piątek, 28 stycznia 2022

Energia kobiety jest siłą napędową sukcesu mężczyzny

 Żywe serce  

 Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego miłość jednej kobiety czyni mężczyznę silnym i odnoszącym sukcesy? A obok jakiś inny siedzi w długach i nie może się z nich wydostać? 

 Odpowiedź jest prosta. Chodzi o energię kobiety i o jej lojalność (wierność) wobec mężczyzny. 

  * 

  Mężczyzna to taka istota, która w przeciwieństwie do kobiety nie jest zdolna do czerpania energii z kosmosu (eteru). Od 14 roku życia on płynnie przechodzi do poszukiwania tej właśnie energii. Może ją uzyskać tylko poprzez kobietę. Bez energii po prostu uschnie. A u kobiety wszystko układa się (zestrojone jest) odwrotnie: ona ma tę energię, którą czerpie z kosmosu w nadmiarze i trzeba ją gdzieś wysłać. Normalny wypływ energii następuje tylko przez zwrócenie jej do mężczyzny. Pewnie widziałeś, że kiedy kobieta nie ma komu dać swojej energii, staje się nerwowa, rozdrażniona… ponieważ jej energia się przelewa. Nienormalny odpływ ma miejsce wtedy, gdy ta sama kobieta, przepełniona energią, nagle zostaje szefową jakiejś firmy lub otwiera własną firmę. Jej energia zaczyna płynąć tam, do tej firmy. Mężczyzna, ( jeśli ona go ma) będąc w takiej sytuacji, zaczyna szukać energii na boku gdyż ta właśnie kobieta, o której mówimy, nie oddaje mu głównej części swojej energii.

  Mężczyzna jest zasobem, a kobieta energią do czerpania z tego zasobu. Jak silnik samochodowy (mężczyzna) i benzyna (kobieta). Nic więcej nie jest potrzebne, wystarczy wlać w niego tę energię, uruchomić „silnik” a on uczyni dla ciebie wszystko - nawet dostaniesz księżyc z nieba. 

 Kobieta, która skarży się mężowi na brak pieniędzy, musi zrozumieć, że nie chodzi o niego, ale o nią. To kamień wrzucony do jej ogródka. Przy obecności jej energii, on może nie tylko kupić jej nowe futro, ale rzucić do stóp cały świat! Aby to uczynić, potrzebujesz tylko czegoś, z czego to zbudujesz - energii! Nie da się zbudować domu bez materiałów budowlanych. 

 Cykl jest oczywisty: kobieta karmi mężczyznę swoją energią, a on oddaje ją w materialnym ekwiwalencie: w postaci prezentów, pieniędzy, nieruchomości i tak dalej. „Ale Pietrowowie mają nowy samochód!” - mówi żona do męża, nie myśląc, że ta właśnie żona Pietrowa inspiruje męża (daje mu natchnienie) swoją energią i on kupuje nowy samochód. Zauważ: dzieje się to bez ciągłego "suszenia mu głowy", że potrzebujesz tego i tamtego, ale po prostu oddaj mu swoją nadwyżkę, która wystarczy na nowy samochód i mieszkanie oraz podróż z innymi dobrami materialnymi.

 Obieg pieniądza działa tylko w ten sposób i nic więcej! Mężczyzna może pracować na trzech etatach, szukać „lepiej płatnej pracy” i mogą wystąpić opóźnienia w wypłatach itp., wszystko może nie doprowadzić do oczekiwanego finału – do zdobycia większej kwoty pieniędzy tylko dlatego, że w pobliżu nie ma kobiety, która by go nakarmiła. 

 Nie zakładaj, że poślubiając oligarchę (bogacza), natychmiast staniesz się bogata. Bez niezbędnej energii, której potrzebuje, może on w każdej chwili zbankrutować lub, zdając sobie sprawę, że jesteś bezużyteczna, znajdzie inne „źródło”.  Zabezpieczenie finansowe w rodzinie to zasługa kobiety. Zasada działania jest taka: im bardziej zadowolona jest kobieta, tym więcej energii oddaje swojemu mężczyźnie. Mężczyzna następnie zamienia je w pieniądze i niesie je tej, która go nakarmiła. 

 To wszystko ma swoją drugą stronę: jeśli mężczyzna związał się z niewłaściwą kobietą. Są kobiety, które czerpią energię z mężczyzny, a on odnosi mniejsze sukcesy. Działa to, gdy kobieta nie szanuje swojego mężczyzny, gdy w myślach uważa go za przeciętniaka, głupca itp. Ona niejako pisze te słowa na jego czole niewidzialnym atramentem i wszyscy wokół nich nieświadomie „czytają” je i zaczynają traktować go w ten sam sposób.Jeśli kobieta uważa swojego mężczyznę za najlepszego, że ma szczęście, dobrze, sukces itp. to tak samo i ludzie wokół niego będą postrzegać go w społeczeństwie. 

 Druga wersja kobiety, która czerpie energię, jest konsumentką w innym sensie. Kiedy kobieta potrzebuje tylko pieniędzy od mężczyzny i tyle. Od pierwszych minut jest nastawiona na to, aby zarzucił ją prezentami, a ona z kolei nie jest gotowa mu niczego dać. W przeciwieństwie do żon, te panie nie kładą tak zwanego fundamentu dobrego samopoczucia, ale wyłącznie „ spijają śmietankę”. Mężczyzna jest potrzebny tylko wtedy, gdy ma pieniądze w kieszeni. Takie zachowanie wyciska z mężczyzny wszystkie soki - nie ma mowy o karmieniu go energią.

  Trzeci typ żeńskiego „wampira” to kobieta z bytami energetycznymi w aurze. Cała energia przekazywana poprzez kontakty łóżkowe (jest to jeden z najpotężniejszych rodzajów transferu energii), która została nagromadzona w mężczyźnie od innych kobiet (kobiet, które się z nim dzieliły) przechodzi przez tę kobietę, jak przez odkurzacz, ale nie trafia do jej lecz do tychże istot... energia przez nią przelatuje jak przez rurociąg. A potem energia płynie od bytów astralnych do tego, który dostarczył jej taki program. 

 To takich można przypisać frywolne kobiety, prostytutki. Przepuszczają one przez siebie wiele różnej energii. Ich aura jest zdefiniowana wieloma różnymi kanałami od byłych partnerów i aura ta jest zwykle koloru czarnego. Seks z takimi kobietami jest równoznaczny z kąpielą w szambie. Po tym seksie mężczyzna będzie się bardzo długo oczyszczał z tych połączeń / kanałów z tymi mężczyznami, którzy przez nią przechodzili. Otrzyma od nich tzw. „zwroty”. Potem długo będzie się dziwił, dlaczego życie zaczęło gwałtownie się rozpadać.

  W tym miejscu dyskusji chciałbym podkreślić, że ten sam schemat sprawdza się nie tylko w przypadku prostytutek, ale także "rozrywkowych" mężczyzn, którzy "nie przepuszczą ani jednej spódnicy". Kobieta, która trafiła do jego łóżka również będzie zaskoczona tym, że pogorszyło jej się życie.

  Główne sposoby przekazywania energii mężczyźnie:  

 1. Gapienie (wpatrywanie się w) na kobietę. Dlatego ważne jest, aby zakrywać gołe miejsca (zwłaszcza brzuch, ramiona, plecy i oczywiście genitalia) - rozpuszczone włosy bo podczas typowego wpatrywania się w nagie ciało i rozpuszczonych włosach mężczyzna zaczyna energicznie wysysać kobietę. Kobieta mocno roznegliżowana na ulicy, dostrzega otaczające spojrzenia mężczyzn, ale wraca do domu w takim stanie, jakby właśnie z kimś spała. Jest to zastępcza forma transferu energii. Kobieta nie uzyska niczego z takiego przekazu a niem,al brak jej energii,  którą mogłaby przekazać swojemu mężczyźnie. Czy zauważyliście, że kobiety ubrane w jasne, długie suknie otrzymują już nie spojrzenia pełne pożądania, ale spojrzenia podziwu (zachwytu)? A to dlatego, że półnagie dziewczyny już się opatrzyły, a dziewczyna w długiej spódnicy nagromadziła w sobie mnóstwo energii i tym samym każdy mężczyzna chce tę kolosalną ilość energii wziąć dla siebie. Tutaj każda decyduje o sobie sama: albo wylać swoją energię jak z wiadra na wszystkich jak leci, albo zakryć swoje ciało, gromadząc energię i oddając ją ukochanemu, który z maksymalną skutecznością przywróci ją do niej w postaci elementów materialnych. 

 2. Porozmawiaj z kobietą. Jeśli jest sympatia ze strony kobiety dla swojego oponenta, to w pewnym momencie energia zaczyna płynąć od kobiety do tego mężczyzny. 

 3. Będąc blisko (dlatego jeśli nie chcesz dzielić się energią, to delikatnie cofnij się, aby nie wpuścić obcego do swojej osobistej przestrzeni). 

 4. Dotknięcie się. Wielu nie docenia mocy dotyku. Dlatego wiele kobiet często cierpi, ponieważ ich mężczyźni stali się szorstcy i nie poświęcają im należytej uwagi, nie przytulają ich itp. Mężczyzna musi zrozumieć, że dla kobiety nie jest to tylko dotyk czy jakaś pieszczota, ale wymiana energii, którą musi wylać dla własnego zdrowia i sukcesu tegoż mężczyzny. 

 5. Troszczenie się (opiekowanie). Na przykład: 

       - Gotowanie. Zapewne zauważyłeś, że z tych samych produktów różne kobiety mogą uzyskać potrawy różniące się w smaku a to dlatego, że w czasie gotowania człowiek wkłada w nie swoją duszę (tak to ujmijmy). Gotując w złym nastroju, gotujesz truciznę! Dlatego w tym nastroju nie zbliżaj się nawet do kuchni. Panowie, pomyślcie tylko, w jakim nastroju musicie wysyłać żonę do kuchni. W dobrym nastroju kobieta ugotuje takie jedzenie, że to jedzenie postawi na nogi nawet najbardziej chorą osobę, ale w złym humorze jest odwrotnie… 

 - prasowanie koszul/innych rzeczy męża, dzieci. Pamiętacie, w starożytności tylko jego kobieta mogła dotknąć zbroi mężczyzny i tylko ona mogła ją wyczyścić. Działa jako obrona (ochrona). Myślę, że analogia jest jasna. 

 6. Pieszczoty i stosunki seksualne. Cóż, w tej części wydaje mi się, że po przeczytaniu tego artykułu wszystko powinno być jasne. Jedno, co powiem, to to, że wszystkie poprzednie metody po prostu bledną przy przepływie energii poprzez kanały seksualne. Wszystko inne jest oczywiście dobre, ale bez stosunków seksualnych mężczyzna po prostu nie może zarobić wystarczająco dużo. Jeśli mężczyzna wysycha bez energii, to kobieta musi ją koniecznie "wychlusnąć", ona jest jak ocean przepełniony tą energią. Podczas seksu następuje wymiana między polami energetycznymi ludzi. Po nim, jeśli ci dwoje rozchodzą się gdzieś do własnych zadań, energia kobiety nadal go karmi. Mówiąc obrazowo, powstaje pewien kod, który istnieje na tej energii, który zmienia się, gdy mężczyzna/kobieta zmienia partnerów. Stąd bierze się prawdziwa definicja słowa „zdrada”. Znając te informacje, możesz harmonijnie budować swoje życie i życie swojej rodziny. Ten, kto jest właścicielem informacji, jest właścicielem świata. 

  * 

 Dlatego, drodzy mężczyźni, zwróćcie uwagę na to miłość której kobiety przyniosła wam sukces i dobrobyt? Ta właśnie kobieta jest źródłem Twojego rozwoju i dobrego samopoczucia, źródłem twojego dobrobytu i dobrego życia. 

  A wy, drogie kobiety, myślcie. Jeśli zainwestowałaś (włożyłaś) całą swoją miłość w mężczyznę, oddałaś mu całą swoją energię, a on daje prezenty innej – czy oddałaś się właściwemu mężczyźnie?

 źródło tłumaczenia https://stihi.ru/2019/02/10/4369