sobota, 1 kwietnia 2023

Świat jest wstrząśnięty do głębi, a to dopiero początek

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=Na4uuKum07M

kochani, jedną z największych konsekwencji Wielkiego Przejścia, którego właśnie jako ludzkość doświadczamy  jest destabilizacja. Ludzkość ewoluuje w tej chwili z zawrotną prędkością i to powoduje ogromną polaryzację oraz konflikty, które grożą rozerwaniem naszego świata na części.

 Wszyscy przedstawiciele rodzaju ludzkiego rozwijają się teraz w różnym tempie i to czego każdy z nas w tej chwili chce i potrzebuje bardzo się różni. Zmiany jakie są potrzebne pewnej grupie ludzi stają się zagrożeniem dla tych, którzy nie są gotowi na takie zmiany.

 To jest powodem, dla którego mamy taki chaos i destabilizację we wszystkich kierunkach. Zmianom zawsze towarzyszy destabilizacja, w jakiej się teraz znajdujemy. Amplituda wahań stale rośnie i wibracja wszystkiego zmienia się każdego dnia. To może wydawać się ekstremalne, ale wielu ludzi teraz tego doświadcza.

  Część z nich zrzuca wszystko na niedawną epidemię i walczy z pomieszaniem w głowie i podobnymi, dziwnymi stanami. 

 Ale tak naprawdę wszystkim ludziom przytrafiają się teraz dziwne rzeczy. W jednej minucie ogarnia was niepokój i przygnębienie a w następnej wasze serce jest otwarte i kochacie wszystkich.

  Uznajcie te zmiany za nową normę - taka destabilizacja jest ceną wstępu do kolejnego etapu ewolucji. Rozwijamy się bardzo szybko i wszystko się wali - zwłaszcza nasze wygodne relacje z tym, co uważamy za naszą rzeczywistość.

  Rzeczywistość wstrząśnięta jest do samej głębi a to jest dopiero początek. Czy można się dziwić, że tak wiele młodych dusz jest całkowicie zagubionych?

  Widać wyraźnie, że wybór wielu osób aby sobie z tym poradzić wprowadza jeszcze większą destabilizację. Większość naszych prób poradzenia sobie z zewnątrz, zwykle tylko zaostrza problemy.

  Rzecz w tym, że nasze ego nigdy nie było stabilne - ono podlega kaprysom cudzych osądów i opinii, normom kulturowym, ruchom politycznym, programowaniu i praniu mózgów.

  Ono potrafi tylko porównywać, osądzać, jęczeć, narzekać, obwiniać i przebywać w podobnych nieprzyjemnych stanach istnienia. Świadomość wyższej jaźni jest jedyną, ostatecznie stabilną rzeczą, bo ona z definicji nigdy się nie zmienia.

  Ona jest zawsze obecna i obserwująca życie takim jakie ono jest. Ona jedyna kocha, można ją rozpoznać po miłości, ona wie bez zbędnego myślenia. Ona po prostu jest nie zwracając uwagi ani na czas, ani na miejsce, ani na ruch.

 Ona jest duchem, który zna was takimi jakimi jesteście i rozpoznającym was jako część siebie.

 Ona jest definicją stabilnościtak było i zawsze tak będzie, zdrowy rozsądek jest wewnątrz nas dokładnie w tej chwili.

 Zawsze byliście stabilni w swojej świadomości i obecności i zawsze będziecie stabilni - po śmierci, po odrodzeniu, ale być może jeszcze tam nie zajrzeliście.

  Wasz zdrowy rozsądek jest za darmo. To nic nie kosztuje oprócz waszej uwagi.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=Gx8_G_x9SmM
Doszliśmy do końca długiego Kosmicznego Cyklu

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=V31UsQIdEDg

 kochani, większość bólu i cierpienia można by złagodzić lub nawet uniknąć, gdyby wszyscy rozumieli życie po prostu takim, jakie ono tak naprawdę jest.

Pomimo tego, że póki co zasłona zapomnienia jest nadal normą to doszliśmy do ostatnich dni długiego, kosmicznego cyklu. Teraz wszystko się zmieni gdyż świadomość się rozszerza aby rozumieć i uczyć się oraz niepotrzebnie nie przechodzić przez ból i cierpienie.

   Obecnie przeżywamy najważniejszy moment w naszej historii - w tym wcieleniu każdy ma niepowtarzalną możliwość doświadczenia dwóch światów:  starej, trójwymiarowej Ziemi i nowej wielowymiarowej i każdy ma szansę w końcu przejść do świata Odrodzenia, pozostawiając starą szkołę.

  Przejście wyżej zależy tylko od was - to nie zależy od szczęścia i działań innych ludzi.

   Wielu nadal pozostanie na częstotliwości trójwymiarowej Ziemi jednak każdy kto spróbuje i się stara zostanie nagrodzony. Wielu ludzi wciąż musi przejść przez trudne sprawdziany i lekcje, nawet jeśli nie zdołają w wystarczającym stopniu osiągnąć  niezbędnej częstotliwości do pokonania portalu wniebowstąpienia.

  Większość lekcji to powtórzenia błędów tego i poprzedniego życia - takie sytuacje  powtarzają się teraz, aby ocenić poziom świadomości.

  Ludzie, którzy wibrują na poziomie życzliwości, współczucia, szacunku i wdzięczności mają już wysoką częstotliwość. Wcielenie w świecie podlegającym kurtynie zapomnienia nie jest łatwym zadaniem dla każdej duszy.

O ile dawniej niezaliczony sprawdzian można było powtórzyć w następnym wcieleniu to  teraz takiej możliwości nie będzie. Jednak pod koniec obecnego wcielenia możliwe są inne alternatywy - plan każdej duszy przewiduje sytuację, która może odkupić niespłacony dług.

  Chyba wszyscy znamy choroby spowodowane wpływem papierosów, narkotykami, nieuporządkowanym życiem seksualnym itp.

  W rzeczywistości są to zasoby dla tych, którzy nie przeszli takich sprawdzianów losu aby mogli oni oczyścić karmę w tym ostatnim wcieleniu w świecie Ziemskiej dualności.

  Trzeba mieć tego świadomość i zaakceptować te alternatywy. Należy także dołożyć starań aby nie dołączyły się inne doświadczenia losowe - łącznie z utratą takich alternatyw.

  Każdy wysiłek, choćby najmniejszy może stać się decydującym. Nie wolno nam się poddawaćzwłaszcza teraz, gdy jesteśmyostatniej części długiego cyklu doświadczeń, które obejmują wszystkie możliwości i polaryzacje na tej planecie. Zaufajcie Boskim planom i sprawcie aby zasługiwać na wszystkie proponowane wam możliwości.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=HuvjmpNDi-U