoną wiedzę duchową lub złudzenia, w zależności od poziomu świadomości jednostki. 

 W super-księżycu musimy połączyć się z CZĘSTOTLIWOŚCIĄ ŹRÓDŁA, aby uzyskać wskazówki w czasie, który będzie wrażliwy. 

 Osoby stabilne i „ugruntowane” będą w stanie zachować spokój w odróżnieniu od tych, którzy mają skłonność do urojeń i często próbują wciągnąć innych w swoje urojenia. Dlatego bardzo ważny będzie wgląd w nasze skojarzenia, a także nasza opinia na temat najważniejszych wiadomości. Poszukaj sekretów, które wyjdą na jaw, a ludzie będą zszokowani, gdy odkryją, że to, co uważali za jeden sposób, w rzeczywistości jest zupełnie inne. 

 Portal każdej pełni księżyca otwiera się zwykle trzy dni przed nim, w dniu, w którym osiąga swój szczyt, i w ciągu trzech dni po nim. 

 Jest to jednak tylko ogólna obserwacja, ponieważ przy całym chaosie, jaki występuje na różne sposoby z punktu widzenia „3d” (w polityce, strukturach społecznych, religii, medycynie itp.), emocje ludzi były na granicy przez dość długi czas. Nie można więc powiedzieć, że faza pełni księżyca trwa tylko kilka dni. Pracownicy służby zdrowia — zarówno tradycyjni, jak i naturopaci — uznają, że większość problemów zdrowotnych jest w ponad 90 procentach spowodowanych ludzkimi emocjami. Dlatego, jeśli emocje można uspokoić, problemy fizyczne można złagodzić. Chociaż ma to sens, nie pokazuje, w jaki sposób siły kosmiczne są również zaangażowane w fizyczne, emocjonalne i mentalne doświadczenia, gdy STRUMIENIE ŚWIATŁA wchodzą do naszej sfery planetarnej, przeprowadzając proces transformacji, który zawsze jest w centrum uwagi – przejście od węgla do kryształu. 

 Podczas nadchodzącej „super pełni księżyca” często wspominane „doznania aktywacji światłem” mogą u wielu osób nasilać się. 

 Podczas gdy musimy zawsze „uziemić się”, gdy kosmiczne częstotliwości wibracyjne wpływają na Ziemię/Gaię, szczególnie ważne będzie „uziemienie siebie”, gdy księżyc w pełni 13 lipca przechodzi przez swoje etapy. Możliwe, że wystąpią silne trzęsienia ziemi, a także inne wstrząsy na naszej planecie, takie jak wstrząsy jej magnetosfery z potężnymi rozbłyskami słonecznymi, wiatry słoneczne, duża liczba neutronów i inne zjawiska wywołane przez „Wielkie Centralne Słońce”.        Ponieważ dostarcza energię do naszego Słońca, a następnie do naszej planety i do nas, ponieważ nasze DNA i zapisy komórkowe są stale oczyszczane i odnawiane, ten Super Księżyc da wielu ludziom nową szansę i odnowę. Rozsądne byłoby ponowne przyjrzenie się wyuczonym duchowym i naturalnym metodom, aby łatwiej poruszać się po kosmicznych wydarzeniach, takich jak nadchodząca „Super Pełnia Księżyca”.

 Jak mówi stare powiedzenie: „Człowiek ostrzeżony jest uzbrojony”. Wszystko, co wyobrażamy sobie jako czujące istoty, można osiągnąć dzięki naszemu darowi wolnej woli. Połączmy się z WYŻSZĄ JAŹNIĄ, DUSZĄ, BOSKIM ŹRÓDŁEM, które przywraca i ożywia „WŁASNE” tworzenie. 

 Jesteśmy częścią tego procesu. 

 Dr Shavi M. Ali. Tłumaczenie: https://5dreal.com/2022/07/08/gryadushhee-superpolnolunie/