czwartek, 20 października 2022

Jak Wam służą obecne okoliczności

 oryginalny film rosyjskojęzyczny https://www.youtube.com/watch?v=ApgEmggVFcY

Moi drodzy,

  dla tych, którzy już się obudzili ważne jest ujrzeć wszystko, co dzieje się na planecie Ziemia jako współtworzenie a nie tylko jako jedną z kolejnych prób zmiażdżenia nas (tłumienia nas).

  Różnica polega na tym, że w jednym scenariuszu jesteście potężnymi współautorami, a w drugim ofiarami. Możecie wybierać to, czego doświadczacie jako wasze wspólne dzieło, które zostało wezwane aby pomóc Wam się przebudzić do prawdy, pomóc zrozumieć kim tak naprawdę jesteście.

  Najtrudniejszą rzeczą jest dokonanie tego w szczegółach (w detalach) w każdym scenariuszu Waszych życiowych doświadczeń - jak zmienić swoje postrzeganie rzeczywistości do tego stopnia aby poznać tę prawdę intuicyjnie oraz zgodnie z nią mówić, myśleć i czynić.

 W pierwszej kolejności trzeba zaakceptować wszystko takim, jakie jest i przyznać, że jest Wasze współtworzenie, Wasze wspólne dzieło. Następnie musicie być gotowi, aby zauważyć, kiedy znów zaczniecie się temu opierać (sprzeciwiać) - bez względu na to co to jest i po prostu odpuścić.

 Nie podążajcie za łańcuchem myśli, które uzasadniają Wasz opór -  zamiast tego trenujcie się w tym aby więcej odpuszczać.

 Ponadto konieczne jest zrozumienie, w jaki sposób obecne zbiegi okoliczności Wam służą - to nie oznacza wyjaśniania, jak to wszystko się stało, nie musicie rozplątywać gigantycznej plątaniny zbiegów okoliczności. (gigantycznego kłębka)

  Trzeba spojrzeć na wszystko takie jakie jest i stwierdzić: "to powinno mi w jakiś sposób służyć" i otworzyć się aby dokładnie rozumieć, jak to działa. I kiedy jesteście otwarci na otrzymanie tych informacji to z dużym prawdopodobieństwem je otrzymacie.

  Ostatecznie będzie trzeba coś uleczyć, wybaczyć, puścić lub przejawić miłosierdzie w tych okolicznościach z którymi się zetknęliście. 

 A gdy tylko dostaniecie się do tego miejsca to trzeba się wznieść ponad małostkowość ego i stać się swoim wyższym "JA" - źródłem energii w myślach słowach i w działaniach.

  Kiedy tego dokonacie, ty poczujecie ulgę, ponieważ wzniesiecie się ponad poziom świadomości na którym wielu ludzi działa przez cały czas swojego życia. Poczujecie więź ze wszystkimi i ze źródłem, a wtedy będziecie mogli żyć długo i szczęśliwie, bo nic nie będziecie w stanie Was złamać.

Ale to wymaga ćwiczeń i wysiłków i wspomnienia - i pamiętajcie, że miłość jest wszystkim, co istnieje, a reszta jest iluzją. Jesteście Istotami energii ze Źródła przebywającymi w ludzkim ciele.

  A kiedy pamiętacie o tym to coraz łatwiej być wielowymiarową istotą, którą zawsze chcieliście być w tym życiu.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 czytanka z polskim lektorem https://www.youtube.com/watch?v=vWJP2Ut2ztU