poniedziałek, 3 października 2022

Gdyby tak się stało dzisiaj to zbyt wielu ludzi by odeszło

 oryginał rosyjskojęzyczny https://www.youtube.com/watch?v=ErhlHTzHmwU

 Kochani, rozbłysk będzie prawie natychmiastowy, ale trzeba będzie dni aby większość Ziemian się ustabilizowała. To będzie błysk bardzo wysokich i intensywnych energii. Spowoduje on falę wspomnień, przywróci je i rozwieje wiele złudzeń i iluzji, które obecnie mają ludzie.

Dla tych, którzy podnieśli swoje wibracje będą to intensywne, ale także radosne przeżycia. Większości zwykłych ludzi będzie się wydawało, że zostali potrąceni przez pociąg. Ulegną całkowitej destabilizacji ale po kilku dniach zaczną znowu spoglądać dookoła, żeby to zrozumieć co się faktycznie dzieje.

Będą zdezorientowani ale nie będą tak bojaźliwi jak dzisiaj. A wojownicy światła (lightworkersi) mogą pomóc im znaleźć wsparcie w te dni. Ludzie, którzy zbytnio utknęli w gęstej energii, mogą umrzeć w wyniku napływu ogromnych ilość intensywnych energii - to jest jeden z głównych powodów dla których to jeszcze nie nastąpiło.

   Gdyby to się stało dzisiaj zmarło by to zbyt dużo ludzi. Oczywiście dusze są nieśmiertelne i mogą się reinkarnować wszędzie, ale wciąż jest intencja aby zmniejszyć liczbę zgonów do minimum.

Rozbłysk słoneczny jest jednym z narzędzi, które powinno pomóc Ziemi i ludzkości przenieść się do nowego świata. Ale wadą tego narzędzia jest to, że może ono przyspieszyć zgony tych ludzi, którzy są na to całkowicie nieprzygotowani.

Jeśli poziom świadomości ludzi będzie się podnosił bardzo szybko, to nie będzie on koniecznością lecz jeśli poziom świadomości nie będzie wzrastać zbyt szybko to jest prawdopodobne, że narzędzie rozbłysku słonecznego będzie użyte w takim momencie, w którym nie spowoduje ono odejścia z tego świata zbyt wielkiej liczby ludzi.

To tylko jedno z wielu narzędzi jakie posiada Źródło, aby pomóc tym, którzy są gotowi przejść do świata opartego na miłości. Istnieje też wiele innych - jest ich zbyt wiele aby je wymieniać a niektóre z nich muszą póki co pozostać w tajemnicy, żeby o nich nie wiedziały Istoty negatywne.

Zatem to co się stanie i kiedy zależy od wyboru jaki poczynią ludzie - właśnie od tego zależy rozwój wydarzeń. W obecnym czasie otwartych jest kilka różnych ram dla przyszłości oraz może się wydarzyć wiele rzeczy - nie ma dokładnych dat kiedy dokładnie i co się stanie.

Dobrze jest zrozumieć, że każda z przepowiedni jakie słyszycie na temat przyszłości
to tylko jedna z możliwości ram czasowych, a nie coś co jest wyryte w kamieniu.

Dziękuję wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą

czytanka w języku polskim https://www.youtube.com/watch?v=9Do19MkahxsCokolwiek myślisz - wydarzy się to co powinno się wydarzyć.

 link do oryginalnej wersji rosyjskiej https://www.youtube.com/watch?v=ocLyL4G73a4

Moi Drodzy, cokolwiek byście nie myśleli - to co ma się wydarzyć to się wydarzy, ale w ostatecznym rozrachunku wszystko będzie dobrze. Wielu ludzi będzie musiało przejść przez niepewne chwile w życiu i w zależności od części świata doświadczą ich mniej lub  bardziej ciężko.

  Będziecie coraz bardziej dostrzegać i odczuwać obecność sił Światła, które coraz mocniej pracują, aby pomóc ludzkości. I choć one nie mogą pomóc wygrać wojny lub też usunąć przywódcy szkodliwego dla swojego narodu, to mogą pomóc czującym istotom aby te otworzyły się na zrozumienie prawdy i zajęcie właściwego stanowiska.

 Nasz świat może przetrwać tylko duchowo bo w innym razie nieludzkie istoty będą próbowały zawładnąć planetą - tego właśnie pragną i nadal myślą, że mogą to osiągnąć. Ale we Wszechświecie istnieje prawo równowagi, od chwili w której ta równowaga jest zachwiana ma miejsce Boska interwencja, która będzie się przejawiać na 1001 sposobów.

   Zamanifestuje się to poprzez pomoc, którą otrzymacie i którą już otrzymujecie - czy to ze strony Waszych galaktycznych braci czy też Istot światła. Ona przejawi się na poziomie bardzo dużych zmian, które wydarzą się na świecie. Wszystko co nie jest w równowadze, wszystko, co nie odpowiada Boskim prawom zostanie zniszczone.

  Bardzo ważne jest również, abyście nie byli zbyt niecierpliwi wobec wszystkiego co musi się wydarzyć i wszystkiego co będzie przyspieszać. Trzeba też zrozumieć, że każda Istota, która wybrała swoją ścieżkę pozostaje skoncentrowana na sobie. Wy sami jesteście jedną z takich Istot.

 Trwając w zaufaniu i wierze przejdziecie życiowe wstrząsy o wiele spokojniej - ale tylko pod warunkiem, że zdołacie całkowicie wykorzenić lęki, które mogą Was spychać z drogi.

  Wiele wydarza się  na poziomie kosmicznym - wszystko jest w ruchu, będziecie doznawać trochę więcej wstrząsów w swoim życiu zatem pozostawajcie w skupieniu.

Starajcie się zachować pewność siebie, bądźcie całkowicie otwarci na wszystko, co się dzieje ale przede wszystkim nie słuchajcie tego, co będzie nadawane w eter w ciągu nadchodzących miesięcy. Będzie się tak działo żeby Was osłabić, uśpić i obudzić lęki, które dręczyły wielu z Was przez ostatnie lata.

  Władcy ciemności chcą na wszystkie sposoby siać lęki i nadal zniewalać część ludzkości ale nie jest to już dozwolone. Oni dostają jeszcze trochę czasu na zrozumienie i zmianę swojego podejścia - tym razem ten czas jest liczony w miesiącach a jeśli tego nie zrozumieją, to będą unicestwieni.

  W tej chwili przyjmujcie dobrą stronę życia, starajcie się być silni i odważni wobec wszystkiego, co ma nadejść ale przede wszystkim odpędźcie lęki. Ten, kto żywi się strachem, będzie najbardziej kruchy a ten kto je przepędza, będzie najsilniejszym z ludzi.

  I pamiętajcie, że wszechświat Was kocha. Miłość, którą wysyła Wam Stwórca jest tak potężna, że za każdym razem uruchamia w Was mały mechanizm, który pewnego dnia uczyni z Was silnych i wolnych ludzi świadomych nie tylko własnej misji, ale też tego co sobą reprezentują.

  Jesteście dziećmi Wszechświata,  przybyliście z różnych części Galaktyki - jesteście przede wszystkim Istotami galaktycznymi. Uświadomcie to sobie abyście stali się znacznie silniejsi.

Wdzięczność dla wszystkich, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 polskojęzyczna czytanka dostępna tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=cmzDNzWvG64