środa, 18 stycznia 2017

Święte choroby.

W poprzednim dziale - pod poprzednią publikacją niespodzianie pojawiła nam się inspirująca rozmowa i dyskusja na temat praw karmy:
https://michalxl600.blogspot.com/2017/01/pozbadz-sie-ego-nie-oceniaj.html

  Jak to zwykle u nas się zdarza wyższe siły od razu zsyłają kolejną podpowiedź i rozwinięcie poruszanych tam przez kilka osób zagadnień.
  Mam radość zaprezentować kolejne tłumaczenie wykładu z kanału Lory Szeremietiew. Dla mnie osobiście -mimo, że temat niby od lat znany- znów jakiś klocek puzzle do osobistej układanki i powód do głębokiej zadumy. Tym bardziej, że właśnie teraz- w tej chwili obserwuję wokół rozmaite "oczyszczające choroby".

   Jeśli ktoś dotychczas nie znał a zaciekawił się tym co prezentuje pani Lora -proszę kliknąć na link do You Tube. Tam połączyłem wszelkie dotychczasowe tłumaczenia tej osoby w jedną listę: https://www.youtube.com/watch?v=yTqY8pHaKS8&list=PL4EIv3WozjWCTvPRFJ3kjPmeU88F3fF7T&index=4

Komu mało tej inspiracji na temat praw karmy niech koniecznie obejrzy film jaki udało mi sie ostatnio wynaleźć. Przesłanie tego obrazu -jak już pisałem w komentarzach - może na początku zszokować bo z pozoru wyłamuje się konwencjom i zasadom tu głoszonym jednak postaci Kobiet z tego filmu są na swój sposób fascynujące. Kobiety nowej epoki. Początek(2014) 
  Tu link gdzie można film zobaczyć on line: http://www.cda.pl/video/54568016

p.s. Ania niedawno polecała film "Cuda z Nieba" (2016). Opowieść na faktach - -własnie obejrzałem i wydaje mi się, że warto tu dołaczyć bo koresponduje z opowieścią pani Szremietiew na temat dziecięcych chorób.