piątek, 2 czerwca 2023

Przeżyliśmy te proroctwa.

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=WdMjBjAL6wg

 Moi Drodzy, największe zaprogramowanie większości ludzkości to postrzeganie tego, co wydarzy się w przyszłości i prawie zawsze jest ono definiowane przez to czego doświadczyła ludzkość w całej swojej historii.

 Nie oczekując niczego nowego lub pozytywnego -  przeszłość decyduje o tym co wydarzy się w przyszłości, a więc kiedy ludzkość widzi coś naprawdę nowego to jest to porażające.

  Nasza planeta przeszła przez taką ciemność, przerażenie i rozczarowanie że ludzkość żyje uprzedzeniami, że tak będzie nadal.

 Ludzie w obecnym czasie nie żyją wystarczająco długo aby pamiętać całą głębię tego. Nasza długość życia jest śmiesznie krótka i przeżywamy tylko część tego po co zostaliśmy stworzeni.

  Nasi pradziadkowie byliby pod wrażeniem wielu swobód których oni nie mieli i radowali by się temu co było dla nich niemożliwe.

 Bardzo młoda ludzkość oczekuje, że wszystko będzie kontynuowane tak jak poprzednio - brak jest dojrzałej świadomości, która naprawdę mogłaby coś z tego pamiętać na głębokim, mądrym poziomie.

   W ten sposób świadomość przeszłości staje się świadomością przyszłości.

  Wszystko zmieniło się w 2012 roku co przewidzieli starożytni. Ta precesja równonocy spowodowana przez 26 000 letni cykl jest rdzeniem tych starożytnych przepowiedni.

 Ludzkość posiadająca 23 pary chromosomów przeszła przez dwa takie cykle. Ci, którzy znajdują się bezpośrednio pod nami w hierarchii ewolucyjnej mają 24 takie pary.

 My mamy 23 ponieważ nasze DNA zostało zmienione. 24 para naprawdę istnieje, ale ona jest ukryta w wielowymiarowości - jest to część naszej potencjalnej ewolucji, która się zbliża.

  Dwa cykle to prawie 50 tysięcy lat i niektórzy z was przez to wszystko przeszli. Jest to informacja ezoteryczna - dla wątpiących, w wyniku tego czego ich nauczano są to śmieszne fakty.

 Ci, którzy z tym rezonują wiedzą, że byli tu wcześniej - ciemność, którą widzieliście, i okropności, których doświadczyliście mogą wypełnić biblioteki.

  A teraz nadchodzi przebudzenie, które zaczyna reagować na te wspomnienia - każdy z was doświadczył bycia każdą płcią, rodziliście dzieci i traciliście je, wszyscy byliście na polach bitwy i zabijaliście.

  Wszystkie te informacje i energia wciąż są obecne w Waszych zapisach Akaszy. Utrata wszelkiej nadziei spotęgowana jest przez proroctwa zagłady w latach 2000 i w 2012.

  Ale nadszedł rok 2000 i odszedł - tak samo jak i 2012 -ty. Nie było Armagedonu, ani zagłady ludzkości. Zamiast tego nastąpiło spełnienie starożytnej przepowiedni i przekroczyliśmy granicę w nową energię.

 To był nowy początek i dlatego jesteśmy tutaj chociaż wszystko w Waszych przeszłych oczekiwaniach mówiło, że już nie powinniście istnieć.

  To oczekiwanie tworzy Świadomość starych proroctw zagłady z którymi dorastaliśmy, - że ostatecznie zawsze jest wojna - bo zawsze tak bywało.

  W wielowymiarowych warstwach - wewnątrz energii starego wymiaru Ziemia, która miała przejść przez horror i wymianę nuklearnych ciosów nadal istnieje i przechodzi przez to.

  Ale wraz z obecną transformacją przemieściła się ona w warstwach wielowymiarowej rzeczywistości.

  W innym wymiarze to nadal się dzieje, tak jak miało się wydarzyć, ale w tym wymiarze, w którym jesteśmy teraz, tak nie jest.

   W innym, równoległym wymiarze bardzo bliskim do naszego Ziemia niszczy się bronią jądrową, straszną wojną i wszystkim tym, czego się ludzkość spodziewała.

  Ta warstwa jest tuż obok tej, w której jesteśmy teraz.

  W tym pięknym wymiarze, w którym jest nowa energia nie ma przyszłej wojny światowej - jest wręcz przeciwnie, ten wymiar buduje przyszłość, jakiej nikt wcześniej nie widział.

  To jest ten przypadek kiedy za pomocą nieoczekiwanych wydarzeń, wznosimy się ponad starą świadomość i zaczynamy się rozwijać i ewoluować w coś wyższego gdzie ludzie egzystują razem w nowych formach współpracy i współczucia.

 Świat uniknął okropności światowej wojny nuklearnej i poszedł drogą przewidywaną przez starożytnych Majów, Azteków, Tolteków, Navaho, Lakota i starożytnych mieszkańców Hawajów.  Ta lista zawiera dziesiątki tych, którzy już wymarli. Wszyscy oni mówili o tym co może się wydarzyć podczas precesji równonocy.....

 że jeśli ludzkość dokona tego nie niszcząc siebie, to powróci do nowego potencjału i rozpocznie się ewolucja do wyższej świadomości.

  Doświadczyliśmy tego proroctwa w grudniu 2012 roku. Ta data została wyznaczona 12 lat po starej przepowiedni o zagładzie ludzkości w wyniku wymiany ciosów nuklearnych w 2000 roku.

Przesunięcie wymiarów faktycznie miało miejsce i wydarzyło się to wewnątrz was.

  Cztery cywilizacje istniejące przed nami zniszczyły same siebie - historycy jeszcze  się o tym nie dowiedzieli, jednak nowe odkrycia zaczynają opowiadać wielką historię o wielu cywilizacjach na naszej planecie, cywilizacji z językami, których nigdy nie znaliśmy - a nawet starożytne technologie, które mogą prowadzić do nowoczesnej broni.

  To przesłanie może rozszerzyć krąg waszej wiary. Kiedy nastąpią takie odkrycia stanie się dla Was o wiele bardziej realne to, że nasza cywilizacja jak żadna inna uniknęła zniszczenia.

   Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=VyUsuA0x6SU