wtorek, 11 kwietnia 2023

Zmień swoje życie już teraz

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=vnGtUjZpdjg

 kochani, Ta podróż była trudna dla większości z nas i teraz jesteśmy gotowi rozpocząć kolejną ekscytującą fazę naszego wcielenia.

  Ci z was, którzy tęsknią za przeprowadzką odkryją, że przenoszą się do nowych miejsc, które będą dużo mocniejsze energetyczne - będą was mocniej wspierać.

   Jedną z rzeczy, która dezorientuje wielu ludzi, jest pojawienie się różnych tzw teorii spiskowych - w rzeczywistości są to oznaki poszerzenia i przebudzenia.

 To wskazuje na fakt, że ludzie zaczynają zadawać pytania poza ramkami trójwymiarowej rzeczywistości i to jest pozytywna rzecz.

  Zaczynają oni badać mnóstwo różnorakich potencjałów i możliwości - to  zachęca ludzi do rozwijania umiejętności rozróżniania, i przekonacie się, że dowolna teoria spiskowa nie opierająca się na prawdzie w końcu pokaże, że jest w niej dużo dziur, które będą się powiększać tak długo aż ludzie nie zrozumieją, że ona nie prowadzi ich tam gdzie chcą dotrzeć.

 To może być trudnym wnioskiem, ale koniecznym dla oszlifowania wglądu. Może to również stać się punktem zwrotnym w odkryciu przez ludzi własnej prawdy i mądrości.

 To nie jest czas na wątpienie - opanujcie swoją energię. Nadszedł czas pozwolić sobie być pewnym swojej wiedzy, która jest większa niż wystarczająca.

  W tej chwili znajdujemy się w energiach, kiedy jest możliwe wprowadzenie naprawdę imponujących zmian na naszej planecie. Kluczem tutaj jest pozwolenie swojej istocie aby nas prowadziła i wiedzieć o tym, że to więcej niż wystarczająco.

  Bądźcie gotowi otrzymać pomoc, pieniądze i wsparcie które zawsze wam towarzyszyły i wreszcie zaczniecie na poważnie cieszyć się owocami swojej pracy.

  Będzie wiele głosów wyrażających różne opinie, jak to się zwykle dzieje w czasach transformacji. Najważniejsze jest nasze połączenie z własną, stale rozwijającą się prawdą i pozwalanie temu ujawnieniu podążać naprzód.

 Nadszedł czas aby uwierzyć, że wasza istota jest więcej niż wystarczająca. Będą okresy napięć - należy się tego spodziewać w czasach głębokich zmian.

  Jeśli pamiętacie, aby użyć swoich narzędzi i wewnętrznego przewodnictwa to będziecie władać energiami o wiele bardziej zręczne niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ jest to umiejętność którą szlifowaliśmy od dość długiego czasu.

  Będą także ogniska radości, uczucie obecności i zdumienia - radzi się nam aby to wszystko zaakceptować.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=YEIEfZY-xVE