wtorek, 16 maja 2023

Przygotujcie się, cel końcowy jest ustalony

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=iU94TyqxRXY

kochani, jeśli chcecie zrozumieć swoje istnienie - swoje życie to musicie pójść dalej i głębiej niż możecie postrzegać oczami i czuć za pomocą 5 zmysłów.

  Tysiącletnie zwyczaje, religie, ignorancja i lęki stworzyły człowieka i niszczą go. Przestrzeń jest ponadczasowa, ale ona jest też ponadczasowa wewnątrz was.

  Jesteście istotami materialnymi ale także istotami energetycznymi o nieskończonej mocy, która w Was mieszka. Z powodu tych lęków ludzie utknęli nie mając odwagi żyć, ponieważ nas nauczono, że takie powinno być życie.

  Wszystko cały czas jest w ruchu - rozwijacie się wznosząc na nowe częstotliwości wibracyjne, ku innym realiom życia, innym wyobrażeniom o sobie.

  Jesteście energią Światła, która przybrała postać człowieka. W naszym świecie części ciemne i jasne są niezrównoważone ale niedługo ta równowaga nastąpi. 

Ciemna część świata zostanie uwolniona - cel ludzkości nie polega na tym aby być nieszczęśliwymi, aby tkwić w niewoli materii.

  Jej celem jest doświadczanie życia na tym świecie i przyswojenie sobie (zasymilowanie) jego kwintesencji.

 To oczywiste, że w obecnej cywilizacji cierpienie, strach, zniszczenie i lekceważenie jest prawem. I kiedy część ludzkości naprawdę tego zechce to wszystko się zmieni.

 A więc przygotujcie się ponieważ ostateczny cel tego niezwykłego planu dla planety Ziemia jest wytyczony.

  W dużo wyższym wymiarze będziecie mieli zdolności odpowiadające tym wibracjom. Czasami się męczycie - macie słabą integrację i zrozumienie tego co jest wewnątrz Was.

Nie możecie w pełni zintegrować nowych kodów i wszystkiego tego co może Was uczynić tymi, kim staniecie się jutro.

  Jesteśmy w tej części czasów ostatecznych gdzie wszyscy muszą znaleźć prawdziwą Wolność - wolność jest czymś cennym wewnątrz Was co możecie rozwijać i co kieruje Was na znacznie wyższy poziom świadomości.

  Wolność jest stanem istnienia, który pozwala poznać siebie i nie być pod wpływem czegoś lub kogoś.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą.

https://www.youtube.com/watch?v=7VU_WstJjwY