niedziela, 11 grudnia 2022

Dzieją się niewidzialne rzeczy o których nie wiecie

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=gumT-sEgKhs

Kochani, zaczęło się dziać coś, o czym większość ludzi nie ma pojęcia. Czy nie poczuliście czegoś w ostatnim czasie?  Jest możliwe, że coś niewidocznego znajduje się wokół Was, może to właśnie to przeszkadza Wam zasnąć w nocy?  

 Wielu ludzi zaczyna zadawać ezoteryczne pytania dotyczące swojego życia i stare dusze młodych ludzi zaczynają się budzić i zadawać pytania: "kim jestem? dlaczego mi się wydaje, że byłem tu wcześniej? Dlaczego czuję, że mam mądrość?"

  Ilu z was rozumie, że Wasze wnuki mają Wam coś do powiedzenia? - możecie spojrzeć im w oczy i zrozumieć, że one pochodzą z grupy starych dusz, które przeżyły wiele żywotów.

   Niektórzy z was mają wnuki, które posiadają mistrzowskie umiejętności i Wy o tym wiecie już tylko ze samego sposobu patrzenia na Was i z tego co one mówią.

  One "lądują" na planecie, która ma więcej światła niż mieliśmy my i świadomość młodych zaczyna się szybko zmieniać, ich czynnik mądrości zaczyna pojawiać się znacznie wcześniej. 

 Wy musieliście osiągnąć wiek 26 lat zanim osiągnęliście dojrzałość a teraz taki poziom mają już 15-latkowie. Tym młodym ludziom, których dusze są bardzo stare jest coraz  trudniej z dorosłymi bo 15-latki zaczynają zadawać pytania: "czy to przypadek, że tu jestem? Co czuję? Dlaczego wszystko jest takie, jakie jest? Dlaczego jest tu tyle dysfunkcji? Dlaczego nie jest lepiej?" I zamiast iść do swojego pokoju ciągną takie tematy. Idą do swoich rówieśników i dyskutują: "co możemy z tym uczynić?"

   Dzieją się niewidzialne rzeczy, o których nie wiecie i które Was szokują i zadziwiają. Jest coś wokół Was co jest teraz niewidoczne ale Wy to czujecie choć nie możecie dokładnie określić, co to jest.

  Jesteście gotowi zanurzyć się w innym wymiarze. Ludzie stają się o wiele bardziej wielowymiarowi niż kiedykolwiek i niektórzy czują się teraz niezbyt komfortowo. 

   Tak naprawdę czujecie, że istnieje coś więcej i nie ma znaczenia czy jesteście młodzi czy starzyjesteście na progu tego i czujecie tę życzliwość - a jeśli to Wasza wyższa Dusza?  Czy jesteście gotowi na spotkanie z resztą Waszych części?

  Ludzie są zmęczeni tak długim przebywaniem w trójwymiarowym trybie przetrwania - trwało to tak długo, że wszystkie Wasze myśli zaczynają się od strachu, zmartwienia i trwogi. Są to wszystkie pozostałe części Was, które zobaczycie - to zaczyna się dziać, zaczynacie się spotykać z innymi częściami Was samych.

 Tam jest ktoś, kto weźmie Was za rękę i poprowadzi poprzez bezpieczne miejsca - i to będziecie Wy. Wasza dusza zawsze była poczęta jako część Boga - jak wyciągnięta do was ręka, Wy tylko macie ją przyjąć.

  To nie jest tajemniczy Anioł - to pozostała część ciebie, mądra i miłosierna część Was samych. To jest nowa świadomość i stare dusze otrzymują ją jako pierwsze, ci którzy często słuchają tych przesłań.

 Czy nie czujecie tego? Istnieje coś kuszącego, co mówi, że ma miejsce transformacja. To jest po prostu wolny wybór - to nie jest zobowiązanie, to nie jest nakaz: "masz to wykonać tak i tak", to nie jest system nagrody i kary - to wolny wybór i tak się dzieje, ponieważ jesteście gotowi.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=amkRuOfQ2dw


 

Rozmowa na youtube - kobieta "samodzielna".

 Ciekawa wymiana zdań, słuchaczka kanału sprowokowała mnie do rozmowy a z doświadczenia (niestety) wiem, że takie rozmowy często giną bo inicjator usuwa swój pierwszy wpis i całe "wypracowanie" rozmówcy (czyli w tym wypadku moje) leci w niebyt. Bardzo tego nie lubię bo wkładam serce w swoje odpowiedzi a zazwyczaj takie zapiski są pożyteczne dla osób trzecich (najczęściej jedna z e stron rozmowy zaślepiona emocjami nie jest w stanie ujrzeć tego co stara się przedstawić interlokutor). Rozemocjonowany uczestnik (zazwyczaj następnego dnia) usuwa swoje wpisy bo bardziej zależy mu na tworzeniu wyobrażeń o sobie niż o ujrzeniu siebie naprawdę. Ciekaw jestem jak będzie tym razem - przewidując przyszłe zdarzenia sporządzam kopię. 

  Prawdopodobnie nagram jakiś komentarz (niekoniecznie będzie on dotyczył ściśle tej sytuacji ale ogólnie problemu społecznego jaki obecnie mamy).

 Rzecz się działa pod filmem KOBIETA NIEWOLNICA


 @idadymowska9692

Nigdy nie miałam szefa to ja byłam szefową zatem Czyje są moje dzieci? 

 @michalxl600

a wzięły się na świecie z siusiania pod wiatr? :))) czy ktoś ma "współudział" w tych poczęciach? 
 
 @idadymowska9692
 @michalxl600  próbowałam jedynie wstrząsnąć paradygmatem patriarchalnym który mówi że kobieta zawsze mu ma szefa
 
 @michalxl600
 @idadymowska9692  nie zabronię, możesz też próbować głową w betonową ścianę - powodzenia.
 
 
 @idadymowska9692
 @michalxl600  Jędrzej Twoja odpowiedź jest nie tylko niezrozumiała dla mnie jest również niegrzeczna Ja również życzę powodzenia z całego serca ciepłego i kobiecego czego nie dostrzegłeś Pozdrawiam
 
 @michalxl600
 
@michalxl600
 @idadymowska9692  Ida - "zagadnęła" mnie Twoja męska cząstka więc odpowiedziałem po męsku. Ty w odpowiedzi strzelasz focha i nagle powołujesz się na swój żeński pierwiastek ("jesteś niegrzeczny dla kobiety"). Uodporniłem się już wystarczająco na takie manipulacje - zdecyduj się kim chcesz być, a potem możemy rozmawiać. Jeśli się film nie podoba to po prostu nie oglądaj! Po co było zaczynać tę rozmowę? Przyjmij do wiadomości, że nie wszyscy idą taką drogą jak Ty wybrałaś i koniec - ale nie, włączyło się jakieś "misjonarstwo" i poczucie wyższości. Również zdrowia życzę. 
 
 
 @michalxl600
 
@michalxl600
 @idadymowska9692  ech - jak to Twoje ego wierzga :) projekcja moja droga Siostro jest wtedy, gdyby Twoja wypowiedź wzbudzała we mnie jakiejkolwiek emocje a tak nie jest. Moja rola w tej rozmowie jest zupełnie inna.
 
 @idadymowska9692
 @michalxl600  mogę powiedzieć Jedynie wzajemnie Pilnuj swojego ego Jeśli uznałeś że kobieta która prowadzi własną firmę a tylko tak pracowałam przez ostatnie 40 lat nie może robić tego żeńską energią To jest to projekcja tak odbierasz kobiety które funkcjonują samodzielnie we wszechświecie jako męskie A to nie jest prawda bracie zbliża się świat w którym to kobiety będą kreować i oby jak najszybciej i nie traktuje cię z góry Ty to robisz. Ja jedynie zadałam pytanie w odniesieniu do filmu który tłumaczyłeś: Jeśli kobieta nie ma szefa a sama jest szefową to Czyje są dzieci bowiem autor którego tłumaczyłeś twierdzi że kobieta która pracuje rodzi dzieci szefa A jeśli szefa nie ma to co? Nie odpowiedziałeś wprost ani razu Zwróć uwagę na swoje odpowiedzi i zastanów się nad swoim ego. Dobrej nocy bracie.
 
 @michalxl600
 
@michalxl600
 @idadymowska9692  Dziewczyno - wpadłaś jak Filip z konopi nie zaznajomiwszy się z moimi poglądami (a masz je jak na dłoni, bo publikuję blog od 10 lat). Jest tam mowa również o kobietach prowadzących własną firmę, a także o jakże subtelnych relacjach Żeńskości i Męskości. NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK SAMODZIELNA PRACA KOBIETY - nie nabierzesz mnie na te dyrdymały. :) Żyjesz w systemie i Twoje istnienie jest zależne od całej społeczności - nie wiem jeszcze co to za firma (a ma to znaczenie w całokształcie i kontekście naszej rozmowy - niektóre działalności da się prowadzić żeńską energią, ALE TEŻ WYMAGAJĄ ONE WSPARCIA Z ZEWNĄTRZ). ŻEŃSKOŚĆ (celowo nie piszę kobieta, ja też posiadam cząstkę żeńską) ZAWSZE JEST ZALEŻNA - rozmawiasz z dzieckiem przedsiębiorczej matki z ambicjami (choć u mnie na szczęście był Ojciec z dużym sercem i równoważył te jej zapędy, ale przedwcześnie zmarł z tegoż powodu). Jeśli kobieta jest przedsiębiorcza to znaczy, że rozwinęła swój potencjał Yang (powszechne i promowane dziś przez Matrix) a siłą rzeczy ucierpi na tym jej żeński pierwiastek, bo każdy mechanik wie (a nasze ciała to mechanizm), że jeśli coś jest uniwersalne to zazwyczaj jest do niczego. Ledwie zaczynam te zagadnienia i istnieje ogromne niebezpieczeństwo, że taki pospieszny wpis wykonany nocą jeszcze bardziej wprowadzi nieporozumienie. Dajesz mi Siostro nieproszone rady ("pilnuj swojego ego" a to jest już przekroczenie granic, bo nie prosiłem o to). Może jeszcze na koniec moja odpowiedź na zarzut, że (jakoby) nie odpowiedziałem na pytanie - Ty nie odpowiedziałaś (choć pytanie retoryczne) czy Twoje dzieci pojawiły się przez niepokalane poczęcie. Przecież moje pytanie było odpowiedzią. Jeśli faktycznie nie jest to zaczepka, lecz szczera chęć zdobycia jakiejkolwiek wiedzy to polecam 2 części wykładu pani Kurowskiej jakie niedawno opublikowałem z dźwiękiem - myślę, że co najmniej część odpowiedzi znajdziesz w tych nagraniach, powodzenia https://www.youtube.com/watch?v=p3DPeCGHS6M i druga część https://www.youtube.com/watch?v=2A3uYA89ryI
 
 @michalxl600
 @idadymowska9692  Jeszcze coś: dawno temu David Icke powiedział na wstępie pewnej swojej przemowy: "PO PIERWSZE SPRAWDŹ DO JAKIEGO NARODU NALEŻYSZ". jesteś na portalu Słowiańskim, u nas jest właśnie tak (i nie jest to żadna "dominacja patriarchatu" jak od wieków kłamią społeczne pasożyty). Są narody gdzie układy rodzinne są inne - wyraźnie to widzę, być może takie są Twoje korzenie i taka życiowa droga. Nie upoważnia to Ciebie do DYSKRYMINACJI i opowieści, że Twoja droga życiowa jest lepsza. To która z tych dróg przetrwa próbę czasu zadecyduje sama Natura i Mateńka Ziemia, ona wybierze, które ze swoich ludzkich dzieci będzie pieścić a które pójdą na wygnanie. Reaguję (zgodzę się) dość ostro na te przejawy feministycznego bełkotu jaki tu zaserwowałaś, bo zwyczajnie mi się "przelewa" ALE PRZEDE WSZYSTKIM MAM TO SPRAKTYKOWANE ŻYCIOWO BO ZARÓWNO DOM RODZINNY JAK I MOJE PÓŹNIEJSZE MAŻEŃSTWO. Zdrowia życzę raz jeszcze.
 
 @idadymowska9692
 @michalxl600  twoje pytanie nie było odpowiedzią, Nie dałeś mi żadnej odpowiedzi dałeś mi wyłącznie swoje oceny jeśli to jest słowiańskie według ciebie to niech tak pozostanie– ja już wiem co chciałam wiedzieć i już nie oczekuję nie oczekuję od ciebie odpowiedzi
 
 @idadymowska9692
 @michalxl600  nie uzyskałam od Ciebie odpowiedzi uzyskałam od ciebie oceny i opinie na mój temat– Niemniej jednak wiem co chciałam wiedzieć Zatem dziękuję za dalszą dyskusję
 
 @michalxl600
 
@michalxl600
 @idadymowska9692  czyli jednak zwykła zaczepka - mam więc kolejną lekcję. Dziękuję.
 
 @idadymowska9692
 @michalxl600  słuchaj obrażasz mnie w każdym komentarzu i kiedy proszę żebyś zakończył dyskusję ze mną to twierdzisz że to zwykła zaczepka, Bardzo mi przykro że człowiek którego uznawałam za człowieka porządnego okazał się tak mały.