wtorek, 14 lutego 2023

Na płaszczyźnie pozamaterialnej wszystko już się wydarzyło.

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=rh7N4LmlJCc

 Moi Drodzy, na poziomie energetycznym stara Ziemia już nie istnieje jednak ludzka świadomość potrzebuje trochę więcej czasu, aby poczuć tę rzeczywistość. Wszyscy, którzy wibrują już wyżej zauważają zmianę. Oni rozumieją, że Ziemia nie jest już taka jak kiedyś.

  Ma miejsce wielki dylemat w umysłach tych, którzy wciąż zakorzenieni są w trzecim wymiarze - dla nich chaos jest jedyną istniejącą rzeczywistością. Nie widzą nic oprócz tego chaosu.

  Beznadziejność, nienawiść, konkurencja, żądza władzy i manipulacja wciąż podsycają ich ego i pychę - oni nie mogą nawet dopuścić ewentualności zmian. 

  Oto dlaczego widzimy tak wielu ludzi szerzących beznadziejność, przygnębienie. Ci, którzy podążają naprzód ze swoją wyższą świadomością wyraźnie widzą, że nadchodzi coś nowego.

  Ci, którzy już nie mogą dokonywać Wniebowstąpienia będą musieli odejść, oni nie popadną w zapomnienie ale proces nauczania będzie długi w ramach światów o niskiej gęstości tak jak było na Ziemi do tej pory.

  Nic nie możecie dla nich uczynić, ale jest ogromny kontyngent duchów, które będą ich wspierać, pocieszać i zachęcać na początku podróży.

  Nawet jeśli wielu tego nie widzi to wszystko się dzieje -pamiętajcie, że wydarzenia najpierw zachodzą na dużo wyższych poziomach świadomości a dopiero potem docierają już do całej reszty.

   W chronologii nowej Ziemi wszystko już się wydarzyło. Kurz zaczyna osiadać i już  pewne realia zaczynają być widoczne.

  Pamiętajcie o tym, że najciemniejsza godzina jest tuż przed świtem. Żyjemy w ostatnich chwilach tej godziny - skupcie się na swoim wewnętrznym świetle, ponieważ ciemność jest nadal silna istnieje duże ryzyko potyczki.

 Ciemność zbliża się do końca.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę. https://www.youtube.com/watch?v=kaAu5BywqpE