czwartek, 28 maja 2020

Instrukcja przeżywania - Siergiej Troszyn oraz kilka innych aktualności.

  1.Na wstępie dodam, że fala obwinień o naruszenie praw autorskich znów daje się we znaki. Ja się czasami faktycznie nie za bardzo przykładam do zawiadomienia kogoś tam, że użyłem 5 minutowego nagrania. Już nie pamiętam czy w wypadku Olgi Waliajewej starałem się z nią skontaktować - chyba miało coś takiego miejsce na jej profilu "Vkontakte" ale nie uzyskałem odpowiedzi (oni byli wtedy w podróży). Zamieściłem jakiś 10 minutowy filmik z dodanymi polskimi napisami, "wisiał" na witrynie Youtube bodajże 5 lat, oczywiście niezarobkowo - odsłon zdaje się było tyle co inne filmy a więc ze 2000. Moim zdaniem w praktyce była to reklama na naszych ziemiach - nie wiem czy już prowadzą jakieś seminaria (wykłady) jak na przykład Luczis. Najprawdopodobniej w wyniku "pandemii" (będę dalej pisał w skrócie "kw") utracili jakieś dotychczasowe dochody bo ich działalność była wybitnie komercyjna i rozpaczliwie zaczęli szukać przyczyn tam gdzie ich nie ma. Ich strata - ja więcej zajmować się tą parą nie zamierzam skoro chodzi wyłącznie o kasę. Cieszę się, że to się wyjaśniło ( pozytywne skutki "kw"). Dla mnie odpowiedź na różne moje dylematy zarobkowania.

   2. Zabrałem się za tłumaczenie człowieka, który na pewno podobnych problemów mi nie sprawi (po raz już któryś link podpowiada bratnia dusza) - puszcza swoją pracę w świat tak jak ja, na pożytek ludziom. Tym samym potwierdza w praktyce wiedzę, którą się dzieli. "Kancelaria Boska" jak to mawiał Siergiej Daniłow (jego materiały też prawie zniknęły z mojego kanału - był taki jeden "wydawca", który zachował się podobnie jak Olga Waliajewa) sama ureguluje należności. Bardzo jestem ciekaw Waszej opinii- na razie 15 minut z ponad godzinnego nagrania. Dostępna jest cała książka w wersji wszelakiej (oczywiście po rosyjsku -od filmem na youtube podałem link do oryginału - komu się spodoba niech da "zwrotkę" energetyczną autorowi wciskając u niego łapkę w górę).


   3. Inny przyjaciel i w zasadzie współwydawca naszego kanału (bloga) podesłał link audycji nagranej przez Prometeja Wyzwolonego - warte uwagi, polecam:
https://youtu.be/lXCMv6V97yk

    4. Przewala się fala zdroworozsądkowych filmów na temat "kw". Dużo w tej sprawie publikuje kanał "Zdrowomyślenie".
Manipulacja- oni się z tym nawet nie kryją
Sowietow - bieg kury, której odrąbano głowę.
 Dr Gundarow o produkowanych w pośpiechu szczepionkach przeciwko nowemu wirusowi
   Pojawiły się ostre jak nóż filmy BaldTV. Wieści jak gwoździem w czoło (są i na zachodzie uczciwe głosy lekarzy ale podobno dużo mniej - tam tak zwaną służbą zdrowia zawiadują już wyłącznie ubezpieczalnie)).
Każdy ma szansę tego lata wyrobić sobie zdanie i podjąć odpowiednie działania bo jesienią na 100% czeka nas nawrót medialnej manipulacji. Wszystko to jest "testem na inteligencję" - wielki dziejowy egzamin dla ludzkości.
Dni "śfirusa" 4
Dni "śfirusa" 5
 
     Może tyle na ten moment - albo będę edytował niniejszy wpis, albo dopiszę nowości w komentarzach. 

p.s. Gwoli usprawiedliwienia spadku mojej aktywności w internecie:
Tu u nas na wsi też się trochę dzieje ale działamy według zasady "ciszej jedziesz - dalej będziesz". Zapowiadają się kolejni goście, jak dojrzeją pewne działania do prezentacji to na pewno dam znać (albo oni sami coś opublikują bo są to osoby znane w sieci) - wygląda na to, że wiele lat "pracy u podstaw" ma szansę wydać owoce.