sobota, 17 grudnia 2022

Wkrótce zobaczymy inne wydarzenia

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=wjl7I-EXq48

Kochani, cały ten chaos i strach, korupcja i kontrola, którą teraz widzimy są manifestacją rozpadającej się zasłony. Możemy być nadal przywiązani do tej zasłony co jeszcze bardziej skomplikuje nasze sprawy albo porzucić to i wejść w nowy paradygmat pokoju, dobrobytu i miłości dla wszystkich.

  Energie już dojrzały do tego aby wykonać ten jakościowy przeskok, już obserwujemy  przebłyski tego i ujrzymy jeszcze inne wydarzenia. Nowe wynalazki, technologie i odkrycia będą jednoczyć, budzić i inspirować przynosząc uzdrowienie ludzkości na naszej planecie sposobami, które wcześniej były tylko w dziełach science fiction.

   Zmiany w sposobie działania ludzkich struktur w najbliższej przyszłości  doprowadzą do zmian w tak dużym stopniu, że ​​będą one nie do poznania.

  Będą się one opierać się na zasadach uczciwości i przejrzystości i będą przydatne (pożyteczne) dla wszystkich ludzi. Wszystko inne po prostu nie może mieć kontynuacji w miarę naszego podążania naprzód.

  Energia znacznie przewyższająca jakąkolwiek ze starych form opartych na separacji będzie podążać na czele zachodzących światowych zmian. Ta energia znajduje się w każdej komórce, ona jest w każdej żywej istocie we wszechświecie - tą energią jest miłość.

  Bądźcie otwarci i gotowi aby umocnić (umocować) ten nowy świat, który jednakowo kocha i wspiera każdą żywą istotę. Niech świat miłości i miłosierdzie stanie się domyślnym ustawieniem w Waszym sercu - aby wszelkie wybory jakich dokonujemy pochodziły z tej przestrzeni.

  Niech nasza piękna Planeta i wszyscy jej mieszkańcy powrócą do swojego pierwotnego stanu zdrowia i dobrobytu, aby niebo mogło w pełni zagościć we wszystkich naszych obecnych realiach.

  To lub coś dużo więcej jest teraz dostępne dla nas wszystkich i tak właśnie jest.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

  https://www.youtube.com/watch?v=2RR5g0CHyhk