piątek, 21 kwietnia 2023

Prawdziwe przedstawienie dopiero się zacznie

oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=FNB_P4-3juc

Moi drodzy, ludzkość pisze ostatni rozdział w świecie prób (doświadczeń/sprawdzianów). Wszyscy otrzymali swoje lekcje, jakkolwiek doznane emocje są wyjątkowe.

  W świecie trzeciego wymiaru nie ma absolutnej Prawdy -  nie ma jej w żadnej sytuacji, ale we wszystkim istnieje jej cząstka i każdy czuje i rozumie zgodnie z aktualną częstotliwością swojej świadomości.

  Minęło dużo czasu odkąd postanowiliśmy doświadczyć trójwymiarowej rzeczywistości - wielka księga życia jest gotowa, każdej stronie tej księgi odpowiada jedno wcielenie i nie pamiętacie, co zostało napisane na poprzednich stronach.

  To tajemnica księgi życia, w której są też puste strony i Wy będziecie autorami opowieści, która zostanie napisana.

  W tej chwili jesteśmy na końcu cyklu sprawdzianów na  trójwymiarowej Ziemi w tych czasach planetarnego przejścia.

  Ziemia się wznosi a nowa ludzkość ją odziedziczy - to ci, którzy nauczyli się wcielać w życie oferowane tutaj nauki, ludzie cisi i czystego serca, gotowi wykonać kolejny krok na drabinie życia.

  Jesteśmy kimś więcej niż możecie sobie wyobrazić, nie jesteście ograniczeni jak to czujecie - jesteście wolną świadomością, Boskimi istotami, dziećmi źródła, stwórcami wszystkich rzeczy.

  Na końcu tej przechadzki wykonacie krok, który zabierze Was do nowej szkoły, do nowej krainy, do nowego czasu.

  Wyczyśćcie wszystko i przenieście swoje rzeczy - rozgośćcie się ze swoimi rzeczami, ponieważ prawdziwe przedstawienie dopiero się zacznie.

   Przygotujcie swoje serca - emocje będą niesamowite. Wasza historia na tej planecie zostanie zapamiętana tak, jak została napisana - na każdej stronie waszej księgi życia.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę. 💐

 https://www.youtube.com/watch?v=opEtkr522DM