poniedziałek, 28 sierpnia 2017

Narodziny prawdziwe -wpis 2017

Temat poruszany wielokrotnie w naszej wirtualnej kawiarence. Wiele razy polecałem film Eleny Lonetti "Birth as we know it". Polska wersja językowa była jakiś czas temu rozpowszechniana przez towarzystwo "Shantala". Widzę, że w sieci jest całość filmu z dubbingiem rosyjskim. Pomyślałem, że przecież czas najwyższy opublikować to w wersji polskiej (napisy). Postaram się w najbliższym czasie to uczynić. Na najstarszym kanale (bardziej znanym) wreszcie odblokowano mi możliwość przesyłania filmów dłuższych niż  15 minut więc tam zamieszczam dzisiejsza rozmowę dwóch Kobiet nowej epoki.

   Film dzisiejszy jak i inne podobne wprowadził mnie w stan zachwytu (zawsze tak się wzruszam oglądając fragmenty filmu Eleny Lonettii -nie mogę wyłączyć a w oczach łzy radości) i nie mogę się powstrzymać aby już, już się tym dzisiejszym znaleziskiem z Wami podzielić. Brakuje ostatnich 3 minut tłumaczenia bo muszę iść do swoich gospodarskich zadań ale przecież " ... nie jest światło by pod korcem stało, ani sól Ziemi do przypraw kuchennych ...."  więc puszczam w świat bez małego dokończenia - uzupełnię może jeszcze dziś.
Wczoraj padało a ja trafiłem ten niesamowity - pełen niezwykłej mocy i energii wywiad więc siadłem i tłumaczyłem ile dam radę. Przed chwilą dopisałem kilka minut.

GORĄCO POLECAM!!!

edycja 21 września:
Joanna Amelia w komentarzach poniżej podała bardzo wartościowy link- dodaję więc w treści głównej: http://dwiecorki.blogspot.com/2015/04/matka-natura-rodzi-w-domu.html

edycja 25 września -kolejny ważny temat.