poniedziałek, 8 maja 2023

RAK - horoskop na maj

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=rkAx0cbp-eA

 Maj jest gotowy wnieść nowy poziom świadomości - większy obraz twojego życia.

   Większy obraz to zbiór momentów, które się przeplatają aby ukształtować (stworzyć) krajobraz Twojego życia - i chociaż niektóre z nich są jasno określone to  wiele jest mglistych i niezrozumiałych.

  W rezultacie mogą być chwile, kiedy nie masz pojęcia gdzie jesteś, gdzie byłeś i dokąd idziesz a to może prowadzić do wewnętrznego niepokoju i zamieszania.

  I chociaż nie jesteś w tym osamotniony to mogą być chwile, kiedy to zamieszanie może pozostawiać cię w niepewności, co czynić lub jaką drogą podążać.

  W takich chwilach jesteś silny, mądry, kreatywny i intuicyjny a Twoje doświadczenie życiowe pozwoliło znaleźć dobrą równowagę - tym nie mniej kiedy czujesz się nie na miejscu pod naporem życiowych burz to łatwo jest stracić z oczu swoje dary i poczuć się bezsilnym.

 I choć twoje tendencje perfekcjonistyczne sprawiają, że często się zmuszasz, kiedy walczysz to staraj się nie dokładać sobie kłopotów z powodu, że tak się czujesz.

A to dlatego, że jest to absolutnie naturalne - jest to również możliwość dokonania przerwy na oddech i refleksję, co daje ci bardzo potrzebną możliwość czerpania przyjemności z tego procesu.

   Spójrz poza ramy swojej codziennej rutyny, ponieważ jesteś świecącym światłem i twoje życie należy do ciebie.