piątek, 4 listopada 2022

Istniejący plan dla ludzkości naprawi błędy ostatnich czasów

 oryginał rosyjskojęzyczny jest tu https://www.youtube.com/watch?v=SkIm2MumA-A

 Kochani, ponieważ działają wolna wola oraz karma to niektóre dusze będą miały zupełnie inne doświadczenie niż inne. W grę tutaj wchodzi życiowy plan duszy, dlatego też nie jesteście w stanie powiedzieć na pewno jak wszystko się potoczy. 

 Jednak w skali ludzkości jako całości będzie to dotyczyć wszystkich w taki czy inny sposób - przewidziane jest wiele zmian, które w ostatecznym rozrachunku przyniosą korzyści dla wszystkich. 

  W tej chwili może na to nie wyglądać ale z czasem zobaczycie jak powstaje nowe społeczeństwo, które przyczynia się do większej równości. Zbyt długo grupa uprzywilejowanych osób wykorzystywała swoją pozycję i bogactwo, próbując tworzyć system, który będzie podporządkowywał sobie wszystkich. 

  Ich ostatnia próba się nie powiodła i chociaż tworzenie sprawiedliwego społeczeństwa zajmie trochę czasu, to intencja ta istnieje i zostanie ukoronowana sukcesem. 

  Istniejący plan dla ludzkości w ostatecznym rozrachunku naprawi niedawno popełnione błędy i obiecuje satysfakcjonujące życie. To nie może się zdarzyć w ciągu jednej nocy, ale konstrukcja jest już stworzona i zobaczycie znaki wspomnianych zmian. 

 Zbyt długo nas powstrzymywano i nie pozwalano nam się rozwijać aby poprawić jakość życia.  Siły mroku celowo ustawiały przeszkody i stwarzały tarcia między narodami które czasami prowadziły do wojen. Czy możecie sobie wyobrazić szkody, które oni wyrządzają? 

 Sytuacja się zmienia, ale dajcie jej czas bo wieki wojen i zniszczenia nie mogą być naprawione na pstryknięcie palcami. Stare nawyki nie zmienią się z dnia na dzień, wiele zależy od tego jak szybko będziemy w stanie zaakceptować wzajemne różnice  i jednoczyć się jako ludzkość. 

  Jesteście Światłem pośród chaosu, które podniesie ludzi i przyniesie pokój dla wszystkich. Dla ludzi z niższymi wibracjami, nie będzie miejsca w takiej przyszłości - oni będą mieli własną drogę, która da im kolejną szansę wzniesienia się dzięki zrozumieniu jak powinno wyglądać harmonijne życie. 

  Istoty światła, które obserwują Wasze życie nigdy nie przestają Was kochać i zawsze są gotowe do pomocy, kiedy tylko je wezwiecie. Jest wielu niewidzialnych pomocników którzy pomagają Wam podążać zgodnie z Waszym życiowym planem.

 Wielu z Was już osiągnęło poziom ewolucji, który pozwala Wam wznosić się wraz ze wzrostem wibracji. To prawdopodobnie pocieszające gdy się dowiecie, że nie będziecie musieli prowadzić przyszłych żywotów w niższych wibracjach. 

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą.

 czytanka po polsku https://youtu.be/fvGy4TFSy9QLudzie się boją, biedne zawiedzione dusze

oryginał rosyjskojęzyczny tu https://www.youtube.com/watch?v=l18HJ8RZ3YA

 Kochani, w tych czasach przyspieszonych przekształceń i zmian ludzkość uformowała się w dwie osobliwe grupy. W pierwszej są ci, którzy wierzą w przyszłość i szukają wszelkich możliwych sposobów uczynienia świata lepszym dla siebie i dla innych.

 Ich własne pole energetyczne wypływając na zewnątrz emanuje na wszystko i wszystkich wokół w pozytywny sposób. U tych dusz, których oczy i serca dążą do lepszej przyszłości - marzenia spełniają się szybciej, zdolności intuicyjne stają się silniejsze i bardziej precyzyjne i dusze te szybko zdobywają umiejętność komunikowania się z nauczycielami w wyższych sferach.

  Strach jest dominującą emocją w tej drugiej bardziej dominującej grupie, która utknęła w wirze negatywności, w strukturze przekonań masowej świadomości. Strach przed przyszłością, strach przed deficytem, przed rządem, korporacjami, przed przekonaniami religijnymi, a nawet strach przed gniewem Bożym - niechęć i strach wobec tych którzy myślą i działają w inny sposób, a przede wszystkim strach przed zmianą. 

 Ludzie się boją i dlatego krytykują, oceniają i atakują gniewnie, tworząc w ten sposób jeszcze silniejszy myślokształt (egregor) negatywności i lęku wokół siebie. Te biedne, rozczarowane Dusze tworzą wokół siebie i swoich bliskich coraz silniejszy i stale się rozwijający wir negatywności w ten sposób przyciągając do siebie to czego się najbardziej boją

  Pewnego dnia oni też skierują swoje spojrzenie do swojego serca i odpowiedzą na szept Ducha, kiedy skierują się do wewnątrz, aby uspokoić się i posłuchać Duszy. 

  Jednakże cykl kosmiczny szybko się zmienia a Ziemia porusza się w kierunku nowej pozycji w galaktyce, niezależnie od tego kto jest gotów odrodzić się wraz z nią, a kto nie.

  To jest to miejsce do którego teraz przechodzicie. To Wasza wielka szansa OTRZYMANIA SWOJEGO ŚWIATŁA I PODZIELENIA SIĘ SWOJĄ WIZJA. Przygotujcie się na to aby  Esencja Życia wnikała w Was i płynęła przez Was. Korzystajcie tego, co dla Was niezbędne, a reszta niech przepływa ku tym, którzy będą gotowi i otwarci na transformację w nowy rodzaj Istnienia. W ten sposób stajecie się istotami niosącymi światło. 

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą.

 polskojęzyczna czytanka jest tu https://www.youtube.com/watch?v=HCAQQalkikI